Jump to content
Dogomania

Gloria Rapax - w domu Kasta


Robokalipsa

Recommended Posts

[B]Goops[/B] serio? Zdaj relacje koniecznie to Kaste też podpędzę może :diabloti:

Wiecie co ja nie mam stanowiska :D Lubię psy z widoczną rzeźbą czy aż z taką nie wiem bo nie mam :eviltong: Nie mniej jednak oglądałam filmić z otwartą gębą ,bo nie codzień się takie "muły" psa widzi :D

Link to comment
Share on other sites

na niebieskim jest Fedor tylko nie wiem teraz który chyba z białymi znaczeniami i on wygląda podobnie (może nie aż tak) ale jest mięsisty i fajnie mułki widać ;) pamiętaj że masz sukę a jak to u płci żeńskiej słabiej widać rozrost mięśni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa'][B]Goops[/B] serio? Zdaj relacje koniecznie to Kaste też podpędzę może :diabloti:

Wiecie co ja nie mam stanowiska :D Lubię psy z widoczną rzeźbą czy aż z taką nie wiem bo nie mam :eviltong: Nie mniej jednak oglądałam filmić z otwartą gębą ,bo nie codzień się takie "muły" psa widzi :D[/QUOTE]
Serio .
Twoja to szczyl na mieśnie to trzeba poczekać aż pies będzie dorosły , mój w wieku Twojej wyglądał jak parówka ale wiedziałam że to przejściowe , Kasta wygląda cudnie!
[quote name='agutka']a i przykładowo Lucek Weroniki także świetnie wygląda bo jest potężny a jak się napnie to po prostu rewelka ;)[/QUOTE]
Dla mnie Lucek jest za wąski :p świetny pies to jeden z moich ulubieńców, ale jeśli idzie o mięśnie to wole psy bardzo potężne i umięśnione a nie szczupłe dlatego też wole fajnie umięśnionego asta czy staffika niż pita bo pity są często wąskie :p
Fedor też bez szału :evil_lol: nic im nie ujmuje oczywiście , śliczne psy tylko jeśli idzie o mięśnie to ja mam inne wizje .
Ja do niczego nie dąze ,już jestem zadowolona z budowy mojego psa ale jak sie wysuszy jeszcze to nie będe narzekać ;p
[IMG]http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/5d/3c/7f/5d3c7f95aa1a408e860a2fd3a11009ad.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no może zacznijmy że Lucek ma trochę inną budowę- bardziej molosowatą ;)

jak na moje zeby pies się rozbudował w ten sposób to chyba musi dostawać sporo żarcia i na maxa treningi siłowe a nie jedzenie tylko według wagi jak pity pracujące gdzie waga najlepiej zeby była skromna

Link to comment
Share on other sites

Na pewno , ten pit którego wrzuciłam na pewno nie ma wagi pit :) i nie je na pewno jak królik .
Dlatego ja nigdy nie odchudzałam psa , nigdy nawet jak było go troche za dużo bo dorastał , sam się wyrobił i przerobił to na mięśnie .
Pies ma jeść dobrze , ma mieć dużo treningów i będzie efekt .
A co najważniejsze to do Julki musi dorosnąć spokojnie bez żadnego odchudzania czy tuczenia , swoim rytmem .

Link to comment
Share on other sites

Ja broń boże nie mam ciśnienia na skoksowaną Kastę :eviltong: Wolałabym ,żeby troszku utyła i nie chudła więcej :D Treningi zdarzają się średnio raz na tydzień z oponą a tak to tylko aporty i zabawa z psami ;) Więc podejrzewam ,że ma zwyczajnie takie predyspozycje do fajnego wyglądu :diabloti:

Clay to ładnie wygląda,a ta jego głowa to masakra :loveu: Odżywek troche bym się chyba bała dawać,nie ćwiczymy intensywnie to w sumie by się na nic zdały?

Link to comment
Share on other sites

Ledzin trening w postaci opony miała raz w tygodniu, max dwa ... nie narzekałam na jej rzeźbę gdyby nie barf i nagły spadek masy :/ ma tłuszczyku jak na bulka przystało , nie robimy nic z WP teraz wprowadziłam rower lecz pogoda niekorzystna i zakładam że to wystarczy bo im więcej treningów tym masa się wyszczupla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...