Na zdjeciu szczesliwy. rozmarzony pies - dajecie mu tak wiele - za to wielkie dzieki! Przepiekny, dojrzaly pies, ktory na pewno odwdzieczy sie prawdziwym przywiazaniem i miloscia dla ludzi, ktorzy kochaja te rase! Oglosilam na FB i zaprosilam wielu ludzi na jego watek. Trzymam kciuki, zeby mu sie udalo! 7-8 lat to zadna przeszkoda. Sama przed kilkoma miesiacami adoptowalam 8-letnia sunie z sopockiego schroniska. Nie macie pojecia, jaki to kochany pies i ile daje nam radosci!