Jump to content
Dogomania

Gdynia 15.07.07


Aisa_

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, ze nasze grono się poszerza :multi:

Wystawa może nie światowa, ale jednak na swoim i myslę, że warto :cool3:

A może ktoś z Gdańska się do nas wybierze?
W końcu nie mają swojego oddziału, a my się chętnie podzielimy hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Wiem, że jeszcze duuużo czasu do wystawy, ale może jednak ktoś się wybiera...?
Czasem odnoszę wrażenie, że na Dogo nie ma nikogo z Gdyni :roll:[/QUOTE]
jak to nie ma nikogo z Gdyni?!Są!Są!:D:D:D:D:D
my też jesteśmy;)niestety bardziej kundlaści jestemy;)
pójdę popatrzeć chyba:D:D:D:D
mam pytanko,jako,że nie miałam jeszcze przyjemności być na jakiejkolwiek psiej wystawie...
czy "widownia" płaci za wstęp?i czy może przyprowadzić własnego psa?:)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od wystawki - wstęp dla widowni jest zazwyczaj płatny, a z wejściem z niezgłoszonym pieskiem wygląda różnie - z tego, co wiem, raczej się nie wpuszcza, ale czasem robią wyjątek, pod warunkiem, że piesek jest na smyczy i masz ze sobą potwierdzenie, że piesek jest zdrowy i zaszczepiony. Poszukaj - na pewno jest coś więcej o tym na forum ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChowChow']Wszystko zależy od wystawki - wstęp dla widowni jest zazwyczaj płatny, a z wejściem z niezłoszonym pieskiem wygląda różnie - z tego, co wiem, raczej się nie wpuszcza, ale czasem robią wyjątek, pod warunkiem, że piesek jest na smyczy i masz ze sobą potwierdzenie, że piesek jest zdrowy i zaszczepiony. Poszukaj - na pewno jest coś więcej o tym na forum ;).[/quote]


Hmm, ja podam przykład Bydgoszczy.
Wystawa była połączona z festynem.
Czyli jednym słowem ludzie biegali, wszędzie muzyka, gofry etc.
Najpierw mojego nie-wystawianego zostawiłam w hotelu, ale jak zobaczyłam liczbę ludzi z ostrzyżonymi shih tzu, "shih-yorkami" etc, to stwierdziłam, ze mój Brycio nie będzie gorszy i przyprowadziłam go dla towarzystwa do młodszego.

Myślę, że większość zależy od charakteru wystawy i oddziału.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ja będę, bo w końcu w rodzinnym mieście. Prawdopodobnie wystawię Yorkshire Terriery, Whippety, Sznaucerkę średnią. Hmm..to chyba wszystkie pieski jakie prezentuję :) Rok temu wystawa w Gdyni była jedną z najlepszych. A my emidu się na ringu zapewne spotkamy, nie w rasie ale na jednym..tak sądzę :)
Jeśli ktoś potrzebuje handlera to pisać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaati_93']Jeśli ktoś potrzebuje handlera to pisać :)[/quote]

Ja właśnie ciągle się nad tym zastanawiam.
W Bydgoszczy sama wystawiałam swojego psa, ale mój stres chyba udzielił się i jemu, przez co nie chciał pokazać zębów :oops:
(ale to szczeniak, więc sędzia był łaskawy i dał mu spokój ;) )

I tak myśle - czy powinnam wystawiać sama, czy prosić kogoś o przysługę / zapłacić.
Wiem, że lepiej by było, gdybym sama go wystawiała - w odbiorze jest to bardziej "profesjonalne", ale w rzeczywistości jest zupełnie na odwrót.
Nigdy się tym nie zajmowałam, nie znam się na tym i strasznie to dla mnie stresujące.

A tak, to miałabym spokój - profesjonalnego handlera i mogłabym cykać piękne fotki :)
Wiem, że Emuś potrafi ładnie się ustawić, potrafi pokazać ząbki i pięknie idzie, ale do tego trzeba jeszcze kogoś, kto ładnie go zaprezentuje, a kimś takim chyba nie jestem ja :shake:

W tym roku będę jeszcze w Krakowie, w Warszawie, w Koszalinie, w Sopocie i w Poznaniu (we wrześniu w Warszawie chyba też, będzie wystawa naszej grupy IX FCI :multi: )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja napewno będę jak już mówiłam niestety jako handler już nie pomogę, chyba że przed wystawą "podszlifować" psa ale na samej wystawie odpada. Wystawiam dość dużo psów a boję się że się już w czasie nie zmieszczę...ewentualnie awaryjnie mogę pomóc ;)

Link to comment
Share on other sites

my jeżeli nie wyjedziemy na wakacje to będziemy
[B]Aisa [/B]to nie prawda że gdańsk nie ma oddziału mamy ale z siedzibą w Sopocie

chciałam jechać do W-wy ale tam IX FCI w niedzielą paraduje a nie będę wracała po nocy autem na wariata bo rano do pracy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=green][B]Przypominam, że dziś mija termin wysyłania zgłoszeń![/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black](powiedziała ta, która go jeszcze nie wysłała :lol: )[/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=red]EDIT: A jednak termin przedłużony do 30 06![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...