Jump to content
Dogomania

5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000]Przepraszam za off'a, ale szukamy czegokolwiek dla psiaka znalezionego z łańcuchem na szyi. Mamy dwa dni, inaczej czego go schronisko w Nowym Targu:[/COLOR]
[B]​[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-B%C5%82agam-o-pomoc-mamy-2-dni-p%C3%B3%C5%BAniej-czeka-go-schron-w-Nowym-Targu-(-(-(?p=21839362#post21839362"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post21839362[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Meffi kochanie, bądź dzielny. Ty sam jesteś klejnocikiem więc żadne inne klejnoty nie są Ci potrzebne :)

:thumbs:[/QUOTE]
Meffi jest bardzo "kochliwy"....:):):)
Nie wiem tylko czemu nie interesują go moje sunie tylko Pączek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Może dlatego ,że jest młodszy od dziewczyn:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Meffi jest bardzo "kochliwy"....:):):)
Nie wiem tylko czemu nie interesują go moje sunie tylko Pączek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Może dlatego ,że jest młodszy od dziewczyn:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]
Wśród psów takie przypadki nie należą do rzadkości. Mój Bingo też nieraz bardziej interesuje się samcami. Ale to raczej z chęci dominacji, niż seksapilu :)

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się martwię.
Meffi nadal używa łapki tylko na krótko trzymanej smyczy.Tak doradził dr Gierek.
Natomiast "luzem" stara się jej nie używać.
Jak Meffi wydobrzeje po zabiegu( zrobią go moi zaufani weci z Gliwic) pojedziemy do dra Gierka do kontroli.
Kołnierz będzie dodatkowym dyskomfortem ale nie ma wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Strasznie się martwię.
Meffi nadal używa łapki tylko na krótko trzymanej smyczy.Tak doradził dr Gierek.
Natomiast "luzem" stara się jej nie używać.
Jak Meffi wydobrzeje po zabiegu( zrobią go moi zaufani weci z Gliwic) pojedziemy do dra Gierka do kontroli.
Kołnierz będzie dodatkowym dyskomfortem ale nie ma wyjścia.[/QUOTE]

może potrzebuje jeszcze czasu?
albo jest przyzwyczajony do nie używania; postawa na krótkiej smyczy to pewnie wymusza, a luzem już tak jak mu wygodniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']może potrzebuje jeszcze czasu?
albo jest przyzwyczajony do nie używania; postawa na krótkiej smyczy to pewnie wymusza, a luzem już tak jak mu wygodniej...[/QUOTE]
Tak właśnie jest, wymuszana postawa daje efekt ale przyzwyczajenie bierze górę...
Najgorszy jest dylemat czy lewą łapkę teraz robić , czy poczekać aż prawa będzie w pełni używana , czy jej wcale nie ruszać...
Pan doktor też jest w rozterce....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...