Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Obiecałem kilka informacji :)

Zapomniałem pytać o wagę suń. Jak widać kilogramów im nie brakuje, ale obawiam się, że jakaś dieta je czeka. Z resztą już mieszkańcy domu wiedzą by ich nie dokarmiać, ale różnie z tym bywa bo jak odmówić? ;) A one się czują syte na tyle, że swoją suchą karmę jedzą tylko gdy są głodne, a nie zawsze gdy tylko jest nasypane. Wyjątkiem są kocie miski, które zawsze musza być przez sunie sprawdzone i  chociaż oblizane :) Suche jest traktowane jako dodatek bo głównie dostają makaron z dodatkami lub inne domowe jedzenie.

Stały się pełnoprawnymi mieszkankami domu :) Pewnie z powodu przebywania z różnymi ludźmi bez przerwy, Pandi stała się bardzo otwarta i choć widziała mnie dopiero po raz trzeci to sama do mnie podchodziła :) Wózka inwalidzkiego też się nie boi, jak widać. W ogóle w trakcie robienia zdjęć brama była otwarta, a Pandi ani myślała by gdzieś iść w długą ;) Trzymała się blisko nas bez żadnego wołania. Niestety z Kluską takie numery nie przechodzą bo to powsinoga i musiała być cały czas na smyczy. 

Sunie wyglądają na szczęśliwe i myślę, że takie są :) 

Nie wiem co tu mogę dodać. Jeśli macie jakieś pytania to proszę zadawać. Jeśli nie znam odpowiedzi to podpytam :)

Link to comment
Share on other sites

witajcie dziewczyny:) jako ksiegowa Klusi i Pandi biję się w piersi! mam nowe wpłaty, dzisiaj zrobiłam przelew Ani za czynsz:), ale rozliczenia nie zrobiłam na wątku! postaram się szybciutko to uzupełnić!!! od czasu jak urodziła mi się wnusia co piątek jeździmy do Lublina! do ZOSI:) :) a w niedzielę jak wróciłam okazało sie, że nie mam internetu! nie wiem co jest! muszę to zgłosić!, ale postaram się nawet w pracy nanieść bieżące wpływy i wydatki! Rozmawiałam z Anią musi iść z Klusią do weterynarza! Jej zęby są okropne /albo usuwanie żębów, albo kamień!!! / i trzeba powtórzyć morfologię!!!! 

Link to comment
Share on other sites

wczoraj rozmawiałam z Anią ! na 9.04. br. godz. 9.00 Klusia ma umówiona wizytę: porządek z ząbkami, może usuwanie! może być narkoza a przy okazji Pani doktor zrobi nam badanie krwi, które należało powtórzyć! a jeszcze musimy kupić dziewczynom preparaty na kleszcze! Ania ma dać znać o kosztach! na dziś wiem, że ponad 100,- zł. ale ile dokładnie nie wiem.

Klusia z Pandusią pięknie dziękują swoim cioteczkom za wsparcie finansowe - deklaracje miesięczne! życzą wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt oczywiście nie może zabraknąć smacznego jajka!

Dziewczyny, przepraszam, że sama zdecydowałam, ale napisałam wcześniej na wątku i nikt się nie odezwał, więc pozwoliłam sobie wspólnie z Anią zdecydować. Oczywiście Ania zajmie się dowozem w ramach opieki nad dziewczynami. Ogólnie muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, mam super kontakt z Anią ona kiedyś pracowała w laboratorium i b. dobrze wie co trzeba zrobić!! Sama widzi potrzeby i je zgłasza:):) Dziewczyny nasze nie mogły lepiej trafić! Poprosiłam Anię, żeby wzięła od Pani doktor chociaż kartkę z wypisaną listą zabiegów - co było robione i koszty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...