Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

Mentor jej się spodobał.Ciągle za nim chodziła, wsadzała nos w tyłek, lizała po siusiorku.Podniosła nogę jak pies jakby go chciała obsikać, ale na szczęście jej nic nie poleciało.Na koniec chciała go zgwałcić, no i wylądowała w kuchni.Drapała, drapała, drapała i dostała opitol.Teraz leży grzecznie.Wie co to znaczy na miejsce.Ma wyłysienie lekkie na tyłku i trochę na nosie.

Nie byłabym sobą gdybym jej nie wykapała.Do ludzi sympatyczna, ale nie nachalna, czasem nawet niezainteresowana.Cycki wielkie :(

Link to comment
Share on other sites

No w sumie grzeczna jest, tylko przy Mentorze głupiej.Trudno jej się dziwić hi,hi,hi.Z Leosiem się jeszcze nie poznali za bardzo, ale też jakoś tego nie pragną.Rano jak Bartek poszedł z psami to się strasznie rozszczekała.Tak naprawdę to nie jest przy tuszy, bo żebra można policzyć łatwo.Taka jest masywniejsza trochę, ale nóżki chudziutkie.Brzuch ma obwisły (w sensie cycki) i troszkę chyba powiększony, pewnie od robaków.Ogólnie to sobie leży przede wszystkim.Zrobiła już dwie wielkie kupy, w tym jedną w przedpokoju.

Jest mimo wszystko dosyć energiczna, szczególnie na spacerach.Dużo węszy jak to jamnik:P.

Zdjęcia kiedyś będą  :P

Link to comment
Share on other sites

Jakie obrończynie jamnikowe :).W sumie jest grzeczna.Uwielbia spacerki.Z radości potrafi skoczyć bardzo wysoko.Chyba też zapomniała, że toaletę pieski załatwiają na zewnątrz.Nie krępuje się wcale i nawet jej za bardzo nie wstyd.Na dworze może mnie nie być, leci przed siebie i reaguje dopiero po zatrzymaniu przez smycz.Lubi głaskanie, ale jakoś specjalnie się nie doprasza.

Link to comment
Share on other sites

eee no nóżki ma długie :D

będziesz ją obcinać? 

Nóżki tak.Przecież nie napisałam, że to jamnik.Po prostu widzę tu sprawkę jamnika szorstkowłosego.Najbardziej uszy i sierść, troszkę dzióbek, ale to może moja fantazja.

Ja bym nie obcięła?Oczywiście, na sznupeczkę.Tyko nie wiem czy włos na łapach ma marny, czy ktoś jej obcinał.

Link to comment
Share on other sites

O, już nowa lokatorka. :)

Pobiegajcie trochę to i brzuszek się poprawi. :)

A na łapce przedniej co tam ma za różową kropkę - ranka jakaś?

Drapanko za uchem dla nowej lokatorki. Co z imieniem - zostaje?

No i dla Twoich chłopaków też drapanko - biedacy, nie dasz im się sobą nacieszyć. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że ruchu miała sporo,bo oprócz tego brzucha ma niezłą figurę.

 

Na łapce rankę ma, ale tak jakby po wenflonie.Ma sporo jakiś takich zadrapań i strupków.Z Leosiem się tolerują, ale są dla siebie obojętni.

Jejku jak ona skacze śmiesznie jak się cieszy :). Już nas lubi, przychodzi się przywitać jak wracamy.A jak się przy tym rozpycha.

Link to comment
Share on other sites

Nadal robi w domu i siku i kupę.Na dworze oczywiście też.Dziś wszystkie odrobaczyłam, więc może jej przejdzie.

Lubi nas, ale nadal śpi w drugim pokoju.Dziś rano przyszła domagać się miziania i po zaproszeniu wskoczyła na łóżko i się kokosiła.Jak przestałam głaskać to zeszła.Zdarza się, że szczeka jak wychodzimy.

Leoś mniej zabawowy.Wczoraj wziął piłkę i poszedł się nią bawić pod biurko, mój biedny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...