Jump to content
Dogomania

Lusia


joanka40

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Asieńka do końca tygodnia ma ograniczony dostęp do internetu jak się tylko zaloguje na pewno filmik będzie :)[/QUOTE]
Dziękuję Marticzko, że zamieściłaś na wątku informację.
Oczywiście, w końcu zamieszczę i zdjęcia ,i film, i paragony z luśkotowych zakupów.
We wtorek będę już ładnie i grzecznie siedzieć na dogo.
No to do zobaczyska.
Ściskam Was mocno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Tak Różo, myślę, że jak się ochłodzi to im wywietrzeją z głów psoty i głupoty.
Dziś się bardzo ochłodziło i leje, więc koty siedzą w domu i śpią.
Pozdrawiam Ciebie i Beatkę bardzo serdecznie.[/QUOTE]

Dzięki Asiu :loveu: jutro się widzimy to poznam Lusieńkę na żywo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Dzięki Asiu :loveu: jutro się widzimy to poznam Lusieńkę na żywo :)[/QUOTE]
Beatko, bardzo dziękuję za odwiedziny.
Wszystkie koty garnęły się do Ciebie, więc i one serdecznie Cię pozdrawiają.
Mam nadzieję, że Luśkot Ci się spodobał, bo widziałam, że bardzo się starał się o Twoje względy.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
Uściski dla Róży.

Link to comment
Share on other sites

Hello, tu Advanced Member.

W nowym wydaniu...jak no tu się odnaleźć.

Jako członek zaawansowany /advanced member/ pozdrawiam innych advanced memberów i tych mniej, i tych bardziej zaawansowanych.

Będzie nowy bazarek na Siuśkota, niebawem...jak mniemam.

Tzn. jak zrobię :fadein: .

O, i nowa buźka się rusza.

U Siuśkota wszystko dobrze.

Śpi sobie po obżarstwie.

Link to comment
Share on other sites

Subskrybcje są w Twoim profilu w zakładce Moja zawartość :)

Tam są wszystkie wątki na których pisałaś, nawet te usunięte z subskrybcji.

Jeżeli jakiś wątek oznaczysz sobie klikając: Śledź ten wątek - szara zakładka z prawej strony u góry,

to potem w profilu możesz kliknąć: Lubiana zawartość i tam masz tylko te wątki, które sama sobie dodasz :)

Nie jest źle :wub:  Ważne, że Dogo działa sprawnie i że nic nie poznikało :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Subskrybcje są w Twoim profilu w zakładce Moja zawartość :)

Tam są wszystkie wątki na których pisałaś, nawet te usunięte z subskrybcji.

Jeżeli jakiś wątek oznaczysz sobie klikając: Śledź ten wątek - szara zakładka z prawej strony u góry,

to potem w profilu możesz kliknąć: Lubiana zawartość i tam masz tylko te wątki, które sama sobie dodasz :)

Nie jest źle :wub:  Ważne, że Dogo działa sprawnie i że nic nie poznikało :rolleyes:

Jasza, dzięki za instrukcje, bo rzeczywiście trudno się połapać w tych nowościach :Rose: .

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie jestem taka sprytna, jak mi się wydawało.

Mam 32 strony subskrybowanych tematów, których nie umiem wykasować.

Nie ma opcji "na górę", żeby dostać się na koniec wątku to jakieś akrobacje wyczyniam.

Luśka stasznie popuszcza. Ciągle śmierdzi jej z gaci.

Dostaje teraz Royala raz na 2 dni, w nakrętce po mleku i to wystarcza.

Tydzień temu Luśka się trochę się zatkała i załatwiłam ją lewatywą o nazwie ENEMA.

To też jest lek dla ludzi, więc jak się ktoś zatka to może sobie kupić taki zestawik.

No i od tej lewatywy mamy problem smrodu  w luśkowych galotach.

Chyba wkład węglowy z kuwety jej wcisnę do majtek.

Link to comment
Share on other sites

Można  gdzieś znaleźć takie stare  watki, na których od dawna nikt nie pisał? - miałam kilka takich wątków  ,, ku pamięci" w subskrypcjach  i wcięło :( I jeszcze to ograniczenie  liczby wiadomości, jakby ich dotychczas za dużo było    :pissed:

 Na koniec wątku to za pomocą dwóch strzałek, tak jak i na początek. 

  Luśkocie , nie popuszczaj!!   To po tej lewatywie tak?

Link to comment
Share on other sites

Luśka dba, cobyś nie miała nudnego życia Joanko :-P

Tak poważnie - to współczuję -  i nie wiem co poradzić, bo raz, że nie wiem nic o kotach, a dwa, nie wiem nic o pieluszkach.

