Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

Strzyżenie tak różnie.Najpierw chciała zbiec (jak włączyłam maszynkę), potem jakoś stała.Jak goliłam przy głowie to jej się nie podobało i mnie straszyła.Nożyczkami mogłam obciąć głowę.

Ona się boi głośniejszych dźwięków tj pralka, odkurzacz, maszynka właśnie.Dziś jak szłyśmy przy ulicy to też była niepewna.

Bardzo dziś chciała poganiać Mentorka i Leosia, ale nie mogłam jej puścić :( boję się, przez tą jej strachliwość.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, a jaki atak robi? w sensie szczeka, szczypie  czy podgryza? Mój poprzedni pies - Figa miała tak, ze jak ja biłam brata to na mnie szczekała, jak brat mnie to szczekała na brata - krótko mówiąc na bijacego ale jezeli udawalismy ze bijemy nie domownika to zawsze szczekała na "obca" osobe a nie na nas, bez wzgledu kto bił :)

Link to comment
Share on other sites

Mentor też broni.On wchodzi pomiędzy, skacze, szczeka itp.A ona po prostu atakuje.Zerwała się i rzuciła z zębami.Parę dni wcześniej wydawało mi się, że miała ochotę, bo się "wzdrygła" jak się z Bartkiem wygłupialiśmy.Więc teraz zrobiłam to specjalnie i byłam przygotowana.Ona jest kochana pieszczocha, ale takich rzeczy przy niej nie można robić, bo myślę, żeby dziabnęła.

Link to comment
Share on other sites

Oprócz tego jest fajna.Pomijając jeszcze wczorajszą kupę i siku (panek wyszedł z Mentorkiem bez niej) po złości i dzisiejsze pomiatanie moim plecakiem (też wyszliśmy z Bartkiem 5 min po tym jak wróciliśmy) to nie ma się za bardzo do czego przyczepić.Robi się coraz weselsza, chętniej się bawi i dokucza Leosiowi :P.Wcześniej taki smutas z niej trochę był.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...