Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

Zdrówka dla Was wszystkich, przyznam się że we wtorek sama wyrznęłam orła- pierwszy raz w dorosłym życiu na środku drogi (boshe jaki wstyd). Schodziłam z chodnika i chciałam szybko przejść, bo widziałam jadące samochody- poleciałam na kolana jak długa. Dobrze, że auta były jeszcze daleko i jakoś żyję.

Posted

Magda na moje oko i szebkie weta 5 zebów... 

Babcia dochodzi do siebie bo z fioletowych okularów zaczynają robić się żółte także nie jest źle ;) na szczęście nie pamięta samego upadku a gdy pytałam o głowę czy boli mówi że nie. 

Majoka- ooo ileż to ja mam upadków zaliczonych... jestem miszczem gleb :p ostatnio sromotnikowy upadek zaliczyłam na ostatnim wypadzie czyli kilka dni temu... jeszcze jakieś pytania? =D

Posted

Lumpek miał usuwane 14 zębów na raz :/ 2 się złamały jednego dnia. Jak wet podał kotu głupiego jasie i zobaczył stan zębów, to zostawił tylko kły (i siekacze), bo tylko one się do czegoś nadawały :/

Mój Theodor nie ma dnia, żeby nie zaliczyć gleby albo wpadki na jakiś przedmiot :D

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
Posted

helloł, czasem trza się pokazac :p 

Nie wiem czy fejsbukowe papugigoniosły ale mamy 4 futrzaka :p jest nim Hassio a tak poza tym wszytko chyba bez większych zmian ;)

IMG_3094.jpg

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Posted
Dnia 3.03.2018 o 22:28, agutka napisał:

sieeeemano :p co tam =D czy na dogomani jest jeszcze cały skład bo nie moge odszukac tematów :/

trzeba szukać ręcznie :/

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...