Jump to content
Dogomania

Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu


Gabi79

Recommended Posts

U mnie Lara nie miała okazji przeżyć burzy więc nie wiem.

Postaram się jeszcze dzisiaj zrobić rozliczenie pobytu Lary u mnie. Tuż przed samym wyjazdem pomyślałam, że dobrze by było ją zaczipować i tak zrobiłam. Przepraszam za tą samowolkę, ale uznałam, że tak będzie bezpieczniej tym bardziej, że były pieniądze. Zarejestruję ją na siebie, chyba, że ktoś inny chce to zrobić? Prosiłabym na pw o dane ludzi, którzy adoptowali Larę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']U mnie Lara nie miała okazji przeżyć burzy więc nie wiem.

Postaram się jeszcze dzisiaj zrobić rozliczenie pobytu Lary u mnie. Tuż przed samym wyjazdem pomyślałam, że dobrze by było ją zaczipować i tak zrobiłam. Przepraszam za tą samowolkę, ale uznałam, że tak będzie bezpieczniej tym bardziej, że były pieniądze. Zarejestruję ją na siebie, chyba, że ktoś inny chce to zrobić? Prosiłabym na pw o dane ludzi, którzy adoptowali Larę.[/QUOTE]

Ula a my powiedziałyśmy Państwu, że Lara boi się burzy:diabloti:

Ula ja jeszcze raz pięknie Ci dziękuje, że zaczipowałaś Larę:loveu:


Wieści z soboty są takie, że Państwo wzieli sobie bardzo do serca to co do nich mówiłyśmy i pomimo tego, że teren ogrodzony pani jeszcze w sobotę spacerowała z Larą na smyczy;)
Wczoraj miała już ją puścić luzem ;) Jej raczej nie w głowie ucieczki, ona musi mieć blisko siebie człowieka :loveu:


Jak przyjechałyśmy obiadek był już dla Lary gotowy i tym pani przekupiła naszą panienkę ;-)

Lara ma ogromy teren na posesji, ale była już z Państwem na spacerku poza posesją ;)
Jest grzeczna, pięknie chodzi na smyczy ;)

Powiem Wam szczerze, że ogromny kamień spadł nam z serca jak poznałyśmy nową rodzinkę Lary:lol::lol::lol:
Nie chcę zapeszać tfu tfu tfu, ale myślę, że Lara bardzo dobrze trafiła :lol: To bardzo fajny domek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem w końcu i ja:)
Pani nic nie mówiła o zachowaniu Lary w czasie burzy, a ja nie pytałam.
Chyba w miarę ok bo coś by mówili.
Ula Zaraz Ci wyślę dane państwa i jeszcze raz bardzo dziękujemy za opiekę i za zaczipowanie Lary.
Wstyd, ale o tym nie pomyślałam.
Wczoraj już nie dzwoniłam, bo trudno tak codziennie ludzi atakować.
Gdyby było coś nie tak to na pewno zadzwoniliby.
Ja zawsze drżę jak są dzieci w domu i cieszyć się będę za miesiąc:)
Na szczęście państwo należą chyba do nielicznych, którzy słuchają co się do nich mówi.
Są bardzo ostrożni i na razie nie pozwalają małej głaskać Lary.
Lara nie odstępuję pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Pięknie dziękuję kochana:buzi::calus:[/QUOTE]
piszę dopiero teraz ponieważ miałam wizytę u lekarza;) nie ma za co dziękować :* oby psiak się znalazł,Aguś daj znać jak coś będziesz wiedziała

Edited by halszka
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Oby psiak się znalazł szybko!!!!! [/QUOTE]

Matko ! o mało nie zeszłam....Myślałam że to dotyczy [B]Lary.[/B]

[B]beluniu51[/B], dom "Twojej" suni i Lary są bardzo porównywalne .
Też zaglądam w nadziei na zdjęcia i dobre wieści...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
[B]beluniu51[/B], dom "Twojej" suni i Lary są bardzo porównywalne .
Też zaglądam w nadziei na zdjęcia i dobre wieści...[/QUOTE]
Ciesze sie, bo Sabunia ze Szczytna trafiła wspaniale:loveu: Widocznie przynosisz szczescie psiakom, Basiu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']piszę dopiero teraz ponieważ miałam wizytę u lekarza;) nie ma za co dziękować :* oby psiak się znalazł,Aguś daj znać jak coś będziesz wiedziała[/QUOTE]

Leoś się znalazł :multi::multi::multi::multi::multi:
Pocztą pantoflową udało się ustalić, że jacyś ludzie go sobie przygarnęli i nie mieli zamiaru oddać:angryy::angryy::angryy:
Już jest w swoim domku :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...