Jump to content
Dogomania

POMOCY!!! Od miesiąca koczuje przy drodze...


Nette

Recommended Posts

Dziękuję Małgosiu :loveu::loveu::loveu:
Mój TZ też zadeklarował dwie dychy :) I był dzisiaj u suni w drodze do swego domu rodzinnego (jesteśmy z tej samej gminy ;) i nakarmił ją. Wodę ktoś jej przynosi, więc jutro zostawię karteczkę, gdzie jest sunia, żeby ten dobry człowiek się nie martwił. I podziękuję mu też, pisemnie chociaż.
Trochę się przejmuję, jak to jutro będzie, czy sunia wsiądzie do samochodu... Mam jednak nadzieję, że swojskie Ciapkowe aromaty, którymi jest przesiąknięte całe auto wpłyną na nią kojąco :p
Cieszę się, że podoba Wam się imię :) Jak wracaliśmy od niej, to mówili w Jedynce, że są urodziny niejakiego Józefowicza Janusza i przypomniało mi się, że ma on córkę Kalinę nazwana tak na część Jędrusik. A że Kalina Jędrusik lubiła zwierzęta, to niech patronuje naszej suni :) A piosenkę też lubię :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nette']Dziękuję Małgosiu :loveu::loveu::loveu:Mój TZ też zadeklarował dwie dychy :) I był dzisiaj u suni w drodze do swego domu rodzinnego (jesteśmy z tej samej gminy ;) i nakarmił ją. Wodę ktoś jej przynosi, więc jutro zostawię karteczkę, gdzie jest sunia, żeby ten dobry człowiek się nie martwił. I podziękuję mu też, pisemnie chociaż. Trochę się przejmuję, jak to jutro będzie, czy sunia wsiądzie do samochodu... Mam jednak nadzieję, że swojskie Ciapkowe aromaty, którymi jest przesiąknięte całe auto wpłyną na nią kojąco :pCieszę się, że podoba Wam się imię :) Jak wracaliśmy od niej, to mówili w Jedynce, że są urodziny niejakiego Józefowicza Janusza i przypomniało mi się, że ma on córkę Kalinę nazwana tak na część Jędrusik. A że Kalina Jędrusik lubiła zwierzęta, to niech patronuje naszej suni :) A piosenkę też lubię :)[/QUOTE]Grzesia już zapisuję. Jak się zdeklarował, niech płaci.[quote name='zachary']Kalina jest pięknym psem. Wrzucę jej coś jednorazowo, bo narazie deklaracji mam za dużo....Dajcie numer konta.[/QUOTE]
Zachary! Nie mogę wysłać PW. Masz pełną skrzynkę...

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

Alla działa jak błyskawica! :)
Grześ będzie płacił, albowiem będę zdeklarowaną sumę odejmować od comiesięcznej kwoty, którą przelewam mu za rachunki :) Już dopilnuję, żeby nie zalegał :)
Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że nie zostawiłyście mnie samej z tym wielkim, jak dla mnie problemem...
W kupie siła :)

Link to comment
Share on other sites

Przepięknie nazwałyście sunię. Stosownie do jej urody.

Zgłosiłam ją do pomocy ze Skarpety Kundelkowej. Jeśli przyznają pomoc to ja osobiście skarpecie zwrócę koszty "pożyczki" - 15% od przyznanej kwoty.

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Przepięknie nazwałyście sunię. Stosownie do jej urody.Zgłosiłam ją do pomocy ze Skarpety Kundelkowej. Jeśli przyznają pomoc to ja osobiście skarpecie zwrócę koszty "pożyczki" - 15% od przyznanej kwoty.[/QUOTE]Bardzo Ci Doris dziękujemy!!!![quote name='dreag']To i ja się dorzucam 20 zł/miesięcznie, proszę o konto:).[/QUOTE]Wielkie dzięki. Już wysyłam, ale z wpłatą poczekaj, aż damy znać, że Kalinka jest u Kuny

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam, fajna sunia, ja też mam jak Dag 5 psów i więcej nie da rady, narazie nic nie deklaruję, ale za jakieś 2 tygodnie może coś wysupłam, póki co rozglądnę się czy ktoś nie chciałby psa, oczywiście taki, że powierzyłabym mu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...