Jump to content
Dogomania

Wspaniały psiak DEST w DT u Murki... Przegrał w nierównej walce z nowotorem :( za TM


sara_rokitnica

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']no może jeszcze ktoś tu zajży :roll: Jak coś to na moim koncie zostało 430 zł, było 490, ale przelałam Murce brakującą kwotę.
Czekam na propozycje....[/quote]

Murka prowadzi hotelik,ale w nim psy dostają znacznie więcej niż sponsorzy płacą za pobyt zwierzaczka.Psy dostają tam opiekę i miłość jakiej wcześniej często nie zaznały,za którą nie sposób zapłacić pieniędzmi.
Ma wielu podopiecznych o których już świat zapomniał,ona ich nadal utrzymuje i sama organizuje środki na utrzymanie.Więc może w ramach wdzięczności za taką opiekę te pieniądze przekazać na pozostałych rezydentów u Niej?
Popatrzcie ,to jest chyba najtańszy hotelik w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

To tez jest mysl wiec sa 2propozycje:
a)pozostawic pieniadze dla jakiegos kolegi Desta z zabrzanskiego schroniska np Aronka ktory jest w hotelu i napewno pieniadze mu sie przydadza
b)przekazac pieniadze na pozostale psiaki w Murkowym hotelu w zamian za milosc i oddanie do Desta

Link to comment
Share on other sites

w zamian za milosc i oddanie do Desta
__________________

Pewnie jak zwykle Murka odpowie,że jakoś sobie poradzi .
Ale chciałabym żebyście wiedzialy że Deścik miał u Murki swój wymarzony,prawdziwy dom,on nie był w hotelu,miał tam swój DS.

Jestem również zadowolona ze współpracy z Wami.Jest zarezerwowane miejsce w hoteliku dla ,,starego jamnika lub jamnikowatego,,
Jeżeli zechcecie znaleźć w swoim schronie takiego pieska,to to miejsce +
100 zł miesięcznie może być dla niego.

[IMG]http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/adopcja5/dest1.jpg[/IMG]

Warto było powalczyć o godne miesiące życia dla Desta,teraz warto powalczyć dla innego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mi naprawdę nie musicie dziekować, a tym bardziej dodatkowo wynagradzać opieki nad Destem. To była przede wszystkim przyjemność poznać go i móc dać mu trochę radości na te, jak się okazało, ostatnie miesiące życia, ale też była to moja praca i mój obowiązek.
Żałuję, że jego życie zakończyło się w hoteliku, bo szczerze wierzyłam, że uda się mu znaleźć dom, ale cieszę się, że mieliśmy udział w tym, że nie umierał samotnie w schronisku, że ostatnie godziny życia spędził wylegując się na kanapie głaskany przez człowieka...

Jeśli będziecie chcieli wspomóc innego pieska/pieski w hoteliku to będę bardzo wdzięczna ;) A właściwie będą wdzięczne psiaki oraz ich opiekunowie finansowi.

Jeśli znajdzie się coś w pilnej potrzebie (ja nie chodzę po dogo, więc jestem mało zorientowana) to nie krępujcie się, bo "wszystkie psiaki nasze są..." ;)

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, to teraz będę mieć zagwozdkę na jakiego psiaka/psiaki przeznaczyć taką sumę :hmmmm:
Chyba najlepiej by było na jakiegoś dziadeczka... pomyślę i jak pieniążki dojdą to dam znać.

Dziękuję z całego serca w imieniu naszych podopiecznych :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']w zamian za milosc i oddanie do Desta
__________________

Pewnie jak zwykle Murka odpowie,że jakoś sobie poradzi .
Ale chciałabym żebyście wiedzialy że Deścik miał u Murki swój wymarzony,prawdziwy dom,on nie był w hotelu,miał tam swój DS.

Jestem również zadowolona ze współpracy z Wami.Jest zarezerwowane miejsce w hoteliku dla ,,starego jamnika lub jamnikowatego,,
Jeżeli zechcecie znaleźć w swoim schronie takiego pieska,to to miejsce +
100 zł miesięcznie może być dla niego.


Warto było powalczyć o godne miesiące życia dla Desta,teraz warto powalczyć dla innego staruszka.[/quote]


A może tego totalnie zrezygnowanego jamnisia? Chłopka zwyczajnie nie chce żyć.

Teddy trafił do olsztyńskiego schroniska, ponieważ jego Pan poważnie zachorował.
Co czuje stary psiak, który całe zycie spędzil w domu, nietrudno domyślić się...:-(
Teddy jest bardzo smutny, zrezygnowany, nie chce nawet kontaktu z człowiekiem.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnik-dlugowlosy-zrezygnowany-10-letni-teddy-w-schronisku-olsztyn-133083/[/url]

W tym przypadku ze swojej strony dałabym tez co mogę dać w sensie pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki doszły!
Stwierdziłam, że jeśli były zbierane na staruszka, to najsprawiedliwiej będzie przeznaczyc je teraz również na staruszka.
Także obdzielam nimi po równo (po 215 zł) dwóch naszych najstarszych podopiecznych, [B]Krówka[/B] (nasz weteran, ponad rok u nas), oraz [B]Loczka[/B], który przyjechał do nas niedawno (spędził minimum 11 lat w schronisku), ma spore kłopoty ze zdrowiem, wymaga wystrzyżenia itp.

Oto ich wątki:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dziadek-loczek-11-lat-w-schronie-obecnie-w-hoteliku-dom-potrzebny-133615/[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krowek-staruszek-nowe-zycie-w-hoteliku-u-murki-prosimy-o-pomoc-finansowa-dom-105071/[/URL]

Jeszcze raz dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...