Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kazio zdrowieje powolutku, ale zdrowieje.
Cioteczki jak tylko Ruda bedzie miala czas to napewno zrobi fotki i wstawi.
Mozecie mi wierzyc ze nie ma do tego teraz glowy wiec musicie czekac cierpliwie.
Kaziowi nic zlego sie nie dzieje, jest szczwesliwy z Sylwia, jezdza razem wszedzie gdzie sie da.
Narazie wszyscy musimy sie uzbroic w cierpliwosc.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie buziaki dla mojego ukochanego Kazia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ... a ja coraz czesciej zagladam na stronki ze staffikami hihi :eviltong: w pracy to juz sie smieja ze co tam dwa psy ze conajmniej cztery powinnam miec :eviltong: :evil_lol: :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm powiem Wam tak z mojej trójki to Johny (staffik - nie czysty rasowo ale staffik) choć najmniejszy to "najtrudniejszy" , chodząca maruda, wiecznie stękająca i "gadająca" , wet powiedział - taka rasa - radosna , żywa, wszędzie jej pełno i non stop musi zwracać na siebie uwagę. Kazio już starszy to pewnie mądrzezjszy i spokojniejszy.tak więc już wolę krowisie niż nadpobudliwe maleństwa z adhd ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam w domu dwa kilkunastoletnie psy (nie wiem ile mają dokładnie lat, bo są ze schroniska i już wtedy były powyżej 10 roku życia) i niestety z seniorami tez jest ciężko :roll: Sylwia wysłała mi fotki Kazia, ale nie dotarły, więc musicie uzbroić się w cierpliowść :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kazio jest jeszcze niezupełnie zdrowy ale najgorsze mamy juz za sobą- jest super psem ( jak wszystkie staffiki zreszta) Jest bardzo towarzyski , nie nauczony zostawania w domu lub byc moze zbyt czesto pozostawiany sam teraz z obawy przed tym [B]głosno protestuje.[/B] (nie nadaje sie do mieszkania w blokach )
Uwielbia jazdę samochodem pokonuje ze mna nawet kilkugodzinne wyprawy po miescie nie sprawiajac problemow.
Jest tolerancyjny choc zdarza mu sie pokłocic z sukami wiec ma swoj charakterek.
Kazio ma niesety bardzo słabe nogi ktore juz zawsze beda wymagały odpowiedniego traktowania.Powinien unikac wskakiwania i zeskakiwania z roznych wysokosci lub przedmiotow.

Czy jest juz jakis domek zainteresowany Kaziem?

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, jak myślisz gdzie ogłosić Kazia? Ja osobiście nie lubie ogłaszać rasowych psiaków, bo potem sami jacyś napaleńce się znajdują.... Najbardziej bym chciała, żeby to był ktoś kto zna się na rasie..... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Sylwia, jak myślisz gdzie ogłosić Kazia? Ja osobiście nie lubie ogłaszać rasowych psiaków, bo potem sami jacyś napaleńce się znajdują.... Najbardziej bym chciała, żeby to był ktoś kto zna się na rasie..... :roll:[/quote]


Na niego napalency odpadają bo on chłopak bedzie juz do konca zycia wymagał specjalnego traktowania i odpowiednich warunkow ( schody i bloki odpadaja);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Yhm...... Jak tak myslę, że ani Kazio, ani nikt na dogo by z tego powodu nie płakali ;)
Sylwia spróbuj mi wysłać fotki, albo skorzystaj z mojej instrukcji (srednio zrozumiałej) i sama wklej :cool3:[/quote]

wczoraj probowałam ale na wp były jakies problemy.
Zdjecia zrzuciłam na komp w domu a ze mieszkam na wsi to mam tam problem z zasiegiem i internetem.
Jesli dzis mi sie wieczorem nie uda to wezme jutro komputer do pracy i wtedy wysle.;)

fotki wysle napewno do cIebie bo jak dla mnie to..... niestety.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...