Jump to content
Dogomania

Dostały szanse na lepsze życie.Milka i Blu z interwencji Lubawka.JUŻ W DS;)


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akucha']
Schronisko to nie miejsce dla psa, też tak uważam, jednak takie hoteliki to miejsce z horroru. Byłaś na pierwszym wątku, wiesz, jak to wszystko było zorganizowane i jak się odbywało.Szkoda gadać.

Milka - zabrana z zagródki (dzikawa), po sterylce w pralni u Ladymony, potem szybko hotelik. Po jakimś czasie hotelik okazał sie za drogi, kolejny hotelik, który tu oglądamy. Gdzie jest dzisiaj Milka? Gdzie będzie jutro? Co z psami, które poszły do schronu? Ile psów jest jeszcze u tej kobiety? Ciągle pojawiają się jakieś szczeniaki.
Czy nie humanitarniej byłoby te trudne i nieadopcyjne psy uśpić? Moim zdaniem takie ich traktowanie zakrawa na dręczenie.

Zresztą, nie zdziwiłaby się, jeśli usłyszymy, że pieski pojechały do cudownych domu w Niemczech. Naganiaczka już na tym wątku siedzi.

Marinka, kto to jest Aśka? O kim piszesz? Bo ja też jestem Aśka :evil_lol:[/QUOTE]

Joanna Zaremba-szara eminencja Fundacji For Animals. To o niej mowa.
Na temat psów cisza - albo siedzą dalej w Przystani, bo nie ma ich gdzie zabrać albo kątem w jakiejś pralni dopóki się coś nowego nie znajdzie. Znajdzie się kolejne dziwne miejsce - nie jest ważna jakość tylko ilość. Uratować, upchnąć, olać. Bez jakiegokolwiek myślenia.
Za każdym razem jak coś idzie nie tak to "ratowaczki zwierząt" nabierają wody w usta. Tak jak tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244140-post-narusza-zasade-pomocy-[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Fajnie ze tak tu sobie gaworzycie ale to nie rozwiąże braku funduszy ani miejsca dla tych psów. Może taką małą sunie któraś cioteczka zabierze do siebie albo opłaci jej miejscówkę w lepszym hotelu?[/QUOTE]

A dlaczego my to mamy to robić? Psy mają opiekunów
A który fajny hotelik proponujesz? Swój? Mogłabyś wziąć jednego gratisa.


Stzw, czytałam ten wątek, na dogo takich pełno. Dzięki taki pomagaczkom ludzie uciekają z dogo, zaufanie publiczne drastycznie spadło. Stowarzyszenia i fundacje zajmują się zbiórką kasy, żrą się miedzy sobą i straszą maluczkich sadami za każda niepochlebna opinię na ich temat.
Ilu dręczycieli zwierząt i osób z dogo, którym odebrano psy zostało ukaranych, ilu poniosło koszta ratowania ich zwierząt? Jakieś mikro procenty. Na ile wydojono dogo płacąc pseudo hoteliki i lewe domy tymczasowe, opłacając transoporty liczone w setki. Ile psów bezmyślnie wyciągnięto ze schronu, przetrzymywano w hotelikach i zwrócono, bo skończyła się kasa.
PWP krzyczy tytułami "Brak deklaracji, musi wrócić do schroniska", "Deklaracje, albo schronisko". Paranoja, to jest chore.

Link to comment
Share on other sites

Akucha, widzisz....ja mam też taki problem....
Sunię, którą ściągnęłam z ulicy....przez 7 miesięcy siedziała w LCmZ. Jeździłam do niej 3 razy w tygodniu. W końcu udało się znalazła fajny dom. Niestety jest u niej problem z agresją....początkowo w stosunku do innych psów (koty uwielbia) teraz także ludzi. Już ma pogryzienie na swoim koncie. Ludzie płacą odszkodowanie, Nie stać ich obecnie na behawiorystę i co ....powinnam to olać?
Proszę więc o datki na ten cel....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Akucha, widzisz....ja mam też taki problem....
Sunię, którą ściągnęłam z ulicy....przez 7 miesięcy siedziała w LCmZ. Jeździłam do niej 3 razy w tygodniu. W końcu udało się znalazła fajny dom. Niestety jest u niej problem z agresją....początkowo w stosunku do innych psów (koty uwielbia) teraz także ludzi. Już ma pogryzienie na swoim koncie. Ludzie płacą odszkodowanie, Nie stać ich obecnie na behawiorystę i co ....powinnam to olać?
Proszę więc o datki na ten cel....[/QUOTE]
Jeżeli wezmiesz za zebrane pieniądze kogoś z np takimi kwalifikacjami :
[url]http://www.psi-salon-lalus.pl/kurs-behawiorystyczny/[/url]
to moim zdaniem sprzeniewierzysz cudze pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

no to ja już się zgubiłam, choć śledzę wątek od początku, szczególnie jak ktoś operuje imionami, bo Asiek, chyba się na dogo nikt nie obrazie, że powiem jak burków (to już wcześniej zauważyłam, co druga osoba pomagająca zwierzętom, ma na imię aśka):(

