Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Nucia moja konwersacja z Twoim artystą powaliłaby śmiechem każdego. Wymieniliśmy może z 9 zdań z czego 7,5 były moje (w tym przekazanie życzeń dla Cibie) :D

Amiga nie chciałam dzisiaj w rozmowie nic mówić, ale słoiczki kusząąąąąąąąąą. No jednak wymienię je na cudo dziergane :)

a jutro wspaniały dzień - myję okna i wygrzebłuje psiury :D

 

Link to comment
Share on other sites

A ja zamiast myć okna, to robiłam co???? Kto zgadnie?? Eeeee nikt by nie zgadł. Skończyłam zamówienie mojego syna - oto Anger z filmu "Inside out". Uffffffffffff było trochę dłubaniny, bo diaboł jeden ma strasznie dużo szczególików - nawet szlufki na pasek musiałam mu zrobić !

nuria_wybieg_2016-03-19 21.10.03.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ha każda wymówka dobra, no ale to nic fajnego w naszym wieku nadmiar prac domowych. Dzisiaj się nie ruszam, bo kręgosłup odmówił współpracy. Moja wina, wymyśłiłam sobie znowu przemeblowanie małe i przenosiłam meble sama. Wyczesywanie psiurów w różnych pochyleniach też sie nie przysłużyło, a Marley i tak dalej wygląda jak nie wyczesany.:(

Link to comment
Share on other sites

To przyjrzyj się Amidze - to dopero jest kupka kołtunów. Już nie chcę nawet myśleć jak ja jej wyczeszę brodę, która jest poklejona przez kleik ryżowy z kurczaczkiem :(  Nie czesałam jej wcześniej, bo ona tego okropnie nie lubi, a i tak była biedna po operacji. Teraz wszystko zaschło na amen i nie wiem, czy nie skończy się na wycinaniu "klusek"

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam wczoraj sobie od Oli zawieszki kurczaczka i zajączka i powiesiłam już na umytych oknach :D chatka wystrojona już :) natomiast ja jeszcze nie :D

Ola zamieńmy się, ja wyczesze Twoją Amisię, a Ty wyczeszesz mojego Marleya co?? dobry deal :D

Link to comment
Share on other sites

Ech, ja na moich oknach powinnam zawiesić... grube zasłony, żeby nie było widać jakie są brudne :(

Stan przygotowań do świąt na dzień dzisiejszy mniej niż zerowy. Może to i lepiej, bo szkoda zaprzepaścić moją wielką przyjaźń z... wagą łazienkową ;)

Czasu też mniej niż zero - dziś przyjeżdża Taszka, jutro wybywa Beretko, czyli ruch w interesie jest :D

A jeśli chodzi o czesanie - weźcie przykład ze mnie i z Lesia i się udajcie ze zwierzami... do fryzjera ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się udaję z Amigą do fryzjera to do strzyżenia, a nie do rozczesywania kołtunów. Nadal mnie to czeka :)

Amiga i Nuras szczęśłiwe, bo moja siostra uważa, mimo moich próśb, że biedne zagłodzone pieski trzeba karmić przy stole. Nachalność Amigi sięgnęła zenitu :(

Link to comment
Share on other sites

Kocham bardzo moją siostre, ale nie skłamię, że się cieszę, że musiała wracać do pracy.

Upssss, mam nadzieję, że nikt z jej znajomych nie wchodzi na dogo, bo ona sama nie ma kompa.

Teraz liczę już godziny do piątku, bo w piątek wyfruwamy z Bartkiem na działkę - OTWARCIE SEZONU HUUURRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

powiesiłam również na oknie zrobionego przez Olę Pawia. Wszyscy się zachwycają, a niektórzy chcieliby odgapić, ale powieziałam, że nie zdobedę im wzoru ha.

Nutka jak to się zaprzyjaźniłąs z wagą?! ja na wagę patrzeć nie mogę!

 

Link to comment
Share on other sites

O rany gościa, mamy już połowę kwietnia, a ja się tak jakoś na przełomie lutego i marca zatrzymałam :( Zwariować można z tym ŻYCIEM!!!! Na lato czekam jak na wybawienie, ale już się martwię, że zleci nie wiadomo kiedy...

DoPiaku, z wagą się można zaprzyjaźnić - kwestia motywacji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

motywacji brk u mnie, albo inaczej silnej woli brak. Was z Amigą podziwiam za samozaparcie. 

A ja byłam u Oli, trafiłam na burzę, zlało nas obie. Jednak załapałam się na grila i kawkę. No i byłam z moim tymczasem Brunem. 

Olaaaa zdjęcia mi obiecałaś przerzucić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...