Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

[quote name='Majkowska']
A co do tej bieżni to jak to właściwie działa? Tam na dole pod wodą normalna bieżnia idzie i pies spaceruje tylko pod naporem wody?[/QUOTE]

Tak, tam w dole idzie bieżnia i pies musi iść jakby wciąż do przodu. Tylko niektóre psy oszukują - idą trzema łapkami a czwarta sztywna pływa sobie pod wodą. Dlatego trzeba jej dupinkę przyciskac żeby wszystkie łapy chodziły po bieżni i wcale, a wcale jej się to nie podoba.

[quote name='Nutusia']No, powiem tylko tyle, że ja już trzeci tydzień na rehabilitację chodzę i nie jestem nawet w 1/100 tak rozpieszczana jak Panna Nurencja!
[/QUOTE]
To przyjedź do mnie, ja Cię będę rozpieszczać, obiecuję :-)

[quote name='malagos']Mi też dupinka zarosła....
Chodzę i ja na zabiegi, kości mi nie dają, chyba, że w kość, to tak.....[/QUOTE]
Zaproszenie tez Ciebie dotyczy. Będe stała przed bieżnią i będę podawala po łyku naleweczki żeby się lepiej chodziło :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'][B]Trochę mnie zbiło z tropu pierwsze zdanie wypowiedzi malagos... :crazyeye:[/B]
Co do naleweczki, to obawiam się, że przed końcem zabiegu nijak chodzeniem by tych podwodnych ruchów nazwać nie było można - prędzej walką o przetrwanie :evil_lol:[/QUOTE]

Mnie też, ale juz nie chciałam dociekać :evil_lol:
Ale wiesz ile więcej kroczków by się zrobiło, jakby się "serpentynami" chodziło?

Link to comment
Share on other sites

No cóżżżżż, nikt nas od przedwczoraj nie odwiedził, no trudno. Pogadam sama z sobą.
Melduję, że kupilam dla Nusi kropelki na jej chrząstki - zaplaciłam 125 zł + 4 zł za tabletkę na odrobaczenie. Bo mi wczoraj wieczorem Nusia zaczęła niezbyt perfumowo woniać. Pani jej wycisnęła gruczołki, ale na wszelki wypadek kazała ją odrobaczyć, bo ostatnio była odrobaczana w czerwcu.

Link to comment
Share on other sites

Wzmacniajcie się chrząsteczki bieguśkiem!!!! Jaki preparacik w końcu wybrałaś, to doniosę w lecznicy? ;)
Całkiem niedługo się szykują przelewy bazarkowe do Nuśkowej skarpetuchy. I fotki ponad 100 książek na następne bazarro mam - cieszysz się Oluś? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wzmacniajcie się chrząsteczki bieguśkiem!!!! Jaki preparacik w końcu wybrałaś, to doniosę w lecznicy? ;)
Całkiem niedługo się szykują przelewy bazarkowe do Nuśkowej skarpetuchy. I fotki ponad 100 książek na następne bazarro mam - cieszysz się Oluś? :)[/QUOTE]

Arthroflex w kropelkach. Tylko coś nie dowierzam tej wetce co do dawkowania, to jak będziesz u Złotego Doktora to moglabys zapytac czy faktycznie dziennie 2,5 ml wystarczy?
I zapytałabyś też, czy doszły zdjęcia Nusi? Bo nie dostałam potwierdzenia na pocztę.
A z ksiązeczkowych zdjęć się baaaaardzo cieszę, przeciez już mamy taką wprawę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']No cóżżżżż, [B]nikt nas od przedwczoraj nie odwiedził, no trudno. Pogadam sama z sobą.[/B]
Melduję, że kupilam dla Nusi kropelki na jej chrząstki - zaplaciłam 125 zł + 4 zł za tabletkę na odrobaczenie. Bo mi wczoraj wieczorem Nusia zaczęła niezbyt perfumowo woniać. Pani jej wycisnęła gruczołki, ale na wszelki wypadek kazała ją odrobaczyć, bo ostatnio była odrobaczana w czerwcu.[/QUOTE]

Czasem trzeba pogadać z kimś inteligentnym, kto nie będzie się z Tobą kłócić ani Ci przerywać gdy mówisz :p Wczoraj tylko chyba przepisu na ciasto szukałam w internecie, na dogo mogłam nawet nie zaglądać :niewiem: ale jestem z Wami myślami codziennie :loveu:
Zaglądacie czasem na Metamorfozy? Od wczoraj nie mogę wyjść z podziwu i zazdrości gdy obserwuję ten duet:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=21786741#post21786741[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']
Zaglądacie czasem na Metamorfozy? Od wczoraj nie mogę wyjść z podziwu i zazdrości gdy obserwuję ten duet:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=21786741#post21786741[/URL][/QUOTE]

