Jump to content
Dogomania

Gloria Rapax - w domu Kasta


Robokalipsa

Recommended Posts

[quote name='Pani Profesor']o, a to [B]drugie może do adopcji[/B]? :diabloti:

jakie śliczności.. ja się na nią nie mogę napatrzeć :loveu:[/QUOTE]

[B]zapomnij [/B]:diabloti: Na rudą czy na srebrną :evil_lol:

[quote name='Baski_Kropka']TU :D
[IMG]http://i62.tinypic.com/k18ai0.jpg[/IMG][/QUOTE]

O tak,tak tu zajebiście stoi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]30 przykazań grzecznego psa.[/B] :diabloti:

1. Śmieciarz nie kradnie naszej własności.

2. Nie powinienem gwałtownie wstawać jak leżę pod stolikiem z kawą.

3. Nie będę gubił zabawek za lodówką, za kanapą ani pod łóżkiem.

4. Będę wytrząsał futro z wody ZANIM wejdę do mieszkania.

5. Nie będę jadł jedzenia kota. Ani zanim on je zje, ani po tym jak je zwymiotuje.

6. Przestanę szukać ostatniego czystego kawałka dywanu zanim zwymiotuję.

7. Nie będę się załatwiał ani wymiotował w samochodzie.

8. Jeśli jestem na plaży, nie będę się tarzał na martwych mewach, rybach, krabach itp, nie ważne jak atrakcyjnie pachną.

9. Żwirek w kociej kuwecie, pomimo, że smaczny, nie jest dobrym jedzeniem.

10. Nie będę więcej jadł serwetek ani papierowych ręczników, ani wydalał ich w ogródku po przetrawieniu.

11. Kosz na chusteczki higieniczne nie jest słoikiem z ciasteczkami.

12. Szczoteczki do zębów moich właścicieli są wyłącznie dla ich prywatnego użytku. Jeśli będą chcieli, żebym jakąś posiadał, kupią mi jakąś.

13. Nie będę zjadał kredek ani ołówków, ZWŁASZCZA tych czerwonych. Dzięki temu wyrzeczeniu, kiedy już je przetrawię i wydalę, moi właściciele nie będą panikować, że mam wewnętrzne krwawienia.

14. Nie będę nalegał, żeby okno w samochodzie było opuszczone, jeśli dzień jest deszczowy.

15. Nie mamy dzwonka w domu, więc nie muszę szczekać za każdym razem jak usłyszę taki w TV.

16. Nie będę kradł bielizny Mamy i szalał z nią w ogrodzie.

17. Kanapa nie jest ręcznikiem do pyska. Tak samo jak ubrania Mamy i Taty.

18. Miejsce mojej głowy NIE jest w lodówce.

19. Nie będę gryzł ręki policjanta, kiedy sięga po dowód rejestracyjny i prawo jazdy Mamy.

20. Nie będę szamotał się z bielizną Taty, kiedy siedzi on na sedesie.

21. Żeby uniknąć nieprzyjemnego sznurka zwisającego z mojego odbytu, powstrzymam się od wyjadania z kosza na śmieci zużytej nici dentystycznej.

22. Przestanę uważać, że wytarzanie się w ziemi zaraz po kąpieli jest moim obowiązkiem.

23. Będę pamiętał, że wtykanie nosa w czyjeś krocze nie jest odpowiednim sposobem witania gościa.

24. Nie będę posuwał nogi człowieka, nie ważne jak bardzo jest atrakcyjna.

25. Nie będę pierdział w twarz człowieka, kiedy śpię obok niego na poduszce.

26. Nie będę przeciągał tyłka po dywanie po powrocie ze spaceru.

27. Nie będę uważał muszli klozetowej za magiczne, nieskończone źródło wody, mimo wyraźnych dowodów, że tak właśnie jest.

28. Nie będę lizał sobie krocza na środku salonu, kiedy w domu są goście.

29. Będę pamiętał, że szybki obrót i wąchanie odbytu spowoduje natychmiastowe opróżnienie pomieszczenia. Dlatego nie będę tego robił.

