Jump to content
Dogomania

Wspaniały psiak DEST w DT u Murki... Przegrał w nierównej walce z nowotorem :( za TM


sara_rokitnica

Recommended Posts

oki ;) nie ma sprawy... wiem że masz teraz masę spraw na głowie (m.in. tego ****ka, którego próbujecie łapać...) więc poczekam na pomoc ;) w sumie to powinnam się jakoś z tym uporać :)
a z tych, które wrzuciłam na 1 stronę żadne zdjęcie się nie nada? (tak tylko pytam bo może akurat któreś jest w sam raz :) )

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj już dalej szukać ludzi i wysyłać PW nie dam rady... dostaję już oczopląsu i po 10 razy czytam ten sam nick bo nie pamiętam czy już go sprawdzałam czy nie... wybrnęłam z literki "a"- udało mi się napisać do 18 osób... zobaczymy co z tego będzie... jutro jadę dalej z listą... pisałam do dosłownie każdego, kogo nicka jakoś kojarzyłam... :roll: zobaczymy czy do jutra rana przyniesie to moje pisanie jakieś rezultaty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']dzisiaj już dalej szukać ludzi i wysyłać PW nie dam rady... dostaję już oczopląsu i po 10 razy czytam ten sam nick bo nie pamiętam czy już go sprawdzałam czy nie... wybrnęłam z literki "a"- udało mi się napisać do 18 osób... zobaczymy co z tego będzie... jutro jadę dalej z listą... pisałam do dosłownie każdego, kogo nicka jakoś kojarzyłam... :roll: zobaczymy czy do jutra rana przyniesie to moje pisanie jakieś rezultaty...[/quote]

Saro wyślij mi to,co wysyłasz innym, może teraz troche porozsyłam

Link to comment
Share on other sites

na 18 osób odezwały się 2... ech... może jeszcze ktoś da znak życia...
może po prostu tu ten tekst wkleję? wtedy każdy kto znajdzie chwilkę będzie mógł to komuś wysłać :)
Witam,
W imieniu Desta i wszystkich osób zaangażowanych w jego sprawę proszę o pomoc... Deścio choruje na zwyrodnienie stawów... Przejdzie zabieg, który pozwoli mu nie czuć bólu przy poruszaniu się... Jednak dochodzić do siebie po zabiegu musi koniecznie w domu... Znaleźliśmy mu w miarę tani hotel, jednak jego utrzymanie go tam będzie nas kosztowało ok. 300 zł miesięcznie... sami nie damy rady... Bardzo proszę o pomoc w utrzymaniu go (deklaracje wpłat, aukcje cegiełkowe, bazarki itp.). Tu jest link do jego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5516076#post5516076"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...76#post5516076[/URL]

Jeśli możesz to bardzo proszę prześlij to dalej... Im więcej osób się dowie tym większa szansa że uda nam się zapewnić temu ****kowi godne życie...
Pozdrawiam
Sara.

możecie mi wytłumaczyć czemu cenzurują słowa "psiak" "psiakowi" "psiaczek" itd. itp.? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']na 18 osób odezwały się 2... ech... może jeszcze ktoś da znak życia...
może po prostu tu ten tekst wkleję? wtedy każdy kto znajdzie chwilkę będzie mógł to komuś wysłać :)
Witam,
W imieniu Desta i wszystkich osób zaangażowanych w jego sprawę proszę o pomoc... Deścio choruje na zwyrodnienie stawów... Przejdzie zabieg, który pozwoli mu nie czuć bólu przy poruszaniu się... Jednak dochodzić do siebie po zabiegu musi koniecznie w domu... Znaleźliśmy mu w miarę tani hotel, jednak jego utrzymanie go tam będzie nas kosztowało ok. 300 zł miesięcznie... sami nie damy rady... Bardzo proszę o pomoc w utrzymaniu go (deklaracje wpłat, aukcje cegiełkowe, bazarki itp.). Tu jest link do jego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5516076#post5516076"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...76#post5516076[/URL]

Jeśli możesz to bardzo proszę prześlij to dalej... Im więcej osób się dowie tym większa szansa że uda nam się zapewnić temu ****kowi godne życie...
Pozdrawiam
Sara.

możecie mi wytłumaczyć czemu cenzurują słowa "****k" "****kowi" "****czek" itd. itp.? :eviltong:[/quote]


a ja myślałam, że mam znowu coś z komputerem, że same gwiazdki :)

porozsyłam to na dogomanii i znajomym na gg

a teraz jeszcze oficjalnie- czy może on znaleźć sie na anszej klasie w profilu os,która pomaga ****kom i dzięki której pare już znalazło dom?
z tym, że tutaj bardziej wolałabym sie skupić na szukaniu sponsorów,a nie domu na razie....? Wzięłabym Twój tekst Saro i dodałabym coś o cierpieniu...

