Jump to content
Dogomania

Dostały szanse na lepsze życie.Milka i Blu z interwencji Lubawka.JUŻ W DS;)


Ladymonia0610

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]"Przenigdy nie twierdziłam, że jestem pierwsza po Bogu, więc daruj sobie ten sarkazm."[/QUOTE]

Jak sarkazm, ot, żartuję sobie... :evil_lol:

[QUOTE]A co do Saby, wyobraź sobie (jeśli tylko potrafisz), że naprawdę chcę pomóc suni. Nie po to ją wcześniej ściągałam z ulicy i realnie się nią zajmowałam, aby traktować ją teraz jak zabawkę.[/QUOTE]

Nie wątpię w to, skąd, stąd moja, absolutnie w dobrej wierze podana, rada o szukaniu trenera-praktyka, a nie behawiorysty po milionie kursów internetowych; w tej chwili o takich niestety dość łatwo. Są drożsi niż praktycy i dużo mniej skuteczni, z oczywistych względów.
Jeśli mi powiesz, a jakim regionie państwo mieszkają, mogę Ci podrzucić jakieś nazwiska; jasne jest, że trudno się zorientować "na czuja", kto jest naprawdę fachowcem, a kto tylko uprawia fajny PR - dlatego sądzę że każda podpowiedź się liczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']gdzie jest ten 3 psiak Borysek /natrafilam na fejsie na jego wydarzebie wczesniej ale teraz nie widze...czy myle watki?[/QUOTE]

Borys jest w hoteliku, tam, gdzie Balbina, czyli w Borównie ( zapytałam wczoraj Monikę, bo też nie wiedziałam, miał mieć DY, ale widać nie udało się)
pilnie potrzebna jego kastracja, miejscowa wetka drogo wyceniła usługę
Borys ma swój wątek, ale nie udało mi się znaleźć, spróbuję jeszcze raz i podam link

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Jak sarkazm, ot, żartuję sobie... :evil_lol:



Nie wątpię w to, skąd, stąd moja, absolutnie w dobrej wierze podana, rada o szukaniu trenera-praktyka, a nie behawiorysty po milionie kursów internetowych; w tej chwili o takich niestety dość łatwo. Są drożsi niż praktycy i dużo mniej skuteczni, z oczywistych względów.
Jeśli mi powiesz, a jakim regionie państwo mieszkają, mogę Ci podrzucić jakieś nazwiska; jasne jest, że trudno się zorientować "na czuja", kto jest naprawdę fachowcem, a kto tylko uprawia fajny PR - dlatego sądzę że każda podpowiedź się liczy.[/QUOTE]

Ok., chyba jestem już przewrażliwiona :roll:
Saba mieszka 30 km od Warszawy w kierunku na Wołomin.
Dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']gdzie jest ten 3 psiak Borysek /natrafilam na fejsie na jego wydarzebie wczesniej ale teraz nie widze...czy myle watki?[/QUOTE]

[quote name='mari23']Borys jest w hoteliku, tam, gdzie Balbina, czyli w Borównie ( zapytałam wczoraj Monikę, bo też nie wiedziałam, miał mieć DY, ale widać nie udało się)
pilnie potrzebna jego kastracja, miejscowa wetka drogo wyceniła usługę
Borys ma swój wątek, ale nie udało mi się znaleźć, spróbuję jeszcze raz i podam link[/QUOTE]

Borysek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/212987-Borysek-ju%C5%BC-w-DS-%29-%29-Pozosta%C5%82-d%C5%82ug-w-hoteliku-u-ZUZIM-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212987-Borysek-ju%C5%BC-w-DS-%29-%29-Pozosta%C5%82-d%C5%82ug-w-hoteliku-u-ZUZIM-%28[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !

Dzięki uprzejmości sąsiadki mogłam wejść na dogo. Mam problemy z internetem . Jutro postarają się już usunąć awarię.

Milka i Blu mają się bardzo dobrze. Tolerują już moje psiaki . Chodzą po całym domu.
Milka pięknie chodzi na smyczy -pamiętam pierwszy spacer z Milką w kwietniu tragedia która skończyła się ucieczką . Z Blu jest może troszkę gorzej boi się chodzić na spacer.
Śpią ze mną albo w kenelu -otwarty całą noc .
Same wybierają miejsca.