30. Kot to nie zabawka-piszczałka. Dlatego, jeśli bawię się z nim i wydaje takie dźwięki, to nic dobrego.

Link to comment
Share on other sites

fajne :diabloti: a ja jeszcze dopiszę:

31. Nie będę odprowadzał wzrokiem każdego kęsa, który ląduje w twojej buzi
32. Jeśli już coś wygrzebię ze śmietnika,to zeżrę to BEZ opakowania
33. Nie będę wtykać głowy przez drzwi i psychicznie przyglądać się śpiącemu pańciostwu
34. Jeśli chce mi się kupę,to piszczę - nie będę jednak piszczał, kiedy się NIE CHCE, tylko po to, żeby mama wstała i dała coś zeżreć
35. Nie będę mordował małych zwierzątek. Ani żadnych w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Piękna sucz, naprawdę :loveu:
A przykazania mnie rozwaliły :evil_lol: 29 najlepsze, od razu widzę przerażoną Kurę, bo CO TO Z NIEJ WYSZŁO?! :evil_lol:[/QUOTE]

Dziękuję :loveu:
Mi się wszystkie podobają hahah Jednak większości moje pieszczoszki przestrzegają,takie mam idealne pieseły :diabloti:

[quote name='Pani Profesor']mój tż czasami zakrada się do Patryka i wydaje za pomocą otworu gębowego takie ciche PRRR...PRRR... Patryk co któryś raz się nabiera i z wielkim zdziwieniem zaczyna wąchać dupsko, a tż się tarza po ziemi ze śmiechu...:roll:[/QUOTE]

Hahahhaha Psorka no padłam :D Jaka szuja z TŻta Twojego :D
A Patryk głupi,że się tak nabiera :diabloti: nie czuje ,czy mu się dupa otwiera ? :D
............................
Moja mama (jak jeszcze mieszkaliśmy razem i był Biały z suką CC) mówiła do mnie zawsze "idź z Ronsonem bo mu się DUPA OTWIERA" hłe hłe hłe :evil_lol: :evil_lol:


Ale mam dzisiaj głupowaty humor :diabloti: Nic tylko się rozbiec i przy*******ić w ścianę na dobry sen :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa']
Hahahhaha Psorka no padłam :D Jaka szuja z TŻta Twojego :D
A Patryk głupi,że się tak nabiera :diabloti: nie czuje ,czy mu się dupa otwiera ? :D
............................
Moja mama (jak jeszcze mieszkaliśmy razem i był Biały z suką CC) mówiła do mnie zawsze "idź z Ronsonem bo mu się DUPA OTWIERA" hłe hłe hłe :evil_lol: :evil_lol:


Ale mam dzisiaj głupowaty humor :diabloti: Nic tylko się rozbiec i przy*******ić w ścianę na dobry sen :diabloti:[/QUOTE]

Patryk się daje oszukać :D
najlepsze jest to, że tż-ta amstaff szukał miejsca, żeby zrobić kooo, kiedy tż mu tam pierdział pod nosem... to po prostu hicior :D

z resztą tż ma jeszcze bardziej [I]posrane [/I]poczucie humoru niż ja, dogadalibyście się :diabloti: czasem ja mam ochotę go przywitać ze ścianą na dobry sen, np. teraz - ogląda pokemony :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa']Dziękuję :loveu:
Mi się wszystkie podobają hahah Jednak większości moje pieszczoszki przestrzegają,takie mam idealne pieseły :diabloti:
[/QUOTE]

Znam to, też mam takie prawie ideałki :loveu: Jak czasem czytam tu czy na fb co psy potrafią to wszystkim bogom i innym krzesłom dziękuję za moje nicpuchy :evil_lol:

[quote name='Pani Profesor']np. teraz - ogląda pokemony :roll:[/QUOTE]

Ooooo :loveu: My z tż kochamy pokemony :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']Patryk się daje oszukać :D
najlepsze jest to, że [SIZE=3][I][COLOR=#ff0000]tż-ta amstaff szukał miejsca, żeby zrobić kooo, kiedy tż mu tam pierdział pod nosem[/COLOR].[/I][/SIZE].. to po prostu hicior :D

z resztą tż ma jeszcze bardziej [I]posrane [/I]poczucie humoru niż ja, dogadalibyście się :diabloti: czasem ja mam ochotę go przywitać ze ścianą na dobry sen, np. teraz - ogląda pokemony :roll:[/QUOTE]

