Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ruda76']Pewnie wykonalas kilkanscie telefonow czy wszystko w porzadku z psami:eviltong:
Ja tak zawsze robie jak jestem zmuszona wyjechac i zostawic wszystkie zwierzeta w domu pod okiem kogos innego:evil_lol:[/quote]

Tak jakbys zgadla :eviltong: a dzisiaj juz od 8 rano pomimo fatalnego stanu zdrowia i potwornego kaca meczylam mojego M. zebysmy juz wracali :diabloti: Bolek jak po niego poszlam to cala pupa merdal :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ahhh dziewczyny ja tam takich problemów nie mam bo Johnka to nigdzie u nikogo zostawić nie moge bo po 10 minutach słuchania jego wydzierania sie ( to nie jest płacz, jęk, ryk ani wycie tylko rasowe WYDZIERANIE w niebogłosy) każdy by mi go udusił własnymi ręcami a potem byłby jeszcze zadowolony że wkońcu cisza :evil_lol: sama bym go czasem tak skutecznie uciszyła jak jade z nim autem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

doddy zdziwiłabyś sie mój nie śpiewa tylko sie wydziera (właśnie w aucie) potrafi non stop przez 5-6 godz, aż się Happy na niego wkurza i warczy bo spać nie może a my w upale nie możemy otworzyć okna bo ludzie na nas patrzą jakbyśmy go obdzierali żywcem ze skóry :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Biadolenie Breny, histeryczność jest powodem dla jakiego ja już chyba nie pokuszę się o posiadanie owczarka niemieckiego... Przy bardzo spokojnej Mambie, która schodzi normalnie po klatce schodowej i nie słyszy nas cały blok że właśnie idziemy na spacer - Brena wydaje się zarzynanym psem, który z każdym dniem wypada z klatki jakby z miesiąc nie spacerowała (choć 10 min temu wróciła ze spaceru). Teraz naprawiamy błędy młodości - bo szkoliłam ją na pobudzanie, zabawki itd. i szkolimy się na wyciszanie, stopowanie itd. Nawet są jakieś minimalne efekty. Wczoraj wiozłyśmy Brene i Mambę samochodem z BeataA i nawet o dziwo było w miarę cicho! Słyszałyśmy co do siebie mówiłyśmy!

Link to comment
Share on other sites

wiem jakie dzwięki wydaja podniecone owczarki ( nawet suczki:evil_lol: )ale Kazika za nic nie pobijecie.
Reszta moich staffikow wydaje normalne dla rasy i sytuacji w ktorej sa odgłosy ale Kazik jest jedynym w swoim rodzaju histerykiem.:shake:

Link to comment
Share on other sites

za to w aucie bez problemu mozemy jezdzic bardzo szybko, bardzo długo i poza tym ze przełazi z tyłu na przod i odwrotnie to moge powiedziec ze psa nie mam w samochodzie.
Jedyny problem to wyjsc na chwile z auta bo zaczyna sie ..........histeria :-o

Link to comment
Share on other sites

Buziaki dla Kazika i Rudej i zgóry przepraszam za offa ale potzrebna pomoc :

zapraszam do głosowania na Maję- potrzebna pomoc dogomaniaków !!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75542[/URL]

a także zapraszam na bazarki z mojego podpisu!! - ciotki pomóżcie !!

Link to comment
Share on other sites

Kazio chyba zadomowił sie na stałe biorac pod uwage co wyprawia to odnoszę takie wrazenie.
Otoż, zapomina sie załtwic przed spaniem w efekcie rano jak wstaje to w pokoju mam niespodziankę w postaci k....:-o Chłopak tak sie beztrosko czuje ,że po tym jak w nocy zrobi sobie przerwe w spaniu na....:roll: wraca spokojnie do łozka:p
Ja tego normalnie nie zniese :angryy: aby stary kon robił takie numery:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']oj nieładnie Kaziu nieładnie :mad: taki stary chłop a pęcherza nie potrafi utrzymać !!!

Moja Chilka lała przez miesiąc po tym jak ją wzieliśmy ale to mały szczylek więc było to całkowicie dopuszczalne!![/quote]

Daria to nie pęchęrz:p to cos bardzo śmierdzacego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']ujjj a ja myślałam że to "k...." oznacza kałuże siuśków :cool1:

ojjj Kazik sprawuj sie bo Cię ruda wymieni na nowszy model staruszku:evil_lol:[/quote]

za żadne skarby go nie oddam:mad:

[B]A swoja drogą to pytam ( wyłacznie z ciekawosci) czy nikt sie po zaginionego Killera do schronu nie zgłosił?:p [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...