Jump to content
Dogomania

Mały,uroczy Kapselek - Ma DOM!


truskawa144

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u kapselka chyba coraz lepiej mam nadzieje:)tzn przestal juz brac antybiotyk ,zaczynaja sie pojawiac jakies pierwsze wloski na przetartym pysiu nadal jest bardzo chudy tzn brzuszek ma okragly jak pilka od jedzenia ale cale cialko jeszcze chudzinkie,rzuca sie na jedzenie jak szalony zawsze..niestety narazie ma takie zachowania jak pies glodzony:(jedzenie jest najwazniejsze dla niego ale to wiele psiakow po schronisku tak ma jak zdazylam zaobserwowac coraz chetniej przychodzi po glaski ale jest jeszcze taki lekko wycofany,bojazliwy wiec najbardziej pilnuje miski i swojego poslanka ale mysle ,ze jestemsy na dobrej chociaz jeszcze dluuuugiej drodze,zeby przywrocic mu radosc zycia:)

Link to comment
Share on other sites

Cicho, bo ostatnio dość mocno absorbujące były sprawy Hebana i Kory z tego samego schroniska, w które bardzo zaangażowała się Clo :loveu:
Pewnie wraca właśnie z Elbląga, gdzie zawoziła Korę, która była pod Częstochową...:roll::loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-szkielet-psa-kora-mix-boksera-blaga-o-pomoc-w-oplaceniu-hotelu-132651/[/URL]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/heban-o-magicznych-oczach-w-hoteliku-u-wiosny-potrzebuje-100-zl-85041/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

witajcie!

wreszcie i na ten watek dotarlam;Pbo jakze moglaby zapomniec o moim maluszku:)kapsus ma sie coraz lepiej!!pyszczek powolutku robi sie czarny ale narazie wloski sa jeszcze krociutkie:)coraz odwazniej przychodzi i po glaski,apetyt nadal bez zmian wilczy;p ale siersc nabiera blasku i zdrowego wygladu:multi: dzis bedzie wykapany ale niestety nie bedzie mnie przy tym;/ tak samo dzisiaj pierwszy raz wspial sie po schodach na pietro bo kapsus ma do dyspozycji duzy dom a te schody do tej pory byly nie do pokonania inaczej jak na rekach ale dzis juz sam sie wspiol!co do nowych zdjec to postarams ie porobic kilka w przyszlym tygodniu bo teraz nie mam za duzo czasu jak mowila fizia mamy dodatkowo kore i hebanka na glowie wiec prosze was o zajrzenie na ich watki bardzzzoo...kazda pkmoc sie przyda:)ale zapewniam ,ze maluch ma sie coraz lepiej!czuje sie juz jak u siebie i to jest pewne:)a najpiekniejsze za to jest to,ze..jak sie patrzy i glaszcze te chude cialko to widac po nim na pyszczku jeszcze traume jaka byl dla niego pobyt w schronisku tzn ta samotnosc i porzucenie..ale,ze chyba zaczyna teraz wierzyc ,ze to juz przeszlosc ktora nie worci nigdy:)!

Link to comment
Share on other sites

jak tylko zrobie zdejcia to od razu je do ciebie wysle wtatara:)ale jak pisalam zdjecia beda w przyszlym tygodniu poniewaz teraz od jutra pracuje nastepne 3 dni od rana do nocy:/

dziewczyny kazda z was zapraszam na watek hebanka kolegi ze schronu kapsusia teraz on czeka na domek i szczescie:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/heban-o-magicznych-oczach-w-hoteliku-u-wiosny-potrzebuje-100-zl-85041/index81.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

kapsel kora,heban powinny przeslac buziaki w pierwszej kolejnosci tobie fiziu bo to ty zalozylas im watki a to najwazniejsze bo bez tego bym sie napewno o nich nie dowiedziala!zreszta buziaki naleza sie jak juz mowilam kazdemu kto odwiedza i pomaga naszym kochanym:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

o rany..dziewczyny przepraszam was strasznie...ale ostatnio tak sie zagnialam z tymi naszymi tymczasowiczami jak slusznie zauwazyla truskawa ze wogole na watek kaspusia/zgredzia nie zagladalam:(((wstyd mi bardzo bo wy tu dzielnie mu kibicujecie a ja nawet nie zajrzalam...ale obiecuje juz czesciej wpadac i zdawac relacje;)co do zdjec to obiecuje zrobic nowe tylko nie jest mi latwo bo kapsus mieszka w domu mojej mamy..gdzie czesto jestem i tez czasem nocuje ale jak jestem to na ogol nie mam glowy i zapominam porobic te zdjecia:(na dodatek ostatnio zajelam sie szukaniem keksia..przyjaciela kapselka..ktory tez z nim mieszkal..te zdjecia akurat moge wrzucic gdzie kapsus jeszcze z kekusiem razem..:(ale to sa ostatnie jakie im robilam..potem juz zajelam sie szukaniem keksa bo zaginal:((..i nie mialam glowy do zdjec przepraszam was strasznie..obiecuje to nadrobic..ale nie wiem jeszcze kiedy mi sie to uda.bo musze pojechac do domu i nie zapomniec:(a narazie priorytetem byl keks i nasi tymczasowicze..oprocz tego zaganialam sie w pracy wiec naprawde szczerze was przepraszam i zrobie te zdjecia jak tylko sie ogarne ale teraz tez jeszcze hebanka adopcja sie szykuje,czekam jutro na odp w sprawie kaji eh..no ale sie poprawie i jakos w najblizszych tygodniach wrzuce te zdjecia ale musze najpierw znalezc czas by sie wybrac do domu co glupio wyszlo bo bylam cale swieta..ale wtedy nie bylam tu na watku wiec mi umknelo..;/no jeszcze raz was przepraszam:)ale za to od razu przekazuje najswiezsze wiesci:)kaspun/zgredzio ma sie dobrze jest juz radosnym ,kochanym psiakiem na spacerkach bardzo sie pilnuje ma swoje ulubione miejsca w domu szczegolnie takie tworzy sobie jakby roznego rodzaju jamki..tam gdzie sie czuje schowany tam mu najlepiej spac;)duzo spi ale biega tez po ogrodku wygrzewa sie na sloncu,apetyt nadal ma ogromny:)swieta minely mu bardzo dobrze bawil sie z reszta ferajny,moj kocur tez juz go zaakceptowal.kapsun polubil glaski i sam po nie przybiega.jak tam nocuje to spi ze mna w pokoju w calym domu ma porozkladane rozne poduchy w swoich zakamarkach i tam sobie sie glownie wyleguje ale najbardziej lubi lazienek bo tam jest taki kacik ktory sobie upodobal no i podloga jest podgrzewana wiec mysle,ze dodatkowo mu cieplej bo on ciepelko uwielbia;)
no i to tyle chyba;)obiecuje zrobic te zdjecia tylko prosze o troche czasu bo musze sie ogarnac no i wciaz szukam keksa..mysle,ze kapsus tez za nim teskni:(..kazdego chetnego zapraszam na watek kekunia..moze ktos go widzial?..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...