Jump to content
Dogomania

PatBull


Pani Profesor

Recommended Posts

[quote name='evel']Ty jesteś na 100% pewna, że rzucanie piłki Patrykowi i innemu psu na raz to dobry pomysł? Bo ja Zu nie rzucam piłki przy obcych. Nigdy. Bo wiem, że jakby co to będzie pranie, w końcu piłka rzecz święta. A skoro Pat ma szał na piłki to wg mnie trochę proszenie się o kłopoty. Tym razem się udało, ale co by było, gdyby jednak nie odpuścił i się nie wyłożył?

Co do chwalenia i nagradzania, z Zu muszę piszczeć i robić cyrk, Huntera mogę jedynie pochwalić chłodno "dobry pies", inaczej trzeba się liczyć z uszkodzeniem ciała (raz do niego pisnęłam jak do Zu i tak mi przypieprzył łbem z wyskoku, że mi rozbił wargę :roll:) a do Raven muszę gadać ściszonym głosem... Także ten, nie ma letko :evil_lol:[/QUOTE]

kochana, Patryk absolutnie nie broni zasobów - prócz jedzenia.
nijak i nigdy, jeśli mu pies zabierze piłkę to gapi się smętnie (Majkowska świadkiem), na Waldka kłapie, jeśli mu się coś nie spodoba, a o piłkę się nie pocięli nigdy, bo Wald zabiera ją w paszczę i zwiewa - dokładnie tak, jak ten piesek dzisiaj.

Patryk patrzy mi najwyżej w oczy z miną "no pomóż, idź mu zabierz", albo podchodzi i czai się, aż drugiemu psu wypadnie z mordy - wtedy FRRRRUUU z prędkością światła i już jest jego :D

bronić - nie broni, nawet przy psach, które średnio kocha (jak lab tż-ta).
to tamten dzisiejszy maluch obronił piłkę, którą uznał z marszu za swoją :) po prostu zdziwiło mnie, że Pat nie oddał po kłapnięciu (tzn. był w kagańcu, i tak by nie oddał, ale wywalił się potulnie), a nie to, że nie bronił piłki, bo nie robi tego nigdy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JankaBezZiemii']zaglądam ale tyyyyyyyyyyyle gadacie że nie mam czasu nadgonić :oops:

pokaż proszę borsukopsa cudnego :loveu:[/QUOTE]

hej :D
toż są zdjęcia, chyba z 10 stron wstecz :diabloti: jak na moją galerię to i tak nieźle :diabloti:

[quote name='Majkowska']Szczerze to gdyby on Walda kłapnął to Wald by go zignorował tak jak ignoruje wszystkie kłapiące na niego psy . Albo ucieszyłby się że kolega go pogania żeby szybciej uciekał :evil_lol:[/QUOTE]

Waldek motywuje inne pieski do uprawiania ruchu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']
Waldek motywuje inne pieski do uprawiania ruchu :eviltong:[/QUOTE]
A żebyś wiedziała, jak się takiemu pieniaczowi zrobi ostrą przebieżkę miażdżąc go własną bronią to zaraz mu się nastawienie do świata zmienia :evil_lol:

A dzisiaj was na przebieżkę wyciągnę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']dlaczego w linku masz bazar z roku 2013? :evil_lol:[/QUOTE]

bo lubię :diabloti:

[quote name='JankaBezZiemii']10 stron wstecz tom widziała ...

nowe chcę :diabloti: on taki szałowy jest :loveu:[/QUOTE]

nie będą szałowe, bo jest niewykąpany i wygląda jak przetłuszczony łeb gimnazjalisty :eviltong:

[quote name='Majkowska']A żebyś wiedziała, jak się takiemu pieniaczowi zrobi ostrą przebieżkę miażdżąc go własną bronią to zaraz mu się nastawienie do świata zmienia :evil_lol:

A dzisiaj was na przebieżkę wyciągnę??[/QUOTE]

nie wyciągniesz :oops: wczoraj zawaliłam czasowo i dziś znowu piszę, mam masakrę do zrobienia, ale już niedługo :D
w niedzielę mam szkolenie, ale w poniedziałek pewnie będę mogła wyskoczyć :)

[quote name='agutka']Waldek motywuje inne pieski do uprawiania ruchu :eviltong:[/QUOTE]


nic tylko idealny pies dla mojej Ledziny:loveu: ona kocha biegać i jęczeć z bezsilności za psami:diabloti:[/QUOTE]

Patryk nie jęczy z bezsilności, tylko warczy z nienawiści :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

to zależy, ile dzisiaj napiszę :grab:

facet wychodzi na 2,5 - 3 godziny podobno, ale nie sądzę, że z zegarkiem w ręku - mailuję z nim i wydaje się być fajny, zobaczymy co poradzi :)
dam Ci znać, kochana, czy ja i Pat nie będziemy zmordowani po tej randce i czy nie nawali mi się roboty, bo obecnie zasiadam i zalewam się krwawymi łzami.. a taka ładna pogoda..

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-CFs17iVjWGA/U16pzfqqFPI/AAAAAAAAX9o/Po1gOWRHUI8/s640/pat%20089.jpg[/url]
według mnie kaganiec idealny :)
a on metalowy czy z plastiku?

