Jump to content
Dogomania

Wątek dla tych (PO)OLKUSKICH psiaków, które nie mają swoich indywidualnych wątków


Recommended Posts

[quote name='dobromyśl']Ależ oczywiście rozumiem :) winni nie są ci, co linczują, tylko [B]ofiary linczu. [/B]Bardzo klarowne stanowisko.[/QUOTE]
Biedne te ofiary! Dwoją się i troją, wożą psy w różne strony, a tu taki lincz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Biedne te ofiary! Dwoją się i troją, wożą psy w różne strony, a tu taki lincz.[/QUOTE]

Ale oczywiście, ofiary winne są , że przeżyły :) :) .Pamiętacie piosenkę Kaczmarskiego, ciągle chodzi mi po głowie, jak tu jestem:
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Poczułem nagle wokół siebie nienawistną woń[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Woń, która tłumi wszelki spokój, zrywa wszystkie sny[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Z daleka ktoś gdzieś krzyknął nagle krótki rozkaz - goń![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]I z czterech stron wypadły na nas cztery gończe psy![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Obława! Obława! Na młode wilki obława![/FONT][/COLOR]

Edited by dobromyśl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']to nie pierwszy wątek olkuski, który ginie....jeden już umarł[/QUOTE]
z tego samego powodu, klamstwa, kombinacje a to wszystko kosztem biednych zwierzat. Wolanie rozpaczliwym glosem o pomoc o kase, a pozniej cisza, idziemy szukac nastepnych naiwnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']W poście 1224 w ostatnim zdaniu. Chyba, że stwierdzenie " madziakato, a gdzie są psy które wyciągnełaś z O. z koleżankami i które nie są tymi o których mowa powyżej" można zrozumieć w inny sposób.[/QUOTE]


pytanie o psy choćby nie wiem jak to naciągnać ciężko nazwać atakiem, to poprostu pytanie o psy, byłam ciekawa co z nimi i jak się czuja, to napewno nie atak i robienie bagna w tym inni się tu specjalizują

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Obława? A może odkrycie, że te wilki w owczą skórę są przebrane?[/QUOTE]

to wszystko co tu wyprawiacie przypomina Proces Franza Kafki, bezpodstawne oskarżenia, tworzone historie. Przypomina to również nie tak odległą historię Polski za czasów PRL, panią tak dobrze znaną, gdzie wystarczyło znaleźć człowieka, a teczkę na niego tworzyło się od ręki. Tak łatwo można było zniszczyć człowieka, teraz wy to robicie....
Jesteście jak wampiry, wysysacie energię ze wszystkich, odbieracie im chęć pomocy, zabijacie wątki, jak już swoje zrobicie to przenosicie się na kolejne i znajdujecie kolejne swoje ofiary. Nuda i nienawiść kiedyś was zabije. Nic dobrego wasze działanie nie przynosi i patrząc tak na logikę to każdy myślący i obserwujący to z boku powiedziałby, że to wy współpracujecie z pałką, bo jak narazie to wasze działanie mu sprzyja. Współczuje osobą, które nękacie, za bardzo się przejmują zamiast robić swoje.
Żadna z was nie wysiliła się na tyle by sprawdzić swoja wybujałą fantazję bo po co, nie takie macie zadanie. Potraficie ściagnać tu przypadkową osoba z FB tylko dlatego, że ma na imię Aleksandra, to jest już ostro porąbane. A nawiedzona osoba, która podała się jako Aleksandra bo pewnie na 90% to wcale nie jest jej imię ma teraz niezłą zabawę. Jak pała tu zagląda lub jego szpiedzy też maja radochę, gadaja do siebie, że głupie baby sie kłócą, a my mamy czas na robienie dobrej kasy, już nie jeżdżą, nie zbierają dowodów, nie ratują, fajnie jest, nic tylko otworzyć kolejne schronisko.
Zamiast trzymać się razem, wspólnie działać, bo w ilosci siła to rozpieprzacie wszystko jak opętane. Zastanówcie się nad sobą bo to zianie jadem nic dobrego nikomu nie przynosi, wam też nie. Tylko zrobienie czegoś dobrego przynosi radość i ukojenie, a w tym wypadku życie kolejnego pechowca, który trafi do schronu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']
Zamiast trzymać się razem, wspólnie działać, bo w ilosci siła to rozpieprzacie wszystko jak opętane. Zastanówcie się nad sobą bo to zianie jadem nic dobrego nikomu nie przynosi, wam też nie. Tylko zrobienie czegoś dobrego przynosi radość i ukojenie, a w tym wypadku życie kolejnego pechowca, który trafi do schronu[/QUOTE]
Ponad dwa lata, czekalysmy na dowody,kltorych nikt z was nie mal ochoty dostarczyc, sami tez niezlozyliscie doniesienia do prokuratury, zabierajac z tego przybytku mase rannych psow. [B]Zastanow sie o czym Ty wogole piszesz.[/B] Nie zalezalo nam na tym ze to znow my musimy zlozyc doniesienie, mogl to zrobic kazdy, kazdy obywatel ma takie prawo i taki obowiazek, Nie zrobila tego zadna org. ktora zabierala psy w tragicznym stanie, nie bede wymianiala dalej bo nie ma komu i nie ma po co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ponad dwa lata, czekalysmy na dowody,kltorych nikt z was nie mal ochoty dostarczyc, sami tez niezlozyliscie doniesienia do prokuratury, zabierajac z tego przybytku mase rannych psow. [B]Zastanow sie o czym Ty wogole piszesz.[/B] Nie zalezalo nam na tym ze to znow my musimy zlozyc doniesienie, mogl to zrobic kazdy, kazdy obywatel ma takie prawo i taki obowiazek, Nie zrobila tego zadna org. ktora zabierala psy w tragicznym stanie, nie bede wymianiala dalej bo nie ma komu i nie ma po co.[/QUOTE]

