Jump to content
Dogomania

Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...


brazowa1

Recommended Posts

Przezorny zawsze ubezpieczony ;). Wiem coś o tym, szelki też zrobione były z wyprzedzeniem, a teraz bez nich nie moglibyśmy funkcjonować. Będę się powtarzać, ale jesteśmy ogromnie wdzięczni Taks :loveu: za uszycie i Wam :loveu: za namiary.

EDIT: Agatko, zdradzisz sekret wykonania tej kapustki? Z pomidorami robię dość często, z rabarbarem jeszcze nigdy, a brzmi smaczniutko...

Edited by zula131
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam lepiej - do późnego popołudnia właściwie jestem jedyną mieszkanką kamienicy, kupy i rzygi mogą poczekać. Ale wczoraj w nocy musiałam zgarnąć z parkietu kupę i siki. Nie szło spać mimo otwartego okna!

zulka, wykwintnie to mamusia poje, Holka tylko dorsza. Kurczę, może te ryby uchronią ją od śmierci głodowej. Na deser, ma się rozumieć, pasztetowa!

A z kapustką to jest tak, że dodaję różnie. Pomidory to klasyka, bardzo lubię. Ale kiedyś koleżanka uraczyła mnie kapustą z agrestem. Rewelacja! Zwłaszcza z czerwonym. A potem poszły jabłka. W tym roku spróbowałam z rabarbarem. Żaden sekret - podduszam cebukę z owocem, dodaję kapustę i już. Czasem dosładzam - w przypadku rabarbaru wskazane.

A taks jest po prostu nieoceniona!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Zdolne jesteście :) ja tam nigdy [B]niczego [/B]nie udusiłam.[/QUOTE]

Niczego nie znaczy nikogo. Jak znam brązową...

[quote name='wredne_słonko']Mogę Ci podrzucić któreś z moich zwierząt. Będziesz miała okazję poćwiczyć :)[/QUOTE]

Ciotka, brązowa już nie potrzebuje żadnych ćwiczeń.

[quote name='zula131']Dołożę Maksa :diabloti: + [B]karma[/B] gratis[/QUOTE]

Pod warunkiem, że z cebulką.

Ciotki, ja już głupieję i nie wiem, co robić. Mamuśka mniej więcej w tym samym wieku co Holka, ale apetyt ma jak ta lala. Z nią prościej - nie smakuje? proszę bardzo, sama sobie gotuj. Ale pojęcia nie mam, jak zmusić Holkę do jedzenia. Pomyślałam, że smażona ryba podawana codziennie może rozsadzić wątrobę, żołądek i co tam jeszcze. Dzisiaj zaserwowałam gotowaną z marchewką, podlaną rosołkiem. Olała. Troszkę jej się nie dziwię, bo sama gotowanej ryby nigdy nie znosiłam (chociaż przypuszczam, że przełknęłabym, gdyby śmierć głodowa mi groziła). Dzięki bogu, na wszelki wypadek zrobiłam też gulasz z wołowiny - zjadła trochę, z kaszą perłową nawet! No i na koniec dwie kanapeczki z wątrobianą. W poniedziałek ją zważę. Będę szczęśliwa, jeśli waga nie spadła poniżej 20,8.
Matko jedyna, nigdy w życiu nie zaprzątałam sobie głowy żarciem! I nigdy tyle przy garach nie stałam. Na co mi przyszło?! W dodatku leków nie idzie podawać. Te na mózg przemycam w pasztecie, ale syropu końskiego nijak nie mogę.

Edited by agata51
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem wpadła z niezapowiedzianą wizytą pani wet. Długo i wnikliwie badała Dino. Dostał pyralginę i po przeanalizowaniu wszystkich -za i -przeciw zdecydowałyśmy, że jeszcze raz spróbujemy podać mu trocoxil. Będzie do odbioru najprawdopodobniej w sobotę. Nie byłam w stanie wczoraj cokolwiek napisać, bo to, co powiedziała wet, nie brzmiało optymistycznie :shake:. Czuję, wiem, że powoli i bardzo dyplomatycznie zaczęła mnie przygotowywać do tego, co nieuchronne... Kondycja Dinusia gwałtownie się pogarsza :-(. Nie chcę myśleć o tym, na razie ciągle jeszcze walczymy.
W ciągu ostatnich kilku dni wyczesałam z Dino tony podszerstka. Ślady przy spacerowych psich ścieżkach w lesie świadczą o tym, że nie tylko on intensywnie linieje.

Link to comment
Share on other sites

Smutno...

Ktoś powiedział, że Holka straciła chęć do życia i dlatego nie chce jeść. Ale wciąż jeździ z TŻ do pracy. I wpatrzona w niego jak w obraz.

zuluś, tulę cię najczulej. A gdyby tak Holka i Dino razem udały się w ostatnią podróż? We dwoje zawsze raźniej, nie?

zulko, a ucałuj ode mnie cudnego pychola Dinowego.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Holka dostała jakieś zastrzyki (sterydy, witaminy) i jakby apetyt jej wrócił (odpukać!). Zjadła 25dkg smażonego dorsza, kawałek pasztetowej i odrobinę gulaszu z lanymi kluseczkami.
Matko jedyna, nawet z wnuchą tak się nie cackam. O TŻ nawet nie wspomnę.

Jak się czuje Dinek?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po prośbie przychodzę. Pomożecie? ajkby jakies pytanie,to pomogę.Ale to proste,jak nawet ja sobie poradziłam.Tylko zagłosujcie proszę!

[h=5][COLOR=#333333]UWAGA!! Nasze sopockie bezdomniaki RUDY i KOSMA mają szansę być sławne! Trafią na billboardy, do gazet, a stąd już krok do nowego domu! Mobilizujemy wszystkich znajomych i GŁOSUJEMY na nich w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego NASZE ZWIERZAKI na najsympatyczniejszego pupila (link poniżej).

[URL]http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/karta/60,rudy-i-kosma-bo-przyjaciol-nigdy-sie-nie-rozdziela,3766,id,t,kid.html[/URL]

Kosma i Rudy- bo przyjaciół się nie rozdziela (nawet w konkursie). Można oddać 5 głosów logując się przez FB,a następnie jeszcze 5 razy kliknąć metodą tradycyjną. Gdyby zebrało się 50ciu zapaleńców,którzy dadzą codziennie głosy,to mamy spore szanse sa już na 4 miejscu... GŁOSUJEMY TO DLA NICH SZANSA NA DOMEK ....[/COLOR][/h]

Link to comment
Share on other sites

Na fb nie biorę udziału w takich rzeczach ale wysłałam smsa :)

Swoją drogą, nie wiedziałam, że Dama ma fejsbuka. Musisz się dobrze ukrywać ;)

A metodą tradycyjną też muszę jakoś przej fb? Bo wpisałam rozwiązanie w cudzysłowie i wyskoczył mi czerwony komunikat "Aby głosować za pomocą Facebooka, należy zezwolić aplikacji na publikację postów w Twoim imieniu."

Edited by wredne_słonko
Link to comment
Share on other sites

metoda tradycyjną,to musisz kliknąc w ostatnie okienko z napisem "tradycyjne głowanie".
I tam wpisujesz labo hasło albo wynik z podanego działania matematycznego (do dwudziestu :) Jak głosujesz tradycyjnie,to dobrze jest zagłosować 5 razy na raz.


a jak nie wygramy,to bierzesz od nas kota:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...