Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

Postępując w myśl zasady: "na złość rodzicom odmrożę sobie uszy" nie utrzesz nosa ludziom Ci nieprzychylnym... Ucierpią na tym zwierzęta, którym pomagasz.
Powinnaś jednak nauczyć się przyjmować krytykę i przyznawać do błędów, w końcu nikt z nas nie jest robotem, a nie myli się tylko ten, kto nic nie robi.

Podkreślam, że oceniam tylko tą jedną sytuację z kotem na barierce balkonu - pozwolenie kotu na takie akrobacje jest dla mnie bardzo nieodpowiedzialne, zwłaszcza że jesteś przedstawicielem TOZ-u, w zamyśle organizacji, która powinna dawać przykład, a nie narażać się na krytykę.
No i, przepraszam Cię bardzo (to moja prywatna opinia), ale uważam, że skłamałaś mówiąc, ze podczas gdy Twoja córka robiła fotki, Ty zabezpieczałaś kota przed upadkiem - żeby tak było, musiałabyś się chyba płaszczyć na kafelkach/posadzce balkonu z rękami wyciągniętymi za barierki... Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić... Ale rozumiem, że chciałaś jakoś sie obronić.


To tyle ode mnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

" Reasumując - Magda,  dlaczego obarczasz mnie winą za  reakcję fejsa na pokazane  przez Was na dwóch publicznych portalach  słodkie fotki?

to Ty udostępniłas to zdjęcie w eter nie ja, to Sońka nakręciła komentami wszystko, ja nie zarzucam Ci reakcji fejsa ale reakcję Twoją i Twojej córki, która obrzuca mnie i moje dziecko niewybrednymi komentarzami sugerując, że zwierzęta, które mam u siebie są męczone co nie jest zgodne z prawdą i dobrze o tym wiesz....

 

Proszę pokazać gdzie Maruda coś udostępniła. Ja owszem udostępniłam i mogę to zrobić jeszcze ze sto razy jak mi się będzie nudzić. Gdzie obrzuciłam kogokolwiek jakimiś komentarzami? Wklejałam printscreeny, przyznaję się. Jestem dorosła, biorę na klatę to co robię/ piszę/ mówię. Nic nie sugerowałam, ukazałam Twoje i Karoliny wypowiedzi nic nie insynuując. DOBRZE O TYM WIESZ, chyba widzisz, że nie fer postępujesz skoro Sama wykasowałaś zdjęcia Kota na barierce ze Swojego profilu. 

Proszę pokazać gdzie użyłam Twojego nazwiska, chociaż raz? Nigdzie również nie pisałam, że Zwierzęta u Ciebie są męczone. Robisz teraz z Siebie ofiarę, zresztą nie pierwszy raz. 

Link to comment
Share on other sites

Aby zakończyć dyskusje czy jest siatka zabezpieczająca przy wspomnianym balkonie czy jej nie ma, proszę oto fotki. ostatnie zdjęcie przedstawia pomysł zabezpieczenia zaczerpnięty ze strony www.siatkadlakota.com . Mamy nadzieję że wszyscy pieniacze się uspokoją i równie szybko po przepraszają tak jak szybko zbluzgali i zmieszali z błotem Prezes TOZ Złotoryja. Mariusz Wota v-ce prezes TOZ-u.

 

 

10395841_711670928917286_387503467127635

 

10302214_711670905583955_661655267309509

 

1010391_711668232250889_4130291448719138

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam ze tak napisze ale juz podejrzewam ze kazdy tak myśli:
Kur*a, czy wu jestescie dorosle? Kazda pisze ze kończy dyskusje i gowno z tego wychodzi. Idźcie albo na pw, albo spotkajcie sie twarzą w twarz i wtedy sobie wygarniajcie bo tu juz w watku Karoliny w ogóle super będzie z waszymi wywodami nikogo nic nie obchodzacymi i nikomu sie zachodzić tu nie będzie chcialo. To wasza prywatna sprawa, a wylewacie zale jakbyście chcialy specjalnie jakas publikę podczas gdy wszystkich juz to wkurza. Na temat kota na balustradzie kazda napisala co miala napisać i koniec a dwie dwielce dorosle musza zaczynać nowo wojnę. brawo.
takie odważne w oskarżeniach na forum? A na żywo nie lepiej? Dać sobie nawet po jednym możecie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aby zakończyć dyskusje czy jest siatka zabezpieczająca przy wspomnianym balkonie czy jej nie ma, proszę oto fotki. ostatnie zdjęcie przedstawia pomysł zabezpieczenia zaczerpnięty ze strony www.siatkadlakota.com . Mamy nadzieję że wszyscy pieniacze się uspokoją i równie szybko po przepraszają tak jak szybko zbluzgali i zmieszali z błotem Prezes TOZ Złotoryja. Mariusz Wota v-ce prezes TOZ-u.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przynajmniej tyle z tego dobrego,  że siatka  została zamontowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...