Jump to content
Dogomania

Wspaniały psiak DEST w DT u Murki... Przegrał w nierównej walce z nowotorem :( za TM


sara_rokitnica

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']poprostu tak chyba będzie bezpiecznej ;) Różni ludzie grasują po DGM :roll:

Wpłyneły pierwsze pieniązki na Desta :loveu:
Bardzo bardzo dziękujemy :buzi:

[B]100 zł - ATHLONEA [/B][/quote]

A ja juz tez wyslalam 70 zl bezposrednio do Murki z dopiskiem "na Desta"...

Link to comment
Share on other sites

qrczę strasznie się boję że wyślemy Deścia do hotelu, później część osób nie wywiąże się z deklaracji i nie damy rady go utrzymać... no ale to jego być może jedyna szansa... musimy zaryzykować... jeśli Murka zgodzi się aby przekazywać te 100 zł na Desta to przynajmniej na pół roku mamy prawie pewne utrzymanie Deścia.. pod warunkiem że znajdą się cegiełki... myślę że będę mogła zadeklarować regularne wpłaty ok. 10 zł ale wolę z deklaracją jeszcze poczekać bo nie wiem czy Króliśkowi czasem ataki nie wrócą... więcej nie dam rady bo nie zarabiam... jutro chyba wyślę 20 zł... a jak nie jutro to po powrocie z Niemiec...
dołączam się do apelu Mysi
[B]CEGIEŁKOWE ALLEGRO BARDZO POTRZEBNE!!!
[/B](bazarki też mile widziane...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']qrczę strasznie się boję że wyślemy Deścia do hotelu, później część osób nie wywiąże się z deklaracji i nie damy rady go utrzymać... no ale to jego być może jedyna szansa... musimy zaryzykować... jeśli Murka zgodzi się aby przekazywać te 100 zł na Desta to przynajmniej na pół roku mamy prawie pewne utrzymanie Deścia.. pod warunkiem że znajdą się cegiełki... myślę że będę mogła zadeklarować regularne wpłaty ok. 10 zł ale wolę z deklaracją jeszcze poczekać bo nie wiem czy Króliśkowi czasem ataki nie wrócą... więcej nie dam rady bo nie zarabiam... jutro chyba wyślę 20 zł... a jak nie jutro to po powrocie z Niemiec...
dołączam się do apelu Mysi
[B]CEGIEŁKOWE ALLEGRO BARDZO POTRZEBNE!!![/B]
(bazarki też mile widziane...)[/quote]


bez stałych deklaracji to wielkie ryzyko, on może nie znaleźć domu i co wtedy? :( porozsyłam jeszcze wiadomośc dogomaniakom.

Link to comment
Share on other sites

O ile wiem Murka zgodzila sie, aby pieniadze ktore dziewczyny wplacily na moja Ruda i ktore zostaly przekazac na Desta. Ja - tak jak deklarowalam - bede wplacac 100 PLN miesiecznie (na pewno nie zapomne!). Wolalabym wplacac na konto Hoteliku u Murki, bo sie boje, ze mi sie te wplaty i konta pochrzania (zdecydowanie nie mam zadatkow na ksiegowa). Nie poddawajmy sie - damy rade! Zofia

Link to comment
Share on other sites

fotki Deścia... Nie są zarewelacyjnie, ale niestety trochę czasu nie miałam.. Ostatnio w pracy mam urwanie głowy :-(

[img]http://images32.fotosik.pl/308/4f636c7e8741699c.jpg[/img]

[img]http://images34.fotosik.pl/308/95a8cfa4cebf0902.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Mysiu...

teraz wychodze szukać tego małego psiaka, oczywiście nikt nie chce pomóc,ale jak wróce to poprosze o zamieszczenie w tym profilu...

czy mogę napisać, że on w tym momencie cierpi i 6tylko operacja przyniesie mu ulge i troche pokoloryzować, że lepsze uśpienie,niż takie cierpienie...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...