Jump to content
Dogomania

Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.


Agata69

Recommended Posts

zaglądam do Elzuni, tak mi przykro , to życie takie smutne pies-ruchomy-obrazek-0219.gif

 

grosikiem wspomogę , ślij Ciociu nr konta 

 

w razie czego na serce mamy po Maksiu [*]  Vetmedin ok 100 tabletek 2,5 mg  , tylko nie wiem czy dla Elzuni się nada 

Dorcia, na dzień dzisiejszy mamy pieniądze z 2 bazarków. mamy tez deklaracje na jedzenie. Dziękuje ci bardzo za chęc pomocy, ale na razie pomoc finansowa jest niepotrzebna. Jesli zajdzie potrzeba sama się do ciebie zgłoszę, ok? O leki zapytam, moze się nadadza.

Link to comment
Share on other sites

Dorcia, na dzień dzisiejszy mamy pieniądze z 2 bazarków. mamy tez deklaracje na jedzenie. Dziękuje ci bardzo za chęc pomocy, ale na razie pomoc finansowa jest niepotrzebna. Jesli zajdzie potrzeba sama się do ciebie zgłoszę, ok? O leki zapytam, moze się nadadza.

 

 

ok, jak będzie potrzeba to pisz , sunieczka  zapadła mi w serce (już tłoczno tam bardzo)
 
Kochana, leki już zostały rozdysponowane - przekazane będą Crys na Rottki, sprawa więc już nieaktualne, przepraszam   
Link to comment
Share on other sites

Agato, moze warto zastanowic sie nad Karsivanem dla Elzy ?

Starenki Onek Marek, zyje ponad 2 lata dzieki Karsivanowi. Fakt, ze lek nie jest tani, ale  chyba warto.

Gdyby wet zdecydował,ze powinna dostawac, to ja ją zglosze do Skarpety i na pewno sfinansuje pare opakowan, ale oczywiscie to zalezy od decyzji lekarza.

 

Składka na jedzenie dla suni poszła przed chwilą.

Link to comment
Share on other sites

Usg było robione, ale rzeczywiście mozna powtórzyć. Elza jest juz na Karsiwanie. Zawiozłam jej dzisiaj koce i leki. kupiłam jedzenie. Jutro musze kupic podkłądy. Krzysiek mówił ze przyszły przelewy i ze dziekuje, ale nie zarejestrowałam jakoś od kogo. Jutro spytam.

Link to comment
Share on other sites

Agatko, pozniikały z wątku wszystkie zdjecia Elzy. Zrob jej choc jedno. Napisałam do Skarpety, pewnie beda chcieli zdjecie, aby udowodnic, ze jest Oneczką.

Mozesz mi przesłac MMSem, to wstawie.

600 358 678.

 

Wysąłłam ci zdjęcie z dzisiaj, z USG. N arazie mamy pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

Skarpeta Owczarkowa przyznała powtórne wsparcie dla Elzy :)

Proszę o informację na priva jaka forma pomocy byłaby najbardziej potrzebna: specjalistyczna karma czy pokrycie jakiejś faktury od weta (do kwoty 250 zł)

W tym drugim przypadku musimy mieć fakturę wystawioną na nas czyli na SMON

Link to comment
Share on other sites

Skarpeta Owczarkowa przyznała powtórne wsparcie dla Elzy :)

Proszę o informację na priva jaka forma pomocy byłaby najbardziej potrzebna: specjalistyczna karma czy pokrycie jakiejś faktury od weta (do kwoty 250 zł)

W tym drugim przypadku musimy mieć fakturę wystawioną na nas czyli na SMON

 

Bardzo dziękujemy. Dzisiaj ustale potrzeby Elzy. Mysle ze będa to leki i podkłady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...