Jak będę miała internet w domu wkleję zdjęcia -żeby większość osób zobaczyła zmianę Milki i Blu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Bardzo mnie cieszy ze udalo wam sie ustabilizowac sytuacje w domu. Naprawiajcie tego neta i pokaz nam dziewczynki :cool3:[/QUOTE]

i czekamy, aż dotrze karma dla sunieczek :)
tymczasem na konto dotarły pieniążki od autorki PW, które cytowałam kilka postów wyżej - kwota 200 złotych czeka na dyspozycje, co suniom najbardziej potrzebne w tej chwili :)
Milka i Blu dziekują za pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Monika [/B]poproś kogoś ze znajomych o zrobienie suniek fajnych, profesjonalznych zdjęć. Dobre zdjecia czycnia cuda. :)


Zapraszam na mój bazarek :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246382-kolorowe-WORECZKI-na-smakołyki"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-na-smakołyki[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A czy ja mogę zrobić profesjonalne zdjęcia?:) Mam dobry aparat i uwielbiam robić zdjęcia. Niestety awaria zostanie naprawiona jutro ;( Jestem u sąsiadki na chwilkę.

Figa dziękuję za chęć pomocy;)


Kupiłam dzisiaj szampon całe towarzystwo idzie pod prysznic;)

Jak będę miała internet w domu napiszę więcej o zmianach Milki i Blu . Jakie są różnice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']A czy ja mogę zrobić profesjonalne zdjęcia?:) Mam dobry aparat i uwielbiam robić zdjęcia. Niestety awaria zostanie naprawiona jutro ;( Jestem u sąsiadki na chwilkę.

Figa dziękuję za chęć pomocy;)


Kupiłam dzisiaj szampon całe towarzystwo idzie pod prysznic;)

Jak będę miała internet w domu napiszę więcej o zmianach Milki i Blu . Jakie są różnice.[/QUOTE]

Monika z Mamą też pod prysznic????
całe, to całe.... nie? ;) ;) ;)
(tylko może szampon zmień ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']A czy ja mogę zrobić profesjonalne zdjęcia?:) Mam dobry aparat i uwielbiam robić zdjęcia. Niestety awaria zostanie naprawiona jutro ;( Jestem u sąsiadki na chwilkę.

Figa dziękuję za chęć pomocy;)


Kupiłam dzisiaj szampon całe towarzystwo idzie pod prysznic;)

Jak będę miała internet w domu napiszę więcej o zmianach Milki i Blu . Jakie są różnice.[/QUOTE]

zrob Ciocia te zdjecia zrob:smile: moze zostaniesz naczelna fotograf dogo - ocenimy czy sie nadajesz ;-)

aaa ze prysznic to na te zdjecia zeby sie ladnie prezentowac? bo na darmo to szkoda szamponu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']A czy ja mogę zrobić profesjonalne zdjęcia?:) Mam dobry aparat i uwielbiam robić zdjęcia. Niestety awaria zostanie naprawiona jutro ;( Jestem u sąsiadki na chwilkę.
[/QUOTE]

Jasne, tylko tak pomyślałam, bo mało zdjęć ;p Czekamy na zdjęcia, dużo zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Oj tak :) Fotki mile widziane :)[/QUOTE]

dotarł do mnie SMS od Moniki:

karma dla Milki i Blu dotarła - dziękuję bardzo!!!!
zdjęcia na dogo wkleję wieczorem.


Przekazuję więc to, co wiem ;)

FiGa - wielkie, ogromne podziękowanie za specjalistyczną ( i drogą!) karmę dla sunieczek !!!!!

za otrzymane 200 złotych zamówimy jeszcze karmę "zwykłą", chyba, że Monika wskaże inne ważne potrzeby

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ciesze sie ze dotarla, Smacznego :)
Fotki usmiechnietych mordek beda najlepsza forma podziekowania :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Poprawna']To prawda.... też czekam na zdjęcia :)[/QUOTE]

czy mi się tylko wydaje, czy to już wieczór ? :evil_lol::scream_3:
Monika, gdzie jesteś? :???:
my chcemy obiecane zdjęcia :Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...