Link to comment
Share on other sites

akucha-cyt"czy nie humanitarnie byloby te trudne i nie adopcyjne psy [B]USPIC?[/B]
jak Ty to widzisz i ?Juz widze druga Szwecje Ukraine Hiszpanie,niektore stany USA
Bo co to sa psy "trudne" " nieadopcyjne"?
Jezeli wszystkie jak piszesz lekliwe,dzikie (,chore stare itd) sie uspi no to nie potrzebne beda schroniska fundacje dt i dogomania.
Po dac ludziom przepis do rak to beda tak interpretowali jak im wygodnie.
Juz i teraz psy w schroniskach sie redukuje, sa usypiania psow z powodu przepelnien,chorych bo nie ma funduszy na leczenie,wklada sie szczeniaki do kojcow z parvo,psy sie zygryzaja itd selekcja w rozkwicie ,a jeszcze jak by bylo oficjalne zezwolenie ,no to pod tym humanitarnym usypianiem jak pod plaszczykiem usypiano by masowo.

Link to comment
Share on other sites

Pominęła Niemcy, bo sama tam psy wywozi....Przyszłaś tu xxxx52 węszyć za jakimś nowym towarem?[quote name='Poprawna']A czemu pominęłaś Niemcy? Czy dlatego, że biorą masowo psy z Polski do laboratoriów? Rozumiem, że uważasz to za dobry uczynek?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238379-Fundacja-Pomocy-Zwierz%C4%99tom-%E2%80%9EPrzysta%C5%84%E2%80%9D-oferuje-pomoc-w-postaci-DT/page3"]


http://www.dogomania.pl/forum/threads/238379-Fundacja-Pomocy-Zwierz%C4%99tom-%E2%80%9EPrzysta%C5%84%E2%80%9D-oferuje-pomoc-w-postaci-DT/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Fajnie ze tak tu sobie gaworzycie ale to nie rozwiąże braku funduszy ani miejsca dla tych psów. Może [B]taką małą sunie któraś cioteczka zabierze do siebie[/B] albo opłaci jej miejscówkę w lepszym hotelu?[/QUOTE]

Może jednak ktoś weźmie tę rozsądną propozycję pod rozwagę.
Bo z wątku psiaków zrobiło się forum ehem "dyskusyjne".

Link to comment
Share on other sites

zupełnie przypadkiem trafiłam na ten wątek i po przeczytaniu włos mi się zjeżył na głowie, Marinka jak Ty śmiesz zabierać głos w tej sprawie, szkoda, że nie dasz psa do behawiorystki Gosi vel Viola & Miłosz, pisałaś przecież niedawno jaka to miła dziewczyna, a ja na zdjęciu na zdjęciu zobaczyłam prostacki, cwany ryj i nic poza tym, kończę definitywnie z dogo, będę tylko do końca płaciła deklarację na Toro od Budrysek tylko dlatego, ze jest u Lilutosi, która ma legalny hotel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Fajnie ze tak tu sobie gaworzycie ale to nie rozwiąże braku funduszy ani miejsca dla tych psów. Może taką małą sunie któraś cioteczka zabierze do siebie albo opłaci jej miejscówkę w lepszym hotelu?[/QUOTE]
Wlasciwe pytanie no i ciekawe kto sie zglosi po pieski pierwszy,chyba juz dogomanijna kolejka sie ustawila i sie kloci o te psy ?:crazyeye::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']zupełnie przypadkiem trafiłam na ten wątek i po przeczytaniu włos mi się zjeżył na głowie, Marinka jak Ty śmiesz zabierać głos w tej sprawie, szkoda, że nie dasz psa do behawiorystki Gosi vel Viola & Miłosz, pisałaś przecież niedawno jaka to miła dziewczyna, a ja na zdjęciu na zdjęciu zobaczyłam prostacki, cwany ryj i nic poza tym, kończę definitywnie z dogo, będę tylko do końca płaciła deklarację na Toro od Budrysek tylko dlatego, ze jest u Lilutosi, która ma legalny hotel.[/QUOTE]

Daruj sobie proszę ten bezczelny ton w stosunku do mnie bo sobie tego nie życzę!!! Czy to jasne?

Na jakiej podstawie w ogóle napisałaś do mnie ten chamski tekst???
Pisałam niedawno....kiedy? gdzie?

Oczekuję odszczekania tego co tu napisałaś!!!!

Edited by Marinka
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']widocznie masz amnezję wybiórczą to Ci przypomnę, że pisałaś na wątku Daszy - suni z łańcuchem na szyi, którą ta ździra Viola uśpiła[/QUOTE]
"Wiola" pol dogomani na nos wodzila, wiec nie czepiaj sie jednostki.


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106763-Ladymonia0610"]Ladymonia0610[/URL], sunie są bezpieczne? Radzicie sobie? Potrzebujecie jakiejś pomocy? Karma?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...