Jump to content
Dogomania

Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!


Gabi79

Recommended Posts

Mam nadzieję, że to, iż zgodzili się na wizytę poadopcyjną dobrze wróży i faktycznie będzie miał takie warunki, jakie zostały przez Nich opisane...Jak tylko będziecie cokolwiek wiedzieć, to dajcie proszę znać, np. czy będzie wizyta, kiedy się odbędzie, co wykazała.

Powodzenia Tofficzku na nowej drodze:loveu:

Ogłoszeń niestety nie "ściągnę", może to zrobić tylko osoba, która aktywowała ogłoszenia, ale myślę, że nawet nie ma sensu, bo gdyby ktoś zadzwonił, to zawsze można polecić innego psiaka:roll:

To co, który następny? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panna Marple']Trzymam kciuki za nowe życie Toffika-oby mu się udało! :loveu:Koniecznie dajcie znać jak wypadła wizyta pa:lol:[/QUOTE]

Witaj Kochana:) mocno trzymajmy kciuki za Tofika!!! Oczywiście damy znać po wizycie jak tylko dostaniemy jakieś informacje...ale musimy wierzyć że to dobry domek:)
Pozdrawiam Wiola ***

Link to comment
Share on other sites

Widzę Wioluś, że szalejesz. Ja tu własnie sortowałam zdjęcia psiaków do ogłoszeń i Muszka staruszka napotkałam, który dopiero o odszedł, a teraz jeszcze na dogo Jantar.. dawajmy, zróbmy coś dla tych, którzy są tu z nami. Ładuje zdjęcia Szasty, zaraz wkleję, on 2 lat pewnie nie ma. Ma za to wielkiego pecha
...

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, wiadomo. Na sam początek, że ma najwyzej dwa latka, kotów nielubi, broni miski więc potrafi dziabnąć w obawie jedzonko. Wyjadał ze śmietników, cały rok co się dało pałętał w okolicy/ piesek bardzo ujada z żalu, z tęsknoty za wolnością. Uspokaja się gdy się go głaszcze.

Więcej to juz na priv :) zaraz podesle link do ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Śliczny rudzielec:loveu:
Wykorzystam tekst, który został wrzucony i zrobię chłopaczkowi pakiet :)[/QUOTE]
dogomania, adopcjapsa i alegratka tam też wrzucilłam, tak mówi moja lista. Na innych nie mam jeszcze kont założonych, a zatem liczę na pakiecik, dzięki
Paula, jak zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

Psiak jest taki energiczny, żywy, ciekawski i strasznie nam w azylu ujada, protestuje wobec swego losu. d o niedawana biegał po Dębicy, a teraz jego terytorium zostało ograniczone i to znacznie. Szkoda, że Szasty nie znacie, pewnie by wam wypłakał swoje smutki stojąc na wierzchołku budy. Gdyby któraś z Was podeszła i pogłaskała go przez chwilkę przez kraty, psiak skamieniałby w bezruchu, tak bardzo brak mu człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Witam,Tofik poszedł dzisiaj do adopcji.To nie była adopcja z ogłoszenia...poszedł na wieś i nie wiemy dokładnie jaka to adopcja. Poinformowano nas ,że teren dobrze ogrodzony, że Tofik będzie miał do biegania 30 arów i oczywiście nie trafi na łańcuch. Będzie mieszkał w budzie, którą ma już przygotowaną, a właściciele szukali pieska łagodnego i lubiącego dzieci.Zgodzili się też na wizytę po adopcyjną , którą przeprowadzi Animals.Może dowiemy się coś więcej, po tej wizycie...trzymam kciuki za Tofinka!!!
Wiola[/QUOTE]

Trzymam kciuki za Toffika, mam nadzieję, że będzie szczęśliwy w nowym domu!!!

[quote name='biednedobre']Psiak jest taki energiczny, żywy, ciekawski i strasznie nam w azylu ujada, protestuje wobec swego losu. d o niedawana biegał po Dębicy, a teraz jego terytorium zostało ograniczone i to znacznie. Szkoda, że Szasty nie znacie, pewnie by wam wypłakał swoje smutki stojąc na wierzchołku budy. Gdyby któraś z Was podeszła i pogłaskała go przez chwilkę przez kraty, psiak skamieniałby w bezruchu, tak bardzo brak mu człowieka.[/QUOTE]

Ale przystojniak, oby go ktoś wypatrzył

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Szasta (w ogłoszeniach wpisałam numery Wioli i Lindy, bo dzięki temu możemy zrobić wizytę i skontrolować domek;lepiej, żeby ludzie sami psiaka ze schroniska nie adoptowali:roll:):

[COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR]
[COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR]
[COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR]
[COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR]
[COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]krakusik.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]bezrodowodu.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]zwierzaki.nasza-lista.com[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ogłoszenia Szasta (w ogłoszeniach wpisałam numery Wioli i Lindy, bo dzięki temu możemy zrobić wizytę i skontrolować domek;lepiej, żeby ludzie sami psiaka ze schroniska nie adoptowali:roll:):

[COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR]
[COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR]
[COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR]
[COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR]
[COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]krakusik.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]bezrodowodu.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR]
[COLOR=#000000]zwierzaki.nasza-lista.com[/COLOR][/QUOTE]

Dziękujemy pięknie za pakiecik dla Szasty :) Pozdrawiamy Wiola i Linda

Link to comment
Share on other sites

O ku...a:-(. Mój Feluś na początku też był ogrodnikiem...teraz od czasu do czasu mogę liczyć na wykopki. Kota goni do tej pory, ale muszę przyznać, że nie jest kotożercą-po prostu biegające stworzonko jest dla niego bardzo silnym bodźcem.
Biedny Tofiś, płaczę razem z Wami i z tym biedakiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...