Jump to content
Dogomania

Stary,niepotrzebny śmieć?


yumanji

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']No to jasna sprawka, że zbióra musi być na jedzonko dla Szamiego - szamanko dla Szamanka:):):) Co Ty tak cicho siedzisz kobieto???:) Krzyczeć, dymu narobić, jeszcze jedenastka nie rozdana, trza pomóc:)[/QUOTE]

Bo kladlam bachory i nie spodziewalam sie,ze taka zadyme zrobisz i tyle gosci wpadnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']I ja przybywam na wołanie Gusiaka na wątku Zośki-mogę pomóc tylko...duchowo :oops:[/QUOTE]

Bez kitowania-dla mnie to tez jest wazne,wsparcie ,obecnosc,mile slowa...nie czuje sie idiotka,ktora zbiera psy zamiast kupic sobie nowe fajne buty.Tzn buty tez czasem kupuje;)ale b wazne jest to,ze ktos tu docenia,to,co robie,bo czasem ,rzadko,ale sie zdarza,ze mam juz dosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Fajne takie :) a ja nie umiem "utuczyć" mojego gończego z ADHD :( i odchudzić dziadzia...ehhh...[/QUOTE]

One nie sa utuczone tylko juz prawie wielkosci posokowca,wielkie...nie zadne rozkoszne,puchate kuleczki.Zrobiie zdj jutro i Szamana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']One nie sa utuczone tylko juz prawie wielkosci posokowca,wielkie...nie zadne rozkoszne,puchate kuleczki.Zrobiie zdj jutro i Szamana.[/QUOTE]
A ja jakoś...mam słabość do wielkopsów :) I tylko resztki zdrowego rozsądku powstrzymują mnie przed przygarnięciem kolejnego... No i mina TZa-już futra eksmitowały go na kanapę, nie dają w spokoju nic zjeść (no-sam sobie winien-mówiłam-"nie karm pod stołem!" ):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Bez kitowania-dla mnie to tez jest wazne,wsparcie ,obecnosc,mile slowa...nie czuje sie idiotka,ktora zbiera psy zamiast kupic sobie nowe fajne buty.Tzn buty tez czasem kupuje;)ale b wazne jest to,ze ktos tu docenia,to,co robie,bo czasem ,rzadko,ale sie zdarza,ze mam juz dosc.[/QUOTE]
chyba...czasem każdy tak się czuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']A ja jakoś...mam słabość do wielkopsów :) I tylko resztki zdrowego rozsądku powstrzymują mnie przed przygarnięciem kolejnego... No i mina TZa-już futra eksmitowały go na kanapę, nie dają w spokoju nic zjeść (no-sam sobie winien-mówiłam-"nie karm pod stołem!" ):evil_lol:[/QUOTE]
Ja tez wole duze,tyle,ze trudniej je wyadoptowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zapisuję szamanowy wątek :)
Na wątku SKARPETY OWCZARKOWEJ przegłosowaliśmy migiem udzielenie chłopakowi wsparcia :happy1:
[B]Yumanji[/B], decyduj na co chciałabyś je przeznaczyć: na karmę (ok. 150 zł) czy na badania (ok. 200 zł) ?
Procedury już znasz :)[/QUOTE]

[quote name='yumanji'][B]Badania poprosimy[/B][/QUOTE]

Ok, "klient" nasz Pan :razz:
Wiesz, co robić ?
Dane do fakturki od weta masz czy posiałaś ?

Wow, dopiero teraz do mnie dotarło, jaki tu się ruch zrobił :crazyeye::multi:
Tak trzymać albo jeszcze lepiej :thumbs:

[B]Yumanji[/B], Ty chyba też w szoku po tym, jak na wątku biednego Skinniego sama gadasz do siebie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']nie dają w spokoju nic zjeść (no-sam sobie winien-mówiłam-"nie karm pod stołem!" ):evil_lol:[/QUOTE]

Niby tak, ale jak tu nie dokarmić takiego głodnego psiaka (szczególnie, że niektóre potrafią bardzo dobrze pokazać jakie są głodne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ok, "klient" nasz Pan :razz:
Wiesz, co robić ?
Dane do fakturki od weta masz czy posiałaś ?

Wow, dopiero teraz do mnie dotarło, jaki tu się ruch zrobił :crazyeye::multi:
Tak trzymać albo jeszcze lepiej :thumbs:

[B]Yumanji[/B], Ty chyba też w szoku po tym, jak na wątku biednego Skinniego sama gadasz do siebie :shake:[/QUOTE]

Dane do fakturki posialam oczywiscie.


Obsmialam sie ,jak przyslowiowa norka...:evil_lol:rzeczywiscie...gadam sama do siebie u Skinniego,czasem echo odpowie...

Link to comment
Share on other sites

Nie za często wpadnę, ale choć zerkać i podnosić Staruszka będę...
och, tak bywa: najpierw wielkie halooo: ratujcie, bierzcie, a potem... następne biedaki i cicho się robi. A psiak nie młodnieje... sam z siebie nie odzyskuje zdrowia... a często i nie bardzo radzi sobie z kontaktami z człowiekiem... a pieniądz rządzi i psim zdrowiem i życiem...

Szaman... trzymaj się zdrowia... jak najdłużej się da!

Link to comment
Share on other sites

Hi, hi, Ekipka się na medal stworzyła, dziękóweczka wszystkim przybyłym, pomagającym:):):) My blogować nie będziemy, dialogi na cztery nogi uskuteczniamy;) Yumanji o foty błagamy, Szamannno plus kluchy nibyszczeniakowe;) I buzi dla Ciebie wieeelkie za robotę ekstra:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...