Fajny Pat w nowej fryzurce :D Aron też został obcięty na majówkę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-CFs17iVjWGA/U16pzfqqFPI/AAAAAAAAX9o/Po1gOWRHUI8/s640/pat 089.jpg[/URL]
według mnie kaganiec idealny :)
a on metalowy czy z plastiku?

Fajny Pat w nowej fryzurce :D Aron też został obcięty na majówkę :P[/QUOTE]

kochana, metalowy powlekany gumą - ciężki jak cholera :cool3: to jest niewątpliwy minus kagańca chopo, bo w starciu z yorka nie zostałoby nic, jakby Pat mu dupnął.
kaganiec robi niestety siniaki, w razie mnie niechcący Patryś trzepnie po łydkach no i waży sporo, ale podejrzewam, że jest nie do zajechania w takim trybie, w jakim my używamy (Patryk nie ryje w ziemi, nie próbuje go zdjąć,po prostu nosi). o ile filc się nie przetrze, to jest to chyba dożywotni zakup ;)

no i elegancko pasuje, cieszę się strasznie, że za 1 podejściem trafiłam z rozmiarem na mieszańca :)

a Aron szybko pewnie zarasta, co?
bo mojej mendzie paru miesięcy potrzeba do pełnego ofutrzenia ;) mam spokój do lipca co najmniej teraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']kochana, metalowy powlekany gumą - ciężki jak cholera :cool3: to jest niewątpliwy minus kagańca chopo, bo w starciu z yorka nie zostałoby nic, jakby Pat mu dupnął.
kaganiec robi niestety siniaki, w razie mnie niechcący Patryś trzepnie po łydkach no i waży sporo, ale podejrzewam, że jest nie do zajechania w takim trybie, w jakim my używamy (Patryk nie ryje w ziemi, nie próbuje go zdjąć,po prostu nosi). o ile filc się nie przetrze, to jest to chyba dożywotni zakup ;)

no i elegancko pasuje, cieszę się strasznie, że za 1 podejściem trafiłam z rozmiarem na mieszańca :)

a Aron szybko pewnie zarasta, co?
bo mojej mendzie paru miesięcy potrzeba do pełnego ofutrzenia ;) mam spokój do lipca co najmniej teraz.[/QUOTE]

Hmm a nie chciałaś spróbować z [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=11849[/url]
My taki mamy i bardzo polecamy :)
Leciutki, wytrzymały i również fizjologiczny.
Aron wcześniej właśnie miał metalowy, ale to groziło wiecznymi siniakami...

Co do zarastania... Jak jeździliśmy do fryzjera to robiliśmy to tak co 6 miesięcy, więc nie tak źle.
A od czasu jak ciacham nożyczkami to trzeba częściej, bo ja nie ciacham do gołej skórki. Ale myślę, że spokojnie mam luz do lipca/sierpnia :)

Link to comment
Share on other sites

myślałam o baskerze przed zakupem chopo, ale przeważyło jednak to, że chopo ma więcej rozmiarów, jest łatwiej dopasować i jest w nim więcej miejsca na sapanie, niż w baskerze:) choć nie przeczę, że to dobry kaganiec, może się sprawdza przy dobrym dopasowaniu.

my na razie zostajemy przy chopo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']nienawidzę kagańcow -baskerów ,:evil_lol:
PP- widziśz każdy tak zachwala chopo i inne fizjologi a tak naprawdę prócz fajną budową nie różnią się niczym od zwykłych metali[/QUOTE]

Prócz fajnej budowy? To jest podstawa w kagańcu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

tak, zgadza się ale mi chodziło o to że fizjologi są takie lekkie:roll: ;) ja mam fizjologa metalowego bez ogumienia i zwykły większy metal dla drugiego psa i żadnej różnicy nie widziałam w ciężarze ;) tak jak pisałam różnica jest tylko w budowie :)

Link to comment
Share on other sites

My też mamy wiecznie problem z kagańcami:roll: Mam szmaciany, który zakładam tylko jeśli wiem,że ktoś mógłby się przyczepić np w centrum zy na rynku. Mamy też Choppo, ale chyba źle dobrałam rozmiar bo jest wielki, ale musiałam jakoś zmieścić kundlowego garba na nosie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']bulki to chyba najbardziej uciążliwe psy w kwestii kagańca ;)[/QUOTE]
Nie miałaś staffika na którego żaden fizjolog nie pasuje :p w sumie to mało jaki zwykły kaganiec pasuje :roll: ja ten szeroki i krótki ryj .

Link to comment
Share on other sites

Widuję Onka w zwykłym metalu, ale jest niczym fizjolog, bardzo głęboki. Widziałam te kagance w zoologu i są bardzo fajne jak na takie zwykłe metale.
Arnik ma plastikowy, nie ma w nim za dużo miejsca, ale na spacerach w nim nie chodzi, więc to nie przeszkadza. Jetsan ma skórzany, bo tylko do weta jest potrzebny i sporadycznie na spacery.
PP, 80% z ustnej dostałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...