Jump to content
Dogomania

5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orpha']próbujemy zawalczyć w krakvecie i dla zasady przelamać to o czym mówią ze już przesądzone , potrzebujemy głosów i rozsyłania ,dokładny opis na wydarzeniu :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251146-Haszczaki-paszczaki-proszą-o-2-minutki-uwagi-)-dziękujemy-[/URL]!
Dzięki i przepraszam za spam
Renata[/QUOTE]
Już na Was zagłosowałam :)

[quote name='ewu']Pan doktor zmieniał opatrunki na tych usuniętych pazurkach ale zaniosłam dokumentację medyczną i poprosiłam o opinię.
Dr Gierek, który operował Meffiego to uznany autorytet i to też dzisiaj potwierdził mój Pan doktor.
Operacja jaką wykonano, to najlepszy z możliwych zabiegów i na dodatek zrobił go najlepszy specjalista w dziedzinie ortopedii.
Jednak to i tak nie gwarantuje powodzenia bo każdy organizm reaguje inaczej i w przypadku Meffiego łapka nie funkcjonuje tak jak powinna:(
Pan doktor nie podjąłby ryzyka operacji lewej łapki, jest zbyt duże...
Jak Meffi wydobrzeje po kastracji pojadę do dr-a Gierka.[/QUOTE]
Biedny psiurek :( Czyli raczej nie ma szans na normalne korzystanie z obu przednich łapek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']próbujemy zawalczyć w krakvecie i dla zasady przelamać to o czym mówią ze już przesądzone , potrzebujemy głosów i rozsyłania ,dokładny opis na wydarzeniu :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251146-Haszczaki-paszczaki-proszą-o-2-minutki-uwagi-)-dziękujemy-[/URL]!
Dzięki i przepraszam za spam
Renata[/QUOTE]

zagłosowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Już na Was zagłosowałam :)


Biedny psiurek :( Czyli raczej nie ma szans na normalne korzystanie z obu przednich łapek ?[/QUOTE]
Żadnej Elu:(
To bardzo mocno skrzydzony i okaleczony psiak...
Dobrze ,że jest malutki, to ratuje sytuację....
Szybko się męczy, najchętniej kuśtyka po ogródku ale szybko wraca do domu.

Link to comment
Share on other sites

Pomimo łapek Meffi jest szczęśliwy i wesoły, radzi sobie znakomicie ale nie ma sprawności zdrowego psa.
Kuleje, biega na trzech, momentami na czterech łapkach, siedzi tylko w pozycji "proszącej"...
Łapki są pokrzywione...:(
Dr Gierek powiedział,że przy takim stanie przednich łap ciężki pies nie dałby sobie rady...
Meffi waży 6,8 kg....
Okruszek kochany.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Szczeka śmiesznie , piskliwie jak szczeniak:)Meffi chętnie zjada gotowane warzywa, jedynie buraków nie lubi:)
Dodaję warzywa do rosołu dla psiaków i dotąd jedynie Pączek był ich amatorem, suczki za nic w świecie ich nie zjedzą.
Pączek uwielbia nawet surową marchewkę, Meffi je ale tylko gotowane:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Żadnej Elu:(
To bardzo mocno skrzydzony i okaleczony psiak...
Dobrze ,że jest malutki, to ratuje sytuację....
Szybko się męczy, najchętniej kuśtyka po ogródku ale szybko wraca do domu.[/QUOTE]
To jak ten biedaczek będzie chodził ? Tyle lat przed nim i nie będzie mógł brykać z innymi psiakami, biegać za piłeczką.... :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']To jak ten biedaczek będzie chodził ? Tyle lat przed nim i nie będzie mógł brykać z innymi psiakami, biegać za piłeczką.... :( :([/QUOTE]
Elu on chodzi , biega i bawi z psami , tylko nie może to być zbyt długo.
Odpocznie , poleży i za chwilę znowu ma siłę do szaleństwa.
Meffi cudnie bawi się z Pączkiem sznurkami.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam "kuśtyka" bo tak to wygląda ale kuśtyka szybko i potrafi też biegać.
Miałam na myśli takie dziwne chodzenie spowodowane zniekształceniem łapek po złamaniach.
Może niefortunnie to ujęłam.
Meffi szybko wraca do domu i odpoczywa, może to powoduje temperatura...Ja wymyśliłam ,że się męczy.
W domu gania z psami, bawi się, na dworze woli być krótko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Mnie też Elu strasznie wzruszają takie biedaki, staruszeczki i szczeniaczki....
Wszystkie zwierzaki kocham ale tych mi najbardziej żal...[/QUOTE]
Podpisuję się pod tym obiema rencami :)
Żałuję, że mam tylko tyle, co mam. Marzy mi się wygranie większej sumy na zorganizowanie pomocy dla zwierzaków na większą skalę. Może kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Wczoraj znalazłam kotka w ciężkim stanie....Ma jakieś 5 miesięcy...:(
Walczymy o jego życie.
Trzymajcie kciuki....[/QUOTE]
Biedactwo :( :(
Co mogło mu się przydarzyć ?
Kciuki oczywiście trzymam :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Biedactwo :( :(
Co mogło mu się przydarzyć ?
Kciuki oczywiście trzymam :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]
Elu wet podejrzewa otrucie....
Ale jeśli tak jest to raczej nie uważam żeby było celowe tylko przypadkowe, tu jest ogrodnictwo , spryskują rośliny....
Dookoła kociarze, karmimy te kotki, zrobiłam im domki, sąsiadka też.
Sterylizujemy, odrobaczamy, dostają witaminy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...