Jump to content
Dogomania

Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)


ocelot

Recommended Posts

[quote name='ocelot']Bajeczka w przyszłym tygodniu pakuje manatki:)[/QUOTE]

:multi: cudowna wiadomość!!! Strasznie się cieszę!! Czekam na zdjęcia, gdy już Bajeczka będzie w hoteliku :) teraz trzeba trzymać kciuki za stopniowe oswajanie się Bajki z nowym życiem i szukanie stałego domku!

Link to comment
Share on other sites

Nie gniewajcie się, proszę, ale potrzebuję pomocy!
Szukam domu tymczasowego, choćby na miesiąc, dla suni rocznej, 12 kg, po przejściach - żeby ktoś inny, nie ja, spróbował ją nauczyć chodzić na smyczy, przychodzić na wołanie... Proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie gniewajcie się, proszę, ale potrzebuję pomocy!
Szukam domu tymczasowego, choćby na miesiąc, dla suni rocznej, 12 kg, po przejściach - żeby ktoś inny, nie ja, spróbował ją nauczyć chodzić na smyczy, przychodzić na wołanie... Proszę o pomoc![/QUOTE]

Niestety u nas deficyt DT , wszystkie nasz psy w hotelach i płatnych dt :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie gniewajcie się, proszę, ale potrzebuję pomocy!
Szukam domu tymczasowego, choćby na miesiąc, dla suni rocznej, 12 kg, po przejściach - żeby ktoś inny, nie ja, spróbował ją nauczyć chodzić na smyczy, przychodzić na wołanie... Proszę o pomoc![/QUOTE]
Nie mam jak pomóc:( I przecież o coś takiego się nie gniewamy

Link to comment
Share on other sites

Z niecierpliwością czekam na informację, kiedy Bajeczka pojedzie do hoteliku :)

Mam jeszcze pytanie o środki, które były zgromadzone dla Kseni, czy one zostały wszystkie wykorzystane, czy może jakaś część została i przypadnie Bajeczce? Pytam, bo mam w planie bazarek i muszę ocenić, na które psiaki go przeznaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Z niecierpliwością czekam na informację, kiedy Bajeczka pojedzie do hoteliku :)

Mam jeszcze pytanie o środki, które były zgromadzone dla Kseni, czy one zostały wszystkie wykorzystane, czy może jakaś część została i przypadnie Bajeczce? Pytam, bo mam w planie bazarek i muszę ocenić, na które psiaki go przeznaczyć.[/QUOTE]
Część środków została i Bajka je dostanie:) Rozliczymy Ksenię w wolny weekend, jak będzie dłuższa chwilka i wszystko tu napiszemy:)

Link to comment
Share on other sites

To świetnie, że coś zostanie dla Bajeczki!

Z mojego drugiego bazarku w 50% dla Bajki przelewam 15 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-ROZLICZAM!Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22/page3
[/URL]gdy wpłyną. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...