Jump to content
Dogomania

Gdynia 15.07.07


Aisa_

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Akeagata, widzę, ze podobnie do mnie... I tak niemal na każdej wystawie jest jakieś ALE. :shake:

Ale mam nadzieję, że dojdą do CIebie na czas mimo wszystko! :)

Ps. Jeśli ktoś życzy sobie sesję na ringu to pisać! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Akeagata, widzę, ze podobnie do mnie... I tak niemal na każdej wystawie jest jakieś ALE. :shake:

Ale mam nadzieję, że dojdą do CIebie na czas mimo wszystko! :)

Ps. Jeśli ktoś życzy sobie sesję na ringu to pisać! :evil_lol:[/quote]

To ja poproszę sesję na ringu 13 - shih tzu :)
Tylko cho...a wie o której godzinie :shake: , przed nami 86 psów, myślę, że wcześniej jak o 13:30 nie wejdziemy.
A poczta "chodzi" też w soboty - kiedyś była jakaś reklama z p. Turkiem "Doręczamy i w soboty" :lol: .
Viz, nawet jak nie dopadniesz nas na ringu możesz popstrykać fotki "w przygotowaniu". Czarno-białe shih tzu z niebieską kokardką i duże babsko 1.80m z długimi brązowymi włosami.

Link to comment
Share on other sites

A może wie ktoś czym rózni się
konkurencja o tytuł Najpiękniejszego Psa oddziału Gdynia od konkurencji o tytuł Najpiękniejszego Psa Wystawy (BIS)? :lol:
Tzn te same psy, które zdobyły BOG wychodzą i w jednej i w drugiej konkurencji 2 razy?
Czyli teorytycznie gdyby sędzia był taki sam prawdopodobnie wygrałby jeden pies, a tak są szanse na to, że będą to dwa różne.
Czy tylko o to chodzi? :lol:
Czy oprócz różnicy w tytule czymś się to różni?
A może o tytuł Najpiękniejszego Psa oddziału Gdynai mogą walczyć tylko psy tutaj zarejstrowane?

Link to comment
Share on other sites

Aisa nie mam zielonego pojęcia. :shake:

Wpadnę do Was na pewno na ring, już sobie zapisałam! :D
Jeśli bym Was szukała (a to nieuniknione) wzrokiem to możecie mnie zawołać. 165 cm brunetka w lokowanych włosach z jamniczkiem w torbie zapewne. :evil_lol:
A mogłabyś mi napisać Wasz numerek startowy? :)

Chętnie Was obfocę. :evil_lol:

Akeagata no trzymam kciuki ;) I oczywiście chętnie wpadnę również na akity! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ps. Jeśli ktoś życzy sobie sesję na ringu to pisać! :evil_lol:[/quote]
Ja [tzn my ;]] chciec! :P ;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=5666"]Aisa_[/URL], na Naj o/Gdynia moga isc WSZYSTKIE ChPl i MLChPl, jezeli tylko sa zarejestrowane w oddziale Gdynia. Taka ot dodatkowa konkurencja ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=5666"]Aisa_[/URL], na Naj o/Gdynia moga isc WSZYSTKIE ChPl i MLChPl, jezeli tylko sa zarejestrowane w oddziale Gdynia. Taka ot dodatkowa konkurencja ;][/quote]
No nie, a miałam nadzieję, że BOB z o/ Gdynia, albo chociaż BOG z /o Gdynia. W tym wypadku nie mamy żadnych, nawet najmniejszych szans :shake:

A mój numerek startowy to 913, oby szczęśliwy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']
A poczta "chodzi" też w soboty - kiedyś była jakaś reklama z p. Turkiem "Doręczamy i w soboty" :lol: .
[/QUOTE]

Tak było przez pewien czas, teraz generalnie listonosze poczty w soboty nie roznoszą :lol: ...mąż pocztowiec to jestem dość dobrze zorientowana :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
[URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=5666"]Aisa_[/URL], ale sprobowac zawsze mozna ;][/quote]
Można, można, ale my dopiero pierwszy raz w młodzieży będziemy, więc championatu nie mam :lol:
Jestem pewna, że dasz sobie radę - to nie takie trudne ;)
Akegata, spokojnie, jeśli wszystko opłacone, to wystarczy przyjść ze zgłoszeniem i potwierdzeniem wpłaty i bez problemu dostaniesz numerek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Przeciez nie mam potwierdzenia, bo nie doszlo! Mam tylko potwierdzenie w platy no i jestem na liscie. Jakos to zalatwie, tylko szkoda czasu i nerwow.[/quote]

A jak wysyłałaś zgłoszenie?
Jeśli wysyłałaś formularz intenrnetowy, to możesz wydrukować sobie to potwierdzenie, które otrzymałaś mailem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Dalczego? Mi w Warszawie wszystko pasowalo, ale w zeszlym roku, bo w tym nie bylam!
A z Gdynia co roku mam jakies jaja i chyba dlatego ze jestem z Gdyni, zreszta wystaw w calym kraju nigdy nie mialam zadnych problemow:shake:[/quote]Witam -bo najlepiej "psioczyc" na własny oddział,a wystarczyło podejść i zapytać jak inni czy nie potrzebujemy pomocy,a wielu zwykłych członków oddziału pracowało wspólnie i pracuje nadal do nocy z Kierownikami Sekcji,Członkami Zarządu-SPOLECZNIE"ramię w ramię"-więc zamiast narzekać na własny oddział-trzeba bylo zakasać rękawy i zadeklarować swoja pomoc.Ja przyjechałam wczoraj do domu o 1 30 w nocy -gdyż katalogi,karty ocen i teczki dojechały dopiero wczoraj po 23 00. Kiedy Pani/Pan AKEGATA będzie przewracała/ł się na drugi bok we własny ciepłym łóżeczku proszę pomysleć o tych,którzy ciężko pracują w oddziale. Miłego wypocznku w weekend!!!:diabloti::eviltong:

[quote name='Akegata']Najprawdopodobniej o tytul Najpieknieszego Psa Oddzialu Gdynia moga walczyc psy zarejestrowane w tym Oddziale[/quote]
O ten tytuł walczą tylko psy zarejestrowane w oddziale gdyńskim z tytułem Młodzieżowego Championa i Championa,Intera

Potwierdzenia -same lub bezposrednio z numerami wysyła firma,która drukuje je wraz z kartami ocen i katalogami z Olsztyna -żaden oddział tym sie nie zajmuje-my nie mamy bezposredniego wpływu na terminy wysyłki potwierdzeń z numerami,co mozemy to jedynie monitować i pilotować sprawę ale reszta to dobra wola drukarni.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Oooo, kochane Deptusie prosze sie nie denerwowac, ale jak milalam pomoc jak juz nie naleze do oddzialu Gdynia tylko do Sopot. A ponadto w zeszlym roku zaoferowalam swoja pomoc w Gdyni i dostalam pisemna odmowe.... z tad moja decyzja o przeniesieniu sie do innego oddzialu. Choc mi to bylo nie na reke, bo do Gdyni mam blizej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...