Jump to content
Dogomania

Przywiązana do drzewa drutem, porzucona, ale nadal ufna - HORYNKA MA DOM! :)


Murka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

U Horynki wszystko dobrze. Zadomowiła się w nowym miejscu bardzo. Ostatnio wpuściła pod same drzwi listonosza, ale nie chciała go już wypuścić; warczała i pokazywała swoje uzębienie, dopóki nie przyszła P. Magda.
Pani Magda pisze: "Staramy się dać wszystko,żeby ta psia starość była jak najfajniejsza. Jedzonko gotowane, buda ocieplona i otynkowana (chyba jedyna taka w powiecie). Najważniejsze, ze po pierwszych problemach, nadszedł czas na radochę obu stron, że siebie mamy". Mam jeszcze zdjęcie skruszonej Horynki, karconej za pójście z domownikami na grzyby bez zezwolenia, ale mam problem z jego wstawieniem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobry wieczór :)

 

Moja mama rozmawiała z p. Magdą i mamy najnowsze wieści o Horynce i Dropsie. Psiaki mają się bardzo dobrze, żyją sobie w towarzystwie 4 kotów i 2 koni, tworząc jedną, zgodną rodzinę. Horynka nabrała ciała, to pewnie ochrona przed być może srogą zimą:). Psiaki najlepiej czują się w swoich super wypasionych budach, do domu zaglądają tylko od czasu do czasu. Horynka denerwuje psy z sąsiedztwa bo tamte to typowe psy łańcuchowe, a ona hasa sobie wolno.W parze Horynka i Drops to Horynka gra pierwsze skrzypce, ona stara się być blisko swoich ludzi a Dropsik zawsze jest gdzieś obok, spokojny, ale nie narzuca swojej obecności. Pani Magda obiecała przesłać zdjęcia, jak coś dostaniemy to wrzucę na dogomanię.

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze zdjęcie horynki

Malti - dziękuję bardzo za wieści i zdjęcie, właśnie miałam je wstawiać :smile:

Horynka taka uśmiechnięta, właściwie ona wciąż się uśmiecha i jest tak cudownie  wpatrzona :smile:

 

Byłam najpierw na wątku Dropsa, bo wyświetlił mi się ako pierwszy  i tam dopiero dowiedziałam się, czyją jesteś córką ;-) :loveu:

Nie byłoby Horynki bez Twojej mamy :smile:

Cieszę się, ze jesteś :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...