Rzeczywiście rzadko się spotyka aż tak chętnego do współpracy psa :-)
Czy to Jola_li jest tą nauczycielką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Rzeczywiście rzadko się spotyka aż tak chętnego do współpracy psa :-)
Czy to Jola_li jest tą nauczycielką?[/QUOTE]
Nie mam pojęcia:niewiem: Osobiście znam jedną dziewczynę mieszkającą niedaleko mnie, która ma taki kontakt ze swoim psem ale aż takich sztuczek chyba nie nauczyła swojej Luny.
[SIZE=1][I]Próbowałam trochę z Kolą ćwiczyć swego czasu ale moja niecierpliwość i jej nadpobudliwość nie szły ze sobą w parze :shake:[/I]
[I]Wczoraj Kola wlazła na biurko i nieco zniszczyła mojego zygokaktusika. Dzisiaj mąż odsunął pufę, po której pewnie tam wlazła więc próbowała dostać się do zamkniętego w pufie ziarna dla ptaków zaokiennych. Na szczęście na rozszarpaniu kawałka wystającej reklamówki się skończyło...tzn do słonecznika się nie włamała ale czy jakiegoś kawałka foli nie zeżarła [/I]:hmmmm:[/SIZE]

A jak się zachowuje Nusia gdy zostaje sama w mieszkaniu? Zdarza jej się szczekać lub coś zniszczyć?

Link to comment
Share on other sites

Szkopuł w tym, że Nusia nie zostaje prawie nigdy całkiem sama, bo zawsze zostaje w Amigą. Ale jak wychodze z domu, to słyszę, że popłakuje cichutko. Jak wracam to leży spokojne w jednym ze swoich ulubionych miejsc. Zdarzało jej się zabrać do siebie moje pantofle, ale to raczej tak, żeby je mieć przy sobie, a nie jako gryzaczki. Sa tam owszem ślady jej ząbków, ale tylko takie delikatne. Nic konkretnego nie zniszczyła (jak dotad)

Link to comment
Share on other sites

Kola też zostaje z drugą suczkę, Gapą :-) Papci nie gryzie tylko jak Nusia zabiera na posłanie ale urządza sobie wędrówki po blatach kuchennych, po stole, po biurku...czasem coś ukradnie, rozerwie, zniszczy... Ja wychodzę np. na zakupy a ona psoci :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Już doczytawszy, że Arthroflex...
Cholerka, deficyt finansowy nadal przepastny i rośnie :( Nie ma co, trza się brać za uczytelniczanie społeczności dogomaniackiej ;)[/QUOTE]

Aż tak tragicznie sprawa nie wygląda jak w poście rozliczeniowym, bo nie są tam uwzględnione pieniążki z 3 bazarków grudniowych.

[quote name='Mattilu']Nuśka! miziam Cię z daleka![/QUOTE]

Za mizianko baaaardzo dziękujemy. Każde miziankowe rączki baaaardzo kochamy, bo mizianka nigdy nie jest dość :-)

[quote name='Lidan']Kola też zostaje z drugą suczkę, Gapą :-) Papci nie gryzie tylko jak Nusia zabiera na posłanie ale urządza sobie wędrówki po blatach kuchennych, po stole, po biurku...czasem coś ukradnie, rozerwie, zniszczy... Ja wychodzę np. na zakupy a ona psoci :angryy:[/QUOTE]

O kurcze, to masz podobnie jak Nutusia z Alutka. Ona też wędruje po blatach. Ja mialam tak z niektórymi szczeniakami tymczasikami - taka była Linka i taki był Merlin - chart. On nawet wspinać się nie za bardzo musiał, bo mocno wystawał ponad blat :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ach, jak bym chciala mieszkac niedaleko! Ja kocham miziac takie przytulniaki jak Nurka. Jendrek preferuje energiczne szarpanki, a ja lubie przytulac, mietosic i miziac :) A Nurka ma jeszcze te sarnie oczy :)[/QUOTE]

Sarnie? A sarny maja skośne oczy? Sarnie, nie sarnie, miętolenie, przytulanie i mizianie uwielbia niebotycznie :-)

[quote name='Nutusia']To nie Jola jest nauczycielką ;)
Nusia jest grzeczniusia, a Alusia - całkiem przeciwpołożnie :)[/QUOTE]

Musze przyznać, że Nusia jest naprawdę grzeczniusia, dopóki się nie spotka z Alutką, Liluchą, czy innym stworem. Bo wtedy wstępuje w nią energia nie do zdarcia. Ale po blatach nie chodzi (może po prostu nie daje rady z tymi swoimi frezowanymi łapinami), ani nie niszczy nic w domu (tfu tfu tfu, 3 x za lewe ramię)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu'][FONT=comic sans ms][SIZE=4]Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249758-rozliczam-Dla-NURII-po-operacji-bielizna-kosmetyki-buty-rozmiar-41-ZAPRASZAMY!!![/URL] uzbierało się 98zł - poproszę na PW numer konta :)[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Aaaaaaaaaaale super, dzięęęęki wielkie w imieniu frezowanych gałązek Nusi :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...