Jump to content
Dogomania

dubel


maxishine.

Recommended Posts

Tu to zawsze cos :D

jak kotów nie lubię, nie mam i raczej mieć nie będę tak ja sama bym kotu nie pozwoliła chodzic po balustradzie a tym bardziej jeszcze fotki walic bo jakionjestslodziuchny. A zamiast przyznac sie ze to bylo nieodpowiedzialne będzie albo wypieranie sie albo olanie ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to nieodpowiedzialne że kot chodzi po barierce. Jeśli ma być bezpieczne przez to poszerzenie, to musicie jakoś to wytłumaczyć jednej pani ode mnie z bloku, której kot spadł z 1 piętra i tego nie przeżył (niewychodzący, nie wiedział gdzie jest i zagryzł go pies innej pani, która tam przechodziła). A my mamy u góry na barierkach poszerzenia, jakieś 15cm. Dla mnie to mega niebezpieczne,ale pewnie się nie znam bo nie mam kota :/

Link to comment
Share on other sites

Kocham dogo za to że jak wrzuce zdjęcia i dobre wieści, a jak wrzuce coś fajnego (w sensie zdjęcie, film) ale jednocześnie niebezpiecznego itd. to reakcja jest natychmiastowa :D
marudo a czemu pod zdjęciem mamy na fb (indentyczne ) nie wrzucilas takiego tekstu jak u mnie? :(

 

 Z tej prostej przyczyny, że nie widziałam tych zdjęć, nie siedzę na fejsie -  dobrze że mi zwróciłaś uwagę, wieczorkiem napiszę :) - znając życie los moich postów będzie taki jak u Ciebie.

 

Karolina, przeczytałaś  cokolwiek z tego co napisałyśmy??

 

Znalazłam - Karola a widziałaś co mama napisała nad zdjęciami ,,  PS. dla tych co zamierzają napisać, że kot chodzący po barierce to głupota itp. odpowiem: kasuje takie komentarze... " - więc jaki sens pisać cokolwiek prócz ochów, achów?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W ogóle to zawsze sądziłam, że osoby prowadzące DT są bardziej świadome od "reszty" i bardziej dbają, uważają... Skoro można było poszerzyć barierkę, to równie dobrze można było pociągnąć siatkę lub po prostu kotów na balkon nie wypuszczać. I w tym momencie nie piszę do Ciebie, Karolina, a raczej do Twoich rodziców ;)

Link to comment
Share on other sites

ja wogóle nie ogarniam twojego zachowania podczytuję od dawna i z tego co mi wiadomo masz 17 lat  a zachowujesz się jak dziecko 12 letnie. ktoś Ci zwraca uwagę że źle robisz a ty że na ciebie naskakujemy. Nikt nie chce cie obrażać ale można zwrócić uwagę, a ty powinnaś to przyjąć bo serio ustalmy, ale takie chodzenie po barierce bezpieczne nie jest. zwłaszcza że to mały kociak i w głowie ma wszystko... i ty jako tozowiec powinnaś takie rzeczy wiedzieć bo nie jeden kociak przez twój dom się przewinął. A no i najpierw piszesz, że to twój prywatny kot i co dalej można się domyślić może chodzić po barierce a zaraz piszesz, że twoi rodzice nie wymagają zabezpieczonych okien i nie podoba ci się to. To są dwie sprzeczne wersje więc zastanów się  co piszesz, a  "wiatr we włosach' można ukazać na wiele innych sposobów bardziej bezpiecznych. i naucz się przyjmować krytykę a nie uciekać od niej usuwając komentarze bo to już jest mega niedojrzałe, bo nie wiem czy ktoś cię uświadomił ale cały świat składa się głownie z krytyki, nie jest taki kolorowy. i serio ale jeśli spodziewałaś  się titania na widok kotka na balustradzie to serio zastanów się. Dalsze zdjęcia w albumie ukazują, że kociak się zsunął? i próbuje się wdrapać a ty mu robisz zdjęcia ... no proszę cię ... wcześniejsze posty też powinny Ci dać do myślenia ale pewnie znowu będzie pare dni ciszy, apóxniej zdjęcia żeby sobie potitać a to odejdzie... pamiętaj że takie zachowanie wyrabia o tobie zdanie a tym samym o waszym tozie. Musisz dbać nie tylko o swój wizerunek ale organizacji, a to wiele więcej osób niż Twoi rodzice. i od razu mówię ja cię nie atakuję, wrzucając zdjęcia na forum powinnaś wiedzieć, że mogą się komuś nie spodobać, chociaż według ciebie są cudne.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W ogóle to zawsze sądziłam, że osoby prowadzące DT są bardziej świadome od "reszty" i bardziej dbają, uważają... Skoro można było poszerzyć barierkę, to równie dobrze można było pociągnąć siatkę lub po prostu kotów na balkon nie wypuszczać. I w tym momencie nie piszę do Ciebie, Karolina, a raczej do Twoich rodziców ;)

 

Osoby prowadzące DT powinne być bardziej świadome, a jeżeli nie to powinien o to zadbać TOZ czy  organizacja oddająca zwierzaki - niestety tu mamy 2 w jednym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pieprznie raz, polamie się to może twoi rodzice oprzytomnieja. No daszek pod spodem kotu może nie pomóc a zaszkodzic. Nawet pierwsze piętro mu nie pomoże. No ale co tam, koty mają siedem bądź dziewięć żyć i zawsze spadają na cztery łapy. :) ;)

 

Przecież już ze dwa Koty z tego balkonu pieprzły z tego co się orientuję. Były akcje, że się szukało tych Kotów bo WYPADŁY. I co gdzie te Koty, że następnego trzymacie na niezabezpieczonym balkonie? Jakaś paranoja! A to, że kasujecie/blokujecie etc posty/osoby na FB to już w ogóle dziecinada i totalna hipokryzja. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...