Jump to content
Dogomania

ZAGŁODZONY, 4 lata NIE WYCHODZĄCY Z KOJCA RUDYY już w SUPERR DOMKU!!!!!!!!!!!!!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

U Rudego wszystko w porządku :) dzisiaj jak byliśmy na spacerku to Rudy wszedł łapami do rzeczki . robi postępy :) tylko kiedy ja go w końcu wykąpie? szczerze mówiąc to boję się jeszcze go kąpać i nie mam za bardzo gdzie. bo do wanny mi nie wejdzie, próbowałam podnieść mu nawet tyłek ale od razu zaczął warczeć. Baseniku żadnego nie mam . a z węża nie chce go oblewać tak zimną wodą , w ogóle też chce mu pokazać że woda nie jest zła. Tylko jeszcze nie mam jak . Najlepszym sposobem byłby mały basen z wodą żeby on sam z początku sobie wchodził i zobaczył ze nic mu się nie stało , ale na razie basenu nie posiadam. także jeszcze będzie musiał poczekać. bo ja jak na razie to sama nie wiem jak mam go wykąpać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich serdecznie :)
Wczoraj Rudy miał robionego rentgena przedniej łapy , ponieważ gdy wstawał to kulał na nią .
Musieliśmy dać mu "głupiego jasia". Weterynarz gdy go zobaczył od razu zapytał czy większego psa nie mogłam już mieć.
Gdy wkładaliśmy go do samochodu to wszedł tylko przednimi łapami a tylne wystawały mu poza, musiałam podnieść mu ten tyłek , no ale w jego przypadku nie było to łatwe. Na całe szczęście jak już udało nam się go zapakować do auta to cała drogę grzecznie leżał :) ze zrobionych zdjęć nic nie wynikło , więc to nie są problemy z kośćmi. Weterynarz coś wspominał o problemach neurologicznych bądź też reumatyzmem . powiedział mi że mogę dawać mu przez jakiś czas przeciwbólowe leki i zobaczyć jak się zachowuje. Rudy jest szczęśliwy i całymi dniami biega sobie po podwórku , jest bardzo kochanym psiakiem :) Pozdrawiamy serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rudy ma się bardzo dobrze, całymi dniami i nocami chodzi po podwórku i pilnuje albo udaje. (ostatnio w nocy ktoś dzwonił do bramy to Rudy nawet się nie ruszył ani nie szczekał - po prostu sobie spal jak zabity ) Lubi się głaskać, często bawi się z kotem , toleruje inne zwierzęta. Bardzo lubi jeść owoce nawet sam zrywa sobie śliwki bądź porzeczki. wczoraj gdy zrywałam śliwki do wiaderka Rudy podchodził i pomagał mi wyjadać z wiadra :) jest świetnym psem. cieszę się że go mam. I staram się dbać o niego jak najlepiej

Link to comment
Share on other sites

Od razu tam udaje.......A Wy jakbyscie caly dzien chodzily i pilnowaly podworka to choc malego drzemka na pewno byscie sobie machnely......:) A ze akurat wtedy ktos wtedy z wizyta przyszedl.
Chlopak zmeczony cale dnie jest......:) owoce na przetwory pomaga zrywac......kurcze... praca non stop......:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rudy ma się bardzo dobrze , dostał teraz nową koleżankę i ją od razu zaadoptował :) [URL]http://youtu.be/RLmfOlUonrY[/URL]
Jutro będzie miał robioną kastrację . sama się boje co to będzie. mam nadzieje że dobrze zniesie zabieg i nie będzie żadnych komplikacji :)

Link to comment
Share on other sites

Rudy dobrze zniósł zabieg , rano już zaczął szczekać , leży sobie w budzie. Rano dostał już antybiotyk w kiełbasie i pół puszki . a suchego jeszcze nie ruszył . bardzo dużo pije wody i patrzy tylko żeby wyjść z kojca. ale teraz nie chce go wypuszczać żeby nie dostał zakażenia. u weterynarza było ciężko mu dać zaszczyk. najpierw kuli mu jedną tylna łapę potem następną ale jak już mu wkuli igłę to Rudy siadał i igła wychodziła. w końcu musiał dostać w tyłek zaszczyk. jak zasnął to mu w przednią łapę dali kroplówkę. zabieg trwał pół godziny i od razu go zabrałam , żeby obudził się w kojcu i sam do siebie doszedł. po trzech godzinach sam wstał i poszedł do budy . Dzisiaj już sobie liże ranę , chodzi normalnie. w ogóle nie widać po tym psie że miał cokolwiek robione

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...