Jump to content
Dogomania

Mały,uroczy Kapselek - Ma DOM!


truskawa144

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja niestety widze tylko te kilka ktore wstawila wtatara.tam gdzie twoje kasiek nadal mam tylko znaki zapytania..:(
Kapselek dzis juz duzo lepiej..podchodzil czesto po glaski i zaczynaja mu na pyniu krociutkie wloski odrastac:)natomiast za nic w swiecie nie chce wychodzic na dwor..on chyba jak teraz odzyskal domek to tak sie boji ,ze go staci,ze za nic nie chce wylazic na zewnatrz;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']
Kapselek natomiast za nic w swiecie nie chce wychodzic na dwor..on chyba jak teraz odzyskal domek to tak sie boji ,ze go staci,ze za nic nie chce wylazic na zewnatrz;p[/quote]

Moją Zulę półtora roku temu wzięłam ze schroniska w Orzechowcach i przez kilka miesięcy nie dała się wyprowadzic za posesje. Zapierała sie w bramce ze strasznym kwikiem mimo że wyprowadzałam drugą sunię. Nawet teraz po takim czasie gdy wracamy ze spacerów za każdym razem gdy wejdzie już na ogród tak strasznie się cieszy, skacze.....i zaraz prosto do domu....jakby chciała sie upewnić czy na pewno wszystko w porządku i legowisko na swoim miejscu...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no maly narazie tez za nic nie chce..tzn wychodzi ale od razu chce wracac..no i czasem mu sie w domu zdarzy,ze cos narobi..i posikuje tzn proboje zaznaczac teren..ale sie uczy ,ze nie wolno...mysle tez ,ze to kwestia zimna troszke ..ale napewno leku przed zostawieniem na tym dworzu tez..

Link to comment
Share on other sites

dzis maly ma ostatni dzien przyjmowania antybiotyku:))biegajac po ogrodzie dzisiaj az caly zapadl sie w snieg i ledwo sie wygramolil;p od razu stwierdzil,ze chyba jeszcze nie pora tak baraszkowac i czmychnal do domku;)
od wczoraj dostaje tez codziennie rano na kosci i wzmocnienie bialy serek z jajkiem lub kapk mleka strasznie mu smakuje:)

Link to comment
Share on other sites

oj wraca to prawda:)powolutku bo powolutku ale wraca...narazie nie zachowuje sie na swoje latka tylko troszke jak taki zupelny dziadeczek..ale to dlatego,ze w tych chudych lapinach jeszcze nie ma tyle sily ale brzuszek np mu sie coraz bardziej zaokragla co jest juz duzym sukcesem:multi:

Link to comment
Share on other sites

los kapselka..i to,ze sie w koncu udalo to nie tylko moje wielkie serce..to olbrzymie serca wszystkich ktorzy sie w tej histori przewineli ,ktorzy byli na tym watku i caly czas kibicowali malemu:))wiec to ja kazdej z was cioteczki kochane dziekuje:)i kapsel tez sie pieknie klania za to:)

p.s. z malym jest coraz lepiej brzuszek tez juz coraz okraglejszy;)ale jeszcze nie smialosc czasem bierze gore nad kruszyna jednak mysle,ze zaczyna nam ufac ,ze to juz na zawsze tak bedzie jak teraz tzn cieplo,domek,glaski,i najwazniejsze..jedzonko;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...