Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

Dzień Wszystkich Świętych! Magdalena Krzemińska jedzie na cmentarz jak co roku! Niestety w tym roku oprócz zniczy i kwiatów wśród tłumu ludzi w oczy rzuca się ONA! Mała sunieczka, na środku cmentarza między grobami. Jedni interesują się "o jaki biedny piesek " i idą dalej. Inni przeganiają bo przecież pies na cmentarzu to już szczyt wszystkiego wg nich- nie zważają na chłód i głód tego psiaka!

Magda zwraca się do mnie o pomoc, ja ogłaszam, zgłasza się jak zawsze wspaniała i niezawodna Ola i proponuje swój dom jako dt dla maluśkiej!

Sunia jest miła, kochana, proludzka, przytulaśna! Koczuje między grobami od ponad tygodnia!
Dziewczyny pojechały wieczorem łapać sunię, ale ktoś ją przegonił i niestety nie złapały!
Dziś tj. 2.11.2013 jadą po raz kolejny! Bardzo mi przykro, że nie mogę pomóc im osobiście łapać! Ale obiecuję pomoc z każdej innej strony!


KOCHANI BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ POMOCY W STERYLIZACJI SUNI, SZCZEPIENIU I ODROBACZENIU! BARDZO PROSIMY O WSPARCIE!!!



Sunia szuka już domku stałego najwspanialszego na świecie!


Kocha ludzi i chce być kochana!

Teraz już Kosteczka jest w dt u Oli i niestety bardzo potrzebuje wsparcia- sterylka, szczepienia, karma. Jeżeli ktoś zechce wspomóc to można wpłacać pieniążki na konto fundacji Kastor:

[h=5]KONIECZNIE Z DOPISKIEM "Kostka"
Fundacja Kastor udostępnia swoje konto do wpłat na rzecz suń.
...
Każda indywidualna wplata zostanie rozliczona wraz ze wszystkimi wydatkami - na naszej stronie internetowej w dziale "Sprawozdania" (w ogólnym rozliczeniu plus rozliczeniu indywidualnym samej Akcji-które powstanie na dniach, link podam później) oraz oczywiście tutaj na wydarzeniu.

Nr konta do wpłat na rzecz Kostki:...
Fundacja KASTOR
ul. Karłowicza 11/28
25-357 Kielce

Dla Polski:

PKO BP 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542

Dla zagranicy:
IBAN: PL 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

paypal/e-mail: [email protected]

W rubryce TYTUŁEM proszę pisać : Kostka . - to bardzo istotne przy księgowaniu wpłat.[/h]

A oto i Kosteczka:







A oto opis Kosteczki zrobiony przez jej dt-ową Pańcię:)

Kostka wiele dni koczowała na cmentarzu oraz jego okolicach. Pierwszy raz spotkałam ją przez Świętem Zmarłych, krótka decyzja, kilka kłótni z mężem, bierzemy Kostkę na tymczas
Kostka jest młodą szorstkowłosą, czarną (mieszana – pieprz sól – dużo więcej pieprzu niż soli ) podpalana sunieczką . Ma ok. 2,5 roku, śliczne białe ząbki. Jest niezwykle delikatna i drobna. Typowy model psiaka podkołdrowo-nakanapowego. Kostka jest, subtelna, delikatna i niezwykle wrażliwa. Słodycz i rozkosz w najczystszym wydaniu. W kontaktach z ludźmi kochana i niezwykle delikatna. Po chwili gdy już przekona się, że nikt nie zrobi jej krzywdy, zalizałaby człowieka na śmierć i jest jego najlepszym przyjacielem. Jest bezgranicznie oddana i wpatrzona w swojego opiekuna, za którym chodzi po domu jak cień. Najchętniej nie schodziłaby z kolan czy rąk. Ma dobry stosunek do innych psów, które nie są nachalne. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, walczy o jego uwagę . Kostka lubi dzieci. Na pewno była kiedyś psem domowym, aczkolwiek ma problemy z wchodzeniem po schodach (na chwilę obecna trzeba ją nosić – ale myślę że trochę cierpliwości i nowy opiekun da radę ja do tego przyzwyczaić). Bez problemu zostaje sama w domu, nie niszczy i nie wyje. Potrafi również zachować czystość. Wspaniale chodzi na smyczy. Na chwilę obecną jest ogromnym śpiochem Dla Kostki szukam tylko najlepszego domu, gdzie będzie mogła uprawiać leżing i kanaping. NIE WYDAJĘ PSÓW NA ŁAŃCUCH ANI DO KOJCA. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyty przed i po adopcyjne.
U mnie od: 02.11. Odrobaczenie: tak Odpchlenie: tak Szczepienia: wkrótce Sterylizacja: tak
telefon do kontaktu: 505 666 955

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

lenkaaaa2 napisał(a):
Jestem u kosteczki. Zaraz potruję ludziom, pozapraszam :lol: (Magda Krzemińska tak dla jasności ;))


No własnie zapomniałam Twojego nicku Madzia i nie wiedziałam jak Cię tutaj opisać;)

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Posted

Odnalazłam wątek kosteczki. Pusto tu... Będe podnosić ale więcej bieżących informacji tu potrzeba... Domek na pewno sie znajdzie. Nasza MYszka czekała rok ale znalazła!

Posted

lenkaaaa2 napisał(a):
Idę po jej tymczasową mamuśkę ;) Ola napisze co i jak u Kosteczki.


Dziwie sie, ze taka mala, madra, piekna sunia jeszcze nie ma domu. Na FB latwiej ja oglaszac i dlatego bede to robila dalej.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...