Link to comment
Share on other sites

oki jasne, nie ma sprawy :) każda pomoc jest na wagę złota a skoro tej osobie tak dobrze idzie szukanie domków dla ****ków to czemu nie spróbować z szukaniem sponsorów w taki sam sposób ;) jeśli tylko ta osoba się zgodzi na takie coś to podziękuj jej ode mnie gorąco :loveu: no i Tobie też oczywiście dziękuję- to super pomysł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']oki jasne, nie ma sprawy :) każda pomoc jest na wagę złota a skoro tej osobie tak dobrze idzie szukanie domków dla ****ków to czemu nie spróbować z szukaniem sponsorów w taki sam sposób ;) jeśli tylko ta osoba się zgodzi na takie coś to podziękuj jej ode mnie gorąco :loveu: no i Tobie też oczywiście dziękuję- to super pomysł :loveu:[/quote]

Dzięki temu profilowi Płotek i Nora znalazły domek :)

Mogę podać namiary na Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w stanie przeczytać całego wątku ( wiadomo, brak czasu) Piesio śliczny i fakt cierpiący:(
Nie wiem ile i jak często będę mogła przesyłać grosze ( mam spore stadko - obce do karmienia co dzień:( ) ale przeslijcie mi numer konta na pw.
Może cegiełki na allegro by zrobić?

Link to comment
Share on other sites

dzięki :loveu: Mysiu mogłabyś nam użyczyć swoich namiarów? bo ja niestety konta nie posiadam :oops: Cegiełki- jak najbardziej... takie allegro bardzo ale to bardzo pomaga... jeszcze raz dziękuję :loveu: :modla: wysłałam PW wczoraj do 18 osób, dzisiaj na razie do 34 (czyli razem... do 52 osób) jak na razie odpowiedziały 3... zrobię sobie krótką przerwę w wysyłaniu i lecę dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']dzięki :loveu: Mysiu mogłabyś nam użyczyć swoich namiarów? bo ja niestety konta nie posiadam :oops: Cegiełki- jak najbardziej... takie allegro bardzo ale to bardzo pomaga... jeszcze raz dziękuję :loveu: :modla: wysłałam PW wczoraj do 18 osób, dzisiaj na razie do 34 (czyli razem... do 52 osób) jak na razie odpowiedziały 3... zrobię sobie krótką przerwę w wysyłaniu i lecę dalej...[/quote]
Jak znajdę chwilę w pracy to poproszę cioteczki, które się specjalizują w cegiełkowym allegro.

Link to comment
Share on other sites

Jejku, jaki to cudny piesek...

Ogłosiłam go na petworld.pl (bez zdjęć, bo coś się nie dało...)
[URL]http://www.petworld.pl/psy,22270.html[/URL]
na kupsprzedaj.pl
[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2010295&cid=170[/URL]
i na ojej.pl, adres wstawię jak tylko się pojawi (w ciągu godziny). Wykorzystałam tekst i zdjęcia z innych ogłoszeń. Jakby coś było nie tak, piszcie ;)
Na razie mogę tylko tyle...

Edit: adres na ojej.pl:
[URL]http://www.ojej.pl/slaskie/Zabrze/psy_i_koty/Oddam_za_darmo/ogloszenie_nr_528184.html[/URL]
Maila wcięło, ale jakby ktoś chciał to napisze do mnie, a ja przekieruję ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Sprawa wyglada tak: Co miesiac przez co najmniej pol roku zadeklarowalam wplate 100PLN na dowolnego psa w hoteliku u Murki, jesli wiec Murka i Szerman sie zgodza to ta kasa moglaby isc wlasnie na Desta. Zaraz napisze o tym na watku hoteliku. Mam nadzieje, ze biedak polamaniec skorzysta!
Pozdrawiam - Zofia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...