Jump to content
Dogomania

CASABLANKA-mini collie z Mielca-ZOSTAJE U ULKI18-PROSIMY O KCIUKI ZA JEJ ZDROWIE


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylysmy o 16.40 w salonie, wyszlysmy o 18.10....woda lała sie ze mnie, z Ulki oraz Pani Komorowskiej :eviltong:

Jak wyszlysmy z saloniku, w poczekalni byl mlody chlopak, ktory sie dziwil co to za pies, bo nigdy takiego nie widzial. Ja sie go zapytalam czy wie, co to za rasa. On odpowiedzial, ze nie ma pojecia. Ulka mu pokazala zdjecia w aparacie przed ostrzyzeniem, to zdębial :crazyeye:
Jak pani fryzjerka pokazala mu ile wlosow lezy na podlodze, to zawolal swoja mame i obydwoje sie dziwili, skad u psa taka ilosc futra :evil_lol:

Tak wiec poduszki z futerka Kostaryki nie przywiozlysmy, a pan doktor mowil, ze w Belgii robia z takiej siersci cieple sweterki :razz:

W drodze powrotnej puscilysmy Mamie czyli Babci Ulki smska, zeby czekala na nas na siedzaco ;) w obawie przed zemdleniem :mdleje:

Gdy przyjechalysmy Casablanka poczatkowo Kostaryki nie poznala i probowala ja zdominowac :-o Teraz ladnie sie bawia w ogrodzie.

A my mamy karme Hill'sa do odchudzenia naszej Kostaryki :p

Link to comment
Share on other sites

Ta kita na ogonie moze zmylić każdego. Gdyby Kostaryka była śniada, to mogłaby robić za lwa.;)
Biedna Kostaryka, nie dość, że futro straciła, to jeszcze jej jedzonko ograniczą:shake: ;) i jeszcze nie chcą zrobić skarpetek z jej futerka. Beee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']AGa jutro podam Cię do TOZ za znęcanie się nad psem. Jak mogłoś jej to zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!
Mój TZ mówi żeby dopisać, że znęcasz się też nad ludźmi, że muszą takiego biedaka oglądać!!!!!![/QUOTE]

Nikomu nie każe ogladac mojego psa :angryy: Mieszkam w domu z ogrodem, dookola sa drzewa, gesty zywoplot oraz krzewy, wiec nikt nie jest narazony na ten jak przykry widok ostrzyzonej Kostaryki, a wychodze na dlugi spacer dopiero po 21., wiec jest ciemno. Jak sie komus nie podoba, nie musi ogladac.

Lepiej rzeczywiscie, zeby sie meczyla w gestym zimowym futrze
z calym podszerstkiem, ktory nie chcial w ogole wyjsc i nie bylo zadnej wylinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Nikomu nie każe ogladac mojego psa :angryy: Mieszkam w domu z ogrodem, dookola sa drzewa, gesty zywoplot oraz krzewy, wiec nikt nie jest narazony na ten jak przykry widok ostrzyzonej Kostaryki, a wychodze na dlugi spacer dopiero po 21., wiec jest ciemno. Jak sie komus nie podoba, nie musi ogladac.

[/quote]

Agniesiu litosci czy Ty to tak na serio odebrałaś? :crazyeye:

te nasze wygłupy ???

Link to comment
Share on other sites

Wasze odebralam jako wyglupy, bo byly minki zmiekczajace, wiec jasne, ze to zarty :eviltong: i fajnie to tak pisalyscie :evil_lol:
Ale Irenka napisala post w bardzo powaznym tonie, czytalysmy z Ulka kilka razy, jakos tak nie bardzo mi sie to smieszne wydalo.

Wkurzylo mnie to, bo wiem od dr Komorowskiego z lecznicy Labrador, ktorego sie radzilam, ze praktycznie nie bylo innego wyjscia...Kostaryka chodzila w zimowym futrze w tym upale, tak jakbysmy my chodzili w lecie w grubym kozuchu... do tego jeszcze ma troche nadwagi, moglo sie to nieciekawie skonczyc :shake: W tym roku wiele psow nie przeszlo wylinki i wielu wlascicieli odwiedza salony fryzjerskie z pupilami.

