Jump to content
Dogomania

Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.


Agata69

Recommended Posts

Propalin się zostawia. Trzeba dodatkowo 1 raz dziennie podać tabletkę estrogenu o nazwie includin. Mam ten sam problem z moimi 2 sukami. Początkowo jechałam na samym propalinie, ale dobre czasy się skończyły i teraz podaję go razem z estrogenem. Mogę przysłać na próbę kilka tabletek żeby sprawdzić czy u Elzy ta terapia zadziała.

Link to comment
Share on other sites

W tym miesiącu brakuje 60 zł. Podeslę ci konto wieczorkiem.

W przyszłym miesiącu cos dołoże i zrobie bazarek.

Dobrze by było zeby kilka osób zaoferowało stały pzrelew, np. po 10 zł. Będzie nam łatwiej.

Ktos moze pomóc?

 

Coś mi tego konta nie podesłałaś, zrób to przed weekendem, bo wydam ;) na szaleństwa jakieś.

Link to comment
Share on other sites

Książe nie wrócił Uciekł 15 tego podczas burzy. On bardzo się bał burzy.

Dzisiaj ruszył wolontariat uczniowski którego jestem opiekunem. Do 13.30 całe schronisko było na spacerze, a jeden kot pojechał do domu, zabrała go moja uczennica. Jak wrócilam to musiałam sie położyć i zasnąć , tak byłam zmęczona. dzieciaki szczęsliwe, zmęczone, brudne, ale szczęśliwe. W kolejną sobote druga grupa wolontariuszy. dzieciaków jest tak dużo, ze musiałam wprowadzić rotację.

 

Wracając do Lusi - Lusia bardzo słaba, krótkie spacerki, męczy się  . w środe pojedziemy z nia na ekg. Być moze serce...  Jakiś czas zaczęła  znów sikać, ale teraz sie uspokoiło. Myslę, ze długo juz nie pozyje, ale trzeba sprawić by miała komfort życia. Potrzebny jakis bazarek. Ja mam troche rzeczy ale nie mam kiedy sie zabrać do tego.

Link to comment
Share on other sites

Biedna Elza, przypomina mi Janke. Podobny wiek i problemy ( oprócz sikania). Tez meczy sie na spacerach, dyszy :(

Przebadana na wszystkie strony,niby nic takiego, tarczyca, watroba, na wszystko bierze leki. A serce podobno jak dzwon :(

Cholerna starosc. Dobrze byłoby zrobicElzie  podstawowe badania, bo moze to wcale nie serce, a niewydolnosc jakichs innych organów,

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy po wizycie. Elza kiepsko wyglada, od zeszłego roku schudła 6 kg. Wg mnie to w ostatnich 2-3 miesiacach. Chodzi słabo, tył słabiutki. Organy jak to u starego psa: podwyższone parametry wątroby, mocznik na granicy, w sercu szmery. Dostaa leki na serce i watrobe. zalecono zmiane diety na kurczak i ryż, badania nerek co 3 miesiace. zaszczepiliśmy, odrobaczyliśmy. zapłaciłam 103 zł. Jeszcze trzeba wykupić leki.

Bazarek w sama porę.

Eh, do dupy ta starość.

Link to comment
Share on other sites

Niestety dzisiaj mam bardzo zła nowine.

Krzysiek nie chce już tymczasować Elzy. Problemy go pzrerastaja.

Elza znowu bez domu, znowu człowiek zawiódł. W ogóle nie chce mi się tego komentować, wcale nie dyskutowałam.

Chce ogarnac ja weterynaryjnie do końca.

Co radzicie? Co robić?

Tak mi jej żal. Ona kocha Krzyska, ale jak widać człowiek nie dorasta psu do pięt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...