Jump to content
Dogomania

Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']To Maja zostaje w tym ds,bo mam ustawione zlecenie stale,nie wiem czy je usunac[/QUOTE]

tak, usuń. Jeśli będzie jakiś problem to będę Mai szukać domu bezpośrednio od nich z domu, ale mam nadzieję, że tak sie nie stanie bo Maja jest juz do nich przywiązana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Pięknie wszystkim dizekuje za deklaarcje i wpłaty:

- zozola77,
Nuncek,
ania75,
gosiaczek1984.


Zozola75 - proszę potwierdź deklarację na wątku Grafisia, bo juz raz był wpis, a później wycofanie z niego.[/QUOTE]

przepraszam za zamieszanie..ale sie zamotałam troche w tym przenoszeniu deklaracji co na kogo i od kiedy .. i dlatego po apelu Till bez namysu zadeklarowałam przeniesienie stałej z MAjki na Grafiego (post 526)

napisze tu to co u Grafisia, że jednak moja stałą płaconą na Majkę na razie wogóle wycofuję z deklaracji...a na Grafiego przenoszę stałą z Messiego - 20 zł

mysle, ze teraz juz wszystko jasne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']przepraszam za zamieszanie..ale sie zamotałam troche w tym przenoszeniu deklaracji co na kogo i od kiedy .. i dlatego po apelu Till bez namysu zadeklarowałam przeniesienie stałej z MAjki na Grafiego (post 526)

napisze tu to co u Grafisia, że jednak moja stałą płaconą na Majkę na razie wogóle wycofuję z deklaracji...a na Grafiego przenoszę stałą z Messiego - 20 zł

mysle, ze teraz juz wszystko jasne[/QUOTE]

wszystko jasne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']jak tylko będę jechać do Krakowa to zahaczę o Maję, żeby zobaczyć co tam u niej i czy jest już lepiej. Narazie nic nie wiem. Porobię też zdjecia[/QUOTE]

Dziękuję, warto wiedzieć co u sunieczki, jak jej tam u nowej Rodzinki.............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zagląda, ale chciałabym zaprosić na bazarek cegiełkowy dla Azirka, również z wyciągniętego z Olkusza:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249996-Cegie%C5%82ka-%C5%BCycia-dla-Dziadzia-Azira-do-19-01-godz-21?p=21729267#post21729267"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249996-Cegie%C5%82ka-%C5%BCycia-dla-Dziadzia-Azira-do-19-01-godz-21?p=21729267#post21729267[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...