Jump to content
Dogomania

POMOCY!!! Od miesiąca koczuje przy drodze...


Nette

Recommended Posts

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgrażacie się, a żadna nie dzwoni:eviltong:, własnie czekamy z Kalinką na przerwę w deszczu, bo mamy niezłą ulewę i lecimy na spacer :) Burzy się dziewczątko nie boi, wchodzi do budy i czeka na słońce ;) Lubią się z Kajtkiem, na wybiegu już wcale nie jest zestresowana, gania z urywającym sie od merdania ogonem i poszczekuje. Człowiek jest dla niej najważniejszy, jak jesteśmy np. na wybiegu obok, to siedzi przy siatce i popiskuje, łapką trąca ogrodzenie i prosi, żeby przyjść do niej. Niesamowicie proludzki psiak:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Odgrażacie się, a żadna nie dzwoni:eviltong:, własnie czekamy z Kalinką na przerwę w deszczu, bo mamy niezłą ulewę i lecimy na spacer :) Burzy się dziewczątko nie boi, wchodzi do budy i czeka na słońce ;) Lubią się z Kajtkiem, na wybiegu już wcale nie jest zestresowana, gania z urywającym sie od merdania ogonem i poszczekuje. Człowiek jest dla niej najważniejszy, jak jesteśmy np. na wybiegu obok, to siedzi przy siatce i popiskuje, łapką trąca ogrodzenie i prosi, żeby przyjść do niej. Niesamowicie proludzki psiak:loveu:[/QUOTE]

Potrzebuje szybko swojego człowieka, żeby nie przywiązała się za bardzo do Was. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Kuny i umowiłam się wstepnie na czwartek na spacerek. Planujemy z Allą wybrać się do Kaliny i Borysa (u którego wszystko ok i bez zmian :)), więc jeżeli pogoda dopisze, to zrobimy zdjęcia.
Bardzo się cieszę, ze Kalina przyzwyczaiła się do nowego miejsca. I jest taka proludzka, i z psami sie lubi...
W najbliższych planach sterylka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Czy Kalinka ma wydarzenie na FB? Zrobiłam jej dzisiaj kilka portretowych fotek do ogłoszeń, ale moja "Żaba" odmówiła współpracy, każe mi założyć konto premium[/QUOTE]
Ha, widzę, że i tym razem znalazłaś sama :lol:

Zdjęcia prześliczne, bardzo dziękuję, jesli pozwolisz przekleję je tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Ha, widzę, że i tym razem znalazłaś sama :lol:

Zdjęcia prześliczne, bardzo dziękuję, jesli pozwolisz przekleję je tutaj :)[/QUOTE]
Będę wdzięczna :), nie wiem co się stało, chyba przekroczyłam limity i sama nie mogę tego zrobić..

Link to comment
Share on other sites

Sorki:): [URL="http://naforum.zapodaj.net/"]NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów[/URL]

Zaznaczasz "na forum", a pod spodem rozdzielczość 500;)

Link to comment
Share on other sites

Hello, hello, wreszcie jestem. Widzę, że zdjęcia już są :) Odcieli nam w pracy telefony i internet, co miało tą dobrą stronę, że nikt głowy nie zawracał, ale i nie było co poogladać :cool1:
Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...