Jump to content
Dogomania

Mały,uroczy Kapselek - Ma DOM!


truskawa144

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='clo']ja sobota niedziele pracuje do 22 wiec odpadam zeby wtedy go wziac:((jestem wolna caly ten tydzien tzn jeszcze czwartek mi odpada..:((moge dzis jutro,w srode i piatek..a nie chce tez by sie tulal gdzies dlatego wolalabym go od razu przejac od kogos bo i tak bedzie mial pewnie duzo wrazen i troche stresu z podroza..tyle,ze jestem bez silna..jak mowilam nie znam sie dobrze na dogo nie wiem juz do kogo pisac..napisalam maila do jednego chlopaka ktory oferowal odplatnie transport na dogo ale on od pazdziernika sie nie logowal..[/quote]

Czyli weekend nie za bardzo

Link to comment
Share on other sites

pati ja moge kapselka odebrac jutro i w piatek jesli o ten tydzien jeszcze chodzi.weekedn odpada dla mnie..wiec albo jutro:)albo piatek albo przyszly tydzien poniedzialek np?to juz jak Ci pasuje dla mnie oczywiscie im szybciej tym lepiej ale napisz jak dzien tobie by najbardziej pasowal?Jestes cudowna!Strasznie dziekuje za pomoc!

Fizia tobie rowniez dziekuje,ze cos dorzucasz..ja tez nie mam najlepszego okresu finansowo:(

Pati pieniadze mamy Ci wplacic na konto?

Link to comment
Share on other sites

dobra z pati ustalone kapselek jedzie w piatek:)))!!!!czy ktos wie czy ze schronu mozna go w piatek zabrac?:)Czy jeszcze ktos moglby cos dolozyc do paliwa dla pati?przepraszam ale tez nie mam za latwo z finansami w tym mies a jeszcez pewnie kapselka bedzie trzeba kilka razy do weta zabarc na jakies szczepionki ,tak kontrolnie i jakies odrobaczanie itd pewnie tez sie przyda bo nie wiem on tam w schronie ma jakas ksiazeczke?psiaki maja szczepienia?

Ale sie ciesze!jeszcze raz dziekuje pati:)i kazdemu innemu za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']dobra z pati ustalone kapselek jedzie w piatek:)))!!!!czy ktos wie czy ze schronu mozna go w piatek zabrac?:)Czy jeszcze ktos moglby cos dolozyc do paliwa dla pati?przepraszam ale tez nie mam za latwo z finansami w tym mies a jeszcez pewnie kapselka bedzie trzeba kilka razy do weta zabarc na jakies szczepionki ,tak kontrolnie i jakies odrobaczanie itd pewnie tez sie przyda bo nie wiem on tam w schronie ma jakas ksiazeczke?psiaki maja szczepienia?

Ale sie ciesze!jeszcze raz dziekuje pati:)i kazdemu innemu za pomoc:)[/quote]

No to wspaniale!!!:multi:

Najlepiej w sprawach schroniskowych orientuje się Truskawa, bo jest tam wolontariuszem - ale z tego, co wiem, to w piątek można odbierać psiaki - z pewnością trzaba będzie wcześniej uprzedzić, że chodzi o Kapselka.

Psy w schronisku sa szczepione na wściekliznę

Link to comment
Share on other sites

dobra to jaks ie truskawa pojawi to trzeba dograc szczegoly i jakos zawiadomic schronisko,ze chodzi o kapselka ale to moze truskawa skoro tm jest najblizej bedzie mogla to zrobic :)ja nigdy tam nawet nie bylam wiec nie wiem ale strasznie sie ciesze!

pati -c wyslalam Ci wiadomosc na pw z prosba o numer konta to wplacimy Ci pieniadze :)

Link to comment
Share on other sites

Kapselek ma książeczkę i miał też w zeszłym roku pełne szczepienia bo miał jechać na DT. Nie pamiętam czy szczepienia są jeszcze aktualne,wścieklizna na pewno,resztę ew. trzeba doszczepić.

Pati daj znać o której mniej więcej będziesz w schronisku,przede wszystkich chodzi mi o to czy przed 15.00 czy po? Bo muszę uprzedzić na której zmianie Kapsel pojedzie,żeby nie był karmiony i żeby jego dokumenty były gotowe.
Rozumiem tez że pojedziesz po niego do schroniska? Schronisko od strony Warszawy znajduje się przed Częstochową (25km). Miejscowość nazywa się Jamrozowizna (Gmina Kłomnice), w Radomsku trzeba zjechać z trasy,sprawdź sobie odkładnie na mapie,w necie lub nawigacji jeśli takową posiadasz. Droga jest bardzo prosta,schronisko znajduje się w lesie i nie widać go z drogi ale jest zielony drogowskaz "Jamrozowizna".
Gdybyś miała jakieś problemy to dzwoń: 518125320.

Clo Twoja siostra musi podpisać umowę adopcyjną ([URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/dokumenty/adopcja.pdf[/URL]). Należy ją wydrukować,wypełnić (BEZ DATY) i wysłać do nas pocztą na adres: Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice

Jeszcze jakieś pytania? Coś pominęłam?

Link to comment
Share on other sites

uda sie!!ja już nie mogę sie doczekać!pati daj mi znać jak już ruszysz z kapselkiem będę czekać podjade w dowolne miejsce w warszawie czy mamuśka już ci wpalcila kasę na konto?ja swoje dam ci w gotówce podaje mój tel żeby mieć kontakt nr509 173 446rany oby do jutra

Link to comment
Share on other sites

A ile jeszcze brakuje?

Ja też poprosze o numer konta


Kapselku - czas się pakować [URL="http://www.picturesanimations.com/3d_smileys/9/0294.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0294.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.picturesanimations.com/smileys/25/cartoon_thumb-up.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/cartoon_thumb-up.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze trzeba przelać na konto pati-c która będzie wieść kapselka napiszcie do niej pw z tego co wiem mamuśka już jej20przelala ale pati chyba dziś na dogo nie było mam nadzieję jednak ze jutro wszystko dogadamy i w piątek pójdzie jak po maśle:))kapsel przed ostatnia to twoja nocka tam:)

Link to comment
Share on other sites

A ja nada nic nie wiem ani w sprawie godziny wyjazdu Kapsla ani w sprawie umowy.
Clo przeczytaj mój ostatni post bo muszę wiedzieć czy się na podpisanie umowy i wysłanie jej do nas Twoja siostra zgadza,poprzoszę jeszcze dane siostry na PW (imię,nazwisko i adres) bez tego Kapsel nie opuści schroniska bo musimy wiedziec gdzie jedzie!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę-miałam problem z netem.
No to jutro Kapselek zaczyna nowe życie ;)
Wszystkie potrzebne tel.i adres spisałam. Nie powinno być jakiegokolwiek problemu.
Sądzę,że w schronisku będę ok.16".
W razie czego mój nr tel.698 61 62 50

nr konta
Marek Chamerski
BGZ INTEGRUM 69 2030 0045 1130 0000 0009 2050

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...