Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

Dnia 22.01.2019 o 19:52, bric-a-brac napisał:

Czy jest ktoś chętny przejąć trochę fantów na rzecz bazarku dla zwierząt Sylwii? (na dogo/fb - obojętnie). Gazetki, książki, rzeczy łatwe do spakowania, niedużo tego mam. Jeszcze nie zebrałam, ale pewnie z 20-30 fantów.

Ewentualnie, w razie braku chętnych, mogę zrobić bazarek na dogo i powysyłać, ale potrzebny byłby ktoś, kto użyczy konta do wpłat - tj będzie informował o wysokości kwot wpłat i po zamknięciu całości zrobi dwa przelewy, za fanty+nadwyżki na fundację i za koszty wysyłki do mnie.

Podniosę bo to ważne - prosimy o pomoc !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sprawa 1.

Dzikusek po wizycie u weta siedzi sobie w klatce i jest strachem... Cytuje z fb:

" Słabo Stefek wygląda, a nawet mu oczu przemyć się nie da, nie mówiąc już o podaniu kropli
Chyba też całej porcji antybiotyku nie przyjął
Na plus, że załatwił się do kuwety, wypił wodę i właśnie pojadł, szkoda, że tylko odrobinę 1f641.png:(
trudny zawodnik..
"

Na chłopaka jest zbiórka na fejsie: https://www.facebook.com/donate/1988157747898171/

Oprócz leczenia, antybiotyków i pierwszej wizyty, czeka go jeszcze trochę atrakcji. Rana na łapie, problemy z zębami, kastracja. Długa i żmudna socjalizacja, bo to dzikus!

sprawa 2.

mam fanty, które chętnie prześlę komuś, kto ma możliwość zrobienia bazarku. Nie ma tego dużo, rzeczy łatwe do wysyłki. Naprawdę nie chcę tego wysyłać do Sylwii, która ma masę zajęć przy 35 kotach, ona nie ma czasu na bazarki. Robi je na fb tylko dlatego, żeby uzbierać na podstawowe potrzeby tych zwierząt. Ale doba ma 24h i nikt jej tego nie wydłuży... Plis, może ktoś zechce przejąć te fanty?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dobry wieczór :)

Dziś zrobiłam przelew na konto Runy z uzbieranych z dwóch m-cy deklaracji poli53 i mojej na kwotę 140 zł.

poli53 dziękuję najserdeczniej za wierność naszym kociakom :)

Wczoraj mąż przytargał wielką torbę fantów od nieocenionej joty67 - ślicznie dziękujemy jotko :) - podziałam coś z bazarkiem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć dziewczyny,

Płacę, bo się zobowiązałam, ale gdybym przestała, to nie dlatego, ze nie chcę płacić, ale dlatego, że mnie już nie będzie. Niedługo idę na operację guza w czaszce i nie wiem, jak to się skończy. Ale będę się bronić :). Mam nadzieję, że jeszcze przez kilka lat koty dostaną ode mnie działkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2019 o 19:35, pola53 napisał:

Cześć dziewczyny,

Płacę, bo się zobowiązałam, ale gdybym przestała, to nie dlatego, ze nie chcę płacić, ale dlatego, że mnie już nie będzie. Niedługo idę na operację guza w czaszce i nie wiem, jak to się skończy. Ale będę się bronić :). Mam nadzieję, że jeszcze przez kilka lat koty dostaną ode mnie działkę.

 

dobrze będzie, jesteś silna, a my choć  myślami z Tobą. Ściskam mocno i trzymam kciuki, łapki i kopytka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 30.05.2019 o 19:35, pola53 napisał:

Cześć dziewczyny,

Płacę, bo się zobowiązałam, ale gdybym przestała, to nie dlatego, ze nie chcę płacić, ale dlatego, że mnie już nie będzie. Niedługo idę na operację guza w czaszce i nie wiem, jak to się skończy. Ale będę się bronić :). Mam nadzieję, że jeszcze przez kilka lat koty dostaną ode mnie działkę.

 

Poluniu kochana

 czekamy na Ciebie

 calem sercem tulinkamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie,

Na razie czekam na operację. Ponieważ w zachodniopomorskim nikt się jej nie podjął, będę operowana w Warszawie. W maju powiedziano mi, że operacja odbędzie się do pół roku, minęły dopiero 2. Na szczęście nie jest dużo gorzej i na pewno dotrzymam. Co będzie dalej, zobaczymy. Nie należę do osób, które się załamują, więc nie martwcie się niepotrzebnie. A że to głowa, a ja już młoda nie jestem, różnie może być, realnie patrząc. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Trzymajcie się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2019 o 17:24, pola53 napisał:

Witajcie,

Na razie czekam na operację. Ponieważ w zachodniopomorskim nikt się jej nie podjął, będę operowana w Warszawie. W maju powiedziano mi, że operacja odbędzie się do pół roku, minęły dopiero 2. Na szczęście nie jest dużo gorzej i na pewno dotrzymam. Co będzie dalej, zobaczymy. Nie należę do osób, które się załamują, więc nie martwcie się niepotrzebnie. A że to głowa, a ja już młoda nie jestem, różnie może być, realnie patrząc. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Trzymajcie się.

daj znac, w wwarszwie, chertnie cie odewiwerze i nie bede natretn a ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 11.10.2019 o 19:20, pola53 napisał:

Ciągle czekam. Profesor obiecał, ze operacja odbędzie się do pół roku. A ono mija dopiero 15 listopada, więc czekam cierpliwie. Nie mam innego wyjścia. Pozdrawiam Was dziewczyny :)

tez pozdrawiam i dużo sił i zdrowia zyczę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...