Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

to i tak niewiadomo bo mogła być pod opieką jednego weta, albo to wet schroniskowy - ja myślałam, że ona krótko tam była bo na fb ją wstawili 15 stycznia, ale przecież to nie musi oznaczać, że dopiero co trafiła :o shiiit

Jest tylko po 1 wpisie.Jedno odrobaczanie, jedno zakraplanie i po jednej szczepionce.No i sterylka wpisana.I data urodzenia 1 styczeń 2007, też dziwna, jeżeli pies miał właścicielkę.

Link to comment
Share on other sites

Inka też przynosi ale nie oddaje :P

 

Bardzo mozliwe ze jest tak jak piszesz ze w schronie przepisali ksiazeczke. bo jezeli w schronie byla krótko to watpie zeby miała ciagle tego samego weta  schroniskowego).

 

A na Dingula nie  reaguje?

hahah faktycznie było by dobrze by reagowała na cos innego niż Ciupka :P

Link to comment
Share on other sites

Na Dingula reaguje tak średnio, sama nie wiem.

W samochodzie nie ślini się, nie rzyga, nie sika i kupy też nie robi.Trochę się wierci, ale da się przeżyć.

U teściów grzeczna, widać, że nikt jej krzywdy nie robił.Do ludzi śmiała, tylko ciągle "surykatkę robiła" i sępiła.

Link to comment
Share on other sites

Nadaje się dla osoby starszej, ale aktywnej.Nie ważne czy zakładam gacie czy skarpetki, ona leci bo myśli, że idziemy na spacer.Uwielbia wychodzić i nigdy się nie zdarzyło, żebym ją musiała wołać na dwór.Ja buty w ręce a ona już biegnie.

Link to comment
Share on other sites

Fajna tylko ostatnio i Leosia czasem próbuje zmolestować, zdominować.Wczoraj ją opitolił ;P.Przedwczoraj nawet na mnie nogę podniosła jakby chciała obsikać.Nie wiem co to znaczy , że jestem jej :)?Fajnie jakby poszła do innego pieska, bo wtedy nie rozrabia za mocno.

Dziś mam w planach zrobić jej SPA, więc na dniach jakieś fotki może będą.

Link to comment
Share on other sites

no coź... suki jak dostają dobry dom to przeważnie chcą się rozmnazac i cieczke dostaja... Dingula po prostu pokazuje jeszcze jeden krok rozmnazania :P hahah

 

Nie przejmuje się pewnie jej przejdzie jak trochę hormonów z niej wyparuje :)

 

Czekamy na fotki, pozycje surykatki tez!

 

Wymyslamy nowe imie do ogłoszeń? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...