Że co robił ??? Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić :D :D :D
POkemony hihihi wieczny chłopiec :eviltong:

[quote name='omry']Znam to, też mam takie prawie ideałki :loveu: Jak czasem czytam tu czy na fb co psy potrafią to wszystkim bogom i innym krzesłom dziękuję za moje nicpuchy :evil_lol:[/QUOTE]

No moje też,Białas coś tam ma na koncie ale nie pamiętam :eviltong:
Iris dała czadu mojej matce za czasów szczenięctwa a Kasta zjadła mi tylko koturny :diabloti: Dostała nimi po dupie i już butów nie rusza.:cool3:

A zresztą kennel to rzecz cudowna :loveu: Chata nienaruszona hehe

Białas to tylko natrętnie kradnie synowi kredki i je wpierdala a porem sra na kolorowo :diabloti:
Koleżanka to raz aż uwieczniła taką zieloną koopę hahaha Wyjść z podziwu nie mogła i pokazywała znajomym haha :megagrin:

Chusteczek,rachunków,kartek ,papieru do tyłka nie licze, bo to chyba standard jest co :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa']No moje też,Białas coś tam ma na koncie ale nie pamiętam :eviltong:
Iris dała czadu mojej matce za czasów szczenięctwa a Kasta zjadła mi tylko koturny :diabloti: Dostała nimi po dupie i już butów nie rusza.:cool3:

A zresztą kennel to rzecz cudowna :loveu: Chata nienaruszona hehe

Białas to tylko natrętnie kradnie synowi kredki i je wpierdala a porem sra na kolorowo :diabloti:
Koleżanka to raz aż uwieczniła taką zieloną koopę hahaha Wyjść z podziwu nie mogła i pokazywała znajomym haha :megagrin:

Chusteczek,rachunków,kartek ,papieru do tyłka nie licze, bo to chyba standard jest co :loveu:[/QUOTE]

Ja Kury nie zamykałam przez jakiś czas, chociaż ma lęk separacyjny. Nagrywałam je i bardzo dobrze znosiła razem z Iwanem i Tekilą czas, kiedy nas nie było. No ale dobierała się za każdym razem do masła i łaziła mi po całym blacie w kuchni (na to ma pozwolenie :eviltong:), przechodziła przez zlew na pralkę i wyżerała wszystko, co tylko mogła. Najchętniej brała masło i znosiła na dół, później obie z Tekilą miały sranie nieziemskie, ale masełko takie dobre.
No ale wybiłam szybę w drzwiach oddzielających pokój od przedpokoju, tzn nie ja tylko przeciąg :evil_lol: Co to był za kosmos swoją drogą, dobrze, że psy były daleko i tylko ja ucierpiałam :evil_lol: No a ona drapie w drzwi, a że drzwi wyjściowe ładne i nie moje to mi ich szkoda no i przede wszystkim jęczenie bardziej słychać z przedpokoju, a nie chcę, żeby sąsiedzi mieli problemy, więc ją zamykam teraz :lol:

Tekila jeszcze lubi wylizywać jedzenie, które stoi na stoliku przy łóżku i czasem nawet nie obchodzi jej, że jesteśmy obok :evil_lol: A Iwanek jest najkochańszy i najgrzeczniejszy, teraz tylko na spacerach nie spuszczam go ze smyczy, bo przez te cieczki zgubił mózg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska'][URL]http://i60.tinypic.com/34gop35.jpg[/URL] - nietoperek :loveu:

Na waszym miejscu ja bym sobie podwyższyła sufit :D[/QUOTE]

Mówisz :D

[quote name='Baski_Kropka']TZ pasują dresy do psa :P[/QUOTE]

Wcale nie :eviltong: ,on z nią nie wychodzi (bo przecież zawsze COŚ się może stać i wolę ja :diabloti: )
i tym samym nie pasuje do psa :evil_lol:


A paczajcie : NIE MA BATA ze ten pies nie jedzie na koksie :crazyeye:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=y-PVk52-m84[/url]

Link to comment
Share on other sites

W Polsce są tak umięśnione psy i to wcale nie tak mało ich jest , druga sprawa to są odżywki dla psów tak jak dla ludzi , u nas jeszcze mało popularne ale już wchodzą .
Kreatyna , białko wszystko w dawkach dostosowanych do psa .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...