Wyobrażam tylko sobie co by na to powiedział mój mąż... :shake:

Jak wykasować niepotrzebne subskrybcje, to nie wiem, jeżeli ktoś na to wpadnie - to poproszę o instrukcję  :-?

Link to comment
Share on other sites

Luśka dba, cobyś nie miała nudnego życia Joanko :-P

Tak poważnie - to współczuję -  i nie wiem co poradzić, bo raz, że nie wiem nic o kotach, a dwa, nie wiem nic o pieluszkach.

Wyobrażam tylko sobie co by na to powiedział mój mąż... :shake:

Jak wykasować niepotrzebne subskrybcje, to nie wiem, jeżeli ktoś na to wpadnie - to poproszę o instrukcję  :-?

 

Cześć Kochana.

No jest jakieś światełko w tunelu dla nas za sprawą posta Maćka777 odnośnie usuwania zalegających subskrypcji. Wklejam:

"Rezygnuje się ze subskrypcji poprzez wejście w nią i chyba po prawej stronie u góry jest opcja "nie śledź tego tematu" czy coś."

No to od razu sposób wypróbowałam oczywiście.

To chyba powinno działać, bo pojawił mi się komunikat, że już więcej powiadomień o usuwanym wątku nie otrzymam.

Napisałam, że powinno działać, bo sam wątek pozostał dalej w subskrypcjach.

Może chodzi o to, że on tam będzie jednak tkwił, ale ja już nie dostanę informacji o nowych postach.

Mam jednak nadzieję, że w powyższy sposób da się usunąć niechciane wątki, tylko może ta opcja jeszcze nie działa, a zadziała, dajmy na to za dwa dni.

Jasza, co do pieluch, to uwierz mi, że nikt nie umie ich zakładać, do momentu, aż nie ma takiej potrzeby. I nawet, jak człowiekowi się wydaje, że umie,to w praktyce okazuje się, że się jednak mylił :fadein: . Potem oczywiście stajemy się specami od pampersów, ale to potem :fadein: .

A jeśli chodzi o pieluchowanie kota Siuśkota, to przez 3 miesiące robiłam to źle, bo zapinałam rzepy na brzuchu kocim - i pielucha absolutnie od razu spadała.

Od szaleństwa uratował mnie film instruktażowy na Miau, na którym to okazało się, że u kota rzepy mają być zapinane na plecach.

Jasza, daj znać, czy Ci się udało Maćkowym sposobem pousuwać subskrypcje.

Pozdrawiam serdecznie.
 

Link to comment
Share on other sites

Można  gdzieś znaleźć takie stare  watki, na których od dawna nikt nie pisał? - miałam kilka takich wątków  ,, ku pamięci" w subskrypcjach  i wcięło :( I jeszcze to ograniczenie  liczby wiadomości, jakby ich dotychczas za dużo było    :pissed:

 Na koniec wątku to za pomocą dwóch strzałek, tak jak i na początek. 

  Luśkocie , nie popuszczaj!!   To po tej lewatywie tak?

Po lewatywie popuszcza skubana. Ponieważ Luśkot zaczął normanie śmierdzieć szambem, dostał lek na biegunkę i się uspokoiło.

Przykro mi, że zniknęły Ci tematy, które miałaś"ku pamięci". Ja też takie miałam, muszę sprawdzić co się z nimi stało.

I oczywiście nie wiem, gdzie tych zaginionych tematów szukać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A my mamy takie cuś od dwóch tygodni:

 

5ce9877d353a.jpg

 

Luśkot wobec tego jest aktualnie na marginesie wydarzeń.

Tak to bywa.

Wiem, że trudno jest jej się  z tym pogodzić i zaczęła sięgać po używki w postaci wysokokalorycznego żarcia.

No cóż, takie jest życie, najwyżej Luśkot pójdzie na psychoterapię.

 

No i Luśkot ma zapowiedziane, że ma brać się za bazar, bo w związku z uzależnieniem od jedzenia zużywa więcej pampersów.

Luśkot mówi, że znowu ucieknie z domu. Nie ma z nim co dyskutować bo to egocentryk jest do kwadratu.

 

Ja  dalej poruszam się po nowej dogomanii jak dziecko we mgle i tęsknię  za starą dogomanią...

Czy ktoś może chciały Siuśkota adoptować tak na pół roku ?

Bo my chyba trochu musimy od siebie odpocząć, bo działamy sobie na nerwy.

A jak nie na pół roku, to może być adopcja przykładowo na tydzień.

Dogadamy się jakoś ;-) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...