A futro i tak odrosnie na jesieni :p

Link to comment
Share on other sites

Aguś, chyba już Ci odbiło, ja od dłuższego czasu zastanawiam się jak oskubać Bezulca, a Ty, mądra kobieta poszłaś do speca i sunia jest jak lala, przestań kombinować, kto Ci przyłoży, zastanów się komu Ty możesz przyłożyć.
Buziaki i serducho od
Ani

Link to comment
Share on other sites

Te zmiany ciśnienia i temperatur nas wykańczają. A rzeczywistośc też jest do d...Ale głowa do góry, jutro też jest dzień!:multi:
Ulka, w takich sytuacjach, czeszę pudlówką, pod warunkiem, że pies nie ma po drodze jakiejś wystawy. :shake: Nie twierdzę jednak, że w Twojej sytuacji ostrzyżenie nie było najlepszym wyjściem.
Ale za to masz collie krótkowłosego:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga!
Zlituj się, ja żartowałam. A tych skaczących minek po prostu nie umiem wklejać. Przecież śledzę Twój wątek od początku i wiem też z rozmów z Tobą jak kochasz Casablankę. Przecież nigdy by mi do głowy nie przyszło, że robisz źle dla tego psiaka i nie tylko dla niego. Pamiętasz, wpisywałam się też w sprawie strzyżenia Foksi z Mielca i żartowałam, że fryzjer musiał być "wstawiony". Odebrałaś to też źle, myślac, że chcę kogoś kto to zrobił obrazić. A przecież mam świadomość, że ktoś dokonał cudu kąpiąc i strzygąc Foksię, tak nieufną i zastraszoną. Miałam świadomość, że niewiele jest osób które mogą do niej podejść a co dopiero strzyc.
Przepraszam Cię jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Irenko,
ja ostrzyglam moja Kostaryke...Casablanka jest w stanie 'nienaruszonym' :evil_lol:
Kostaryce jest lzej, nie sapie juz tak, chetnie sie bawi z Casablanka :loveu:
Widze, ze lepiej sie czuje, wiecej chodzi i czesciej sie usmiecha, nie tylko lezy na plytkach i dyszy :multi:

Na odchudzanie mamy weterynaryjna karme Hill's r/d.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz jakie jajo wyszło, nawet psy pomyliłam. Jeszcze raz Cię przepraszam. Muszę poprosić kogoś, żeby mnie nauczył wstawiać te śmieszki. Pamiętaj jedno:nigdy,przenigdy nie będę próbowała Cię obrazić.
Za bardzo Cię lubię i szanuję.

Link to comment
Share on other sites

Kostaryce nic nie odbierze urody, nawet brak włosów. Wyobrażam sobie, jak jej się teraz dobrze oddycha.
Jak pies ma taki włos to trudno upilnować wagę, bo wydaje się że to włosy, a nie tłuszczyk:evil_lol: .
Ja tak ciągle myślałam, że moja tak obrosła i podszerstek ją tak "pogrubia", ale jak ją zważyliśmy, okazało się, że .... raczej nie...:evil_lol:
Też dostaje mniej żarełka, a akurat na stare lata z niejadka zrobił mi się łakomczuch.
Teraz Casablanka wygląda jeszcze bardziej na córkę Kostaryki.
Cudne dziewczyny!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mama mi meldowala z domu, ze dziewczynki biegaja i harcuja w ogrodzie, bo kupilam im wczoraj nowa zabawke i maja nieznane zajecie czyli noszenie zabawki we dwojke (byla na zdjeciach taka rozowa kosc).
Bardzo im sie ta kosc spodobala :loveu:
Kostaryka jak nowo narodzona :multi: Bryka jak szczeniak :evil_lol: A Casablanka jest dobra w łapaniu pilki w locie...moze uda mi sie zrobic jakies zdjecie.

Pogadalam wczoraj przy okazji z dr Komorowskim (to ten co szczepil 200 psow i badal niewidome psy w Mielcu), bardzo fajny weterynarz :p

Link to comment
Share on other sites

Jest tak goraco, ze tylko lezymy. Pilka poszla w zapomnienie. :cool1:
Tylko Kostaryka jest zadowolona. :evil_lol: :diabloti: :evil_lol:
[img]http://img148.imageshack.us/img148/8034/dsc5148uk4.jpg[/img]

[img]http://img148.imageshack.us/img148/381/dsc5149we5.jpg[/img]

Ja tez jeszcze je czasem myle, wiec sobie je podpisalam. :p
[img]http://img148.imageshack.us/img148/5374/dsc5150vp8.jpg[/img]

[img]http://img166.imageshack.us/img166/8546/dsc5147xa3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...