Jump to content
Dogomania

Gloria Rapax - w domu Kasta


Robokalipsa

Recommended Posts

ja też tanio nie mam bo baraz za 7 zl za kg,, wół różnie podroby za 5 zł skrawki 5-8 w zależności z kim się ugadam telefonicznie,
zamierzam się do tego mięcha z allegro co Robo bo Sagat mi też bardzo ładnie przyswaja surowiznę i zaczyna mieć piękne futro... po prawie 9 latach mechacenia:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja zamawiam dokładnie to [url]http://allegro.pl/mieso-mrozone-dla-psa-wolowe-i-z-kurczaka-1kg-i4183454042.html?source=mlt[/url]

Kaste na luzie bym pasła aspolowym ale przy Białasie to już ciężko,zamrażalnik mnie bardzo ogranicza a pakowanie aspolu jak dla mnie jest mega nie poręczne przy zamawianiu pakietów 10kg. Jak w końcu kupię zamrażarę skrzyniową to nawet pół konia mi do niej wejdzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

zawsze możesz psiurom urządzić UCZTĘ :cool3:

tak sobie myślę, co by zrobił Patryk w obliczu 30kg mięsa? niby żre ile jest, ale czyżby przejadł 2x siebie? :evil_lol:

niedługo ma 'rocznicę' przybycia (zamiast urodzin :cool3:) i z TŻtem wymyśliliśmy, że damy mu w prezencie browara (bezalkoholowego!), pizzę i kubełek lodów :D bo to jego trzy ukochane produkty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']zawsze możesz psiurom urządzić UCZTĘ :cool3:

tak sobie myślę, co by zrobił Patryk w obliczu 30kg mięsa? niby żre ile jest, ale czyżby przejadł 2x siebie? :evil_lol:

[B]niedługo ma 'rocznicę' przybycia (zamiast urodzin :cool3:) i z TŻtem wymyśliliśmy, że damy mu w prezencie browara (bezalkoholowego!), pizzę i kubełek lodów :D bo to jego trzy ukochane produkty...[/B][/QUOTE]

Życzę Wam po tej uczcie przespanej nocy czystej podłogi i braku smrodu po sraczce i bąkach :P
Już ja widzę, jak by Dexa po takiej uczcie rozsadzały bąki i srał by chyba aż po ścianach :D

Link to comment
Share on other sites

A ja mimo chęci barfowania zostalam zmuszona do suchych kulek bo Clayetan prawie po każdym surowym sie zatykał i cierpiał .
I dawałam twarogi i jogurty na odetkanie i starałam sie dawać rzeczy gdzie jest jak najmniej kości i dupa z tego wyszła .
Teraz od czasu do czasu mu rzuce korpus , szyje czy skrzydło z indyka bo lubi ale zazwyczaj i tak kolejnego dnia ma problem z załatwieniem się .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Życzę Wam po tej uczcie przespanej nocy czystej podłogi i braku smrodu po sraczce i bąkach :P
Już ja widzę, jak by Dexa po takiej uczcie rozsadzały bąki i srał by chyba aż po ścianach :D[/QUOTE]

nie damy oczywiście w ogromnych ilościach, bo szkoda, żeby się miał męczyć (choć on po okradnięciu śmietnika rzadko kiedy miał problemy...), ale micha browara (bez alko) + micha lodów + kawałek pizzy nie zaszkodzi pewnie ;) nagram to, bo on oszaleje, kiedy zobaczy że te trzy produkty wędrują do misek i to wszystkie naraz:D
dziwny pies - można przy nim jeść parówkę i żebra w stopniu znośnym, a jak ktoś ma loda...makabra, zaczepia ludzi z lodami na ulicy, jak lata luzem :eviltong: na szczęście każdy się z tego śmieje, albo nawet mu coś da :diabloti:

[quote name='gops']A ja mimo chęci barfowania zostalam zmuszona do suchych kulek bo Clayetan prawie po każdym surowym sie zatykał i cierpiał .
I dawałam twarogi i jogurty na odetkanie i starałam sie dawać rzeczy gdzie jest jak najmniej kości i dupa z tego wyszła .
Teraz od czasu do czasu mu rzuce korpus , szyje czy skrzydło z indyka bo lubi ale zazwyczaj i tak kolejnego dnia ma problem z załatwieniem się .[/QUOTE]

a za 'zatykanie' uznajecie, kiedy pies kuca i nie może się wypróżnić, czy to, że w ogóle nie próbuje? bo Patryk ma czasem tak, że ponad dobę nie robi koo, ale nie kuca, nie wysila się, nie męczy - po prostu jakby mu się nie chciało.
miał tak przedwczoraj, calutki dzień nic, dopiero wczoraj po południu - a zeżarł z kilo serc, kurzą nogę i warzywa.

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam się, czy jest taka opcja, że psu się poprawia 'wchłanialność', bo na bank go jeszcze mama podkarmia, a koo jedna na dobę-dwie, taka poprawna :cool3: ale nic go nie boli, nie męczy się i nie ma twardego brzucha.

to możliwe, że tak się trawienie uregulowało? kiedyś robił nawet 3x dziennie.

Link to comment
Share on other sites

Moje po suchym to srały na każdym spacerze jak konie :diabloti:

Na barfie raz na dzień to norma. 2x zdarza się jak dostaną coś.. Szybszego :diabloti:

Z zatwardzeniami ma Kasta problem po wielkich kościach wołowych i po... patykach :eviltong:
Więc tu unikamy i jest ok.

PP Kasta ma szał na pudełka po jogurtach haha nie da zjeść ,siedzi ,patrzy w oczy i mlaska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Patryk też dostaje banerki po jogurtach i ogólnie wszystko do wylizania, ale pod warunkiem, że się odwali i pójdzie do siebie na czas naszego jedzenia :eviltong:

to dziwne, że psy reagują na takie 'nie-psie' rzeczy tak mocno, bo mam wrażenie, że bardziej Patrykowi zależy na tych lodach i piwsku, niż na mięchu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa']Haha jakbyś Ty jadła ciągle kiełbasy a raz na tydzień dostała nagle pierożki to tez byś tak na ich punkcie szalała :d[/QUOTE]

może i racja, ale wiesz - sądziłam, że dla psa nie ma nic atrakcyjniejszego niż kawał mięsiwa :cool3: a tu szok - pizza i ślinotok, lody i padaczka...

...właśnie do mnie wędruje pizza, ale będzie gapienie się :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']...szczególnie, że poznał smak tego 'dobrego coś' i najwyraźniej posmakowało :cool3:
ma jeszcze obsesję na punkcie bananów, wpycha całego do gęby i mamla taką wielką gałę :D[/QUOTE]

Kastorowi gały wychodzą od bananów :D

[quote name='Pani Profesor']dupa niech se rośnie, choć zaraz lato i znowu będzie płacz "łojezu czemu nie schudłam przez zimę, [B]za rok[/B] się zabiorę za to na czas!" :diabloti:[/QUOTE]

Skąd ja to znam :placz:

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...