jak już Pani wie ja w każdej chwili moge zeznawać, dowodów tam na miejscu nie zbierałam bo nie wchodzę tam od kilku lat, za pozostałe osoby jeżdżące do O. nie mogę decydować, ale na przestrzeni lat można było zauważyć nieudolność w zbieraniu dowodów i brak organizacji, choć trzeba dodać, że tam warunki też temu zbytnio nie sprzyjają. Natomiast temat zbierania dowodów i sposobów na to nie jest tak na forum. prawda jest taka, że jest ich za mało, a moze nie tyle za mało co dla naszego nieudolnego sądu nie są one wiarygodne- żenada....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']jak już Pani wie ja w każdej chwili moge zeznawać, dowodów tam na miejscu nie zbierałam bo nie wchodzę tam od kilku lat, za pozostałe osoby jeżdżące do O. nie mogę decydować, ale na przestrzeni lat można było zauważyć nieudolność w zbieraniu dowodów i brak organizacji, choć trzeba dodać, że tam warunki też temu zbytnio nie sprzyjają. Natomiast temat zbierania dowodów i sposobów na to nie jest tak na forum. prawda jest taka, że jest ich za mało, a moze nie tyle za mało co dla naszego nieudolnego sądu nie są one wiarygodne- żenada....[/QUOTE]
Nie chodzi o dowody z miejsca w ktorym sie znajduja bezprawnie te zywe istoty, o tych dowodach zeznaje swiadek podczas przesluchania w prokuraturze lub w sadzie[B] jesli prokuratura uzna i przekaze sprawe do rozpatrzenia sadu, zenada
[/B]dowodow o znecanie sie nad zwierzetami ja na forum w przeciagu dwoch lat znalazlam co najmniej 10 psow, w tym kilka przez org. pro zwierzece.

Edited by Ada-jeje
uzupelnienie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']jak już Pani wie ja w każdej chwili moge zeznawać, dowodów tam na miejscu nie zbierałam bo nie wchodzę tam od kilku lat, za pozostałe osoby jeżdżące do O. nie mogę decydować, ale na przestrzeni lat można było zauważyć nieudolność w zbieraniu dowodów i brak organizacji, choć trzeba dodać, że tam warunki też temu zbytnio nie sprzyjają. Natomiast temat zbierania dowodów i sposobów na to nie jest tak na forum. prawda jest taka, że jest ich za mało, a moze nie tyle za mało co dla naszego nieudolnego sądu nie są one wiarygodne- żenada....[/QUOTE]

Może jednak udałoby się przekazać madziakato dokumentację medyczną Pandory? Diana i jej matka to nie są jakieś drewniane kołki, które nie rozumieją problemu. A mimo to przekaz był jasny: pies czuje się lepiej i spadaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Może jednak udałoby się przekazać madziakato dokumentację medyczną Pandory? Diana i jej matka to nie są jakieś drewniane kołki, które nie rozumieją problemu. A mimo to przekaz był jasny: pies czuje się lepiej i spadaj.[/QUOTE]
Tam znajdziesz nawet taki wpis, ale oczywiscie [B]wiele ludzi walczy[/B], o zamkniecie tego miejsca ale nic nie mozna zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Może jednak udałoby się przekazać madziakato dokumentację medyczną Pandory? Diana i jej matka to nie są jakieś drewniane kołki, które nie rozumieją problemu. A mimo to przekaz był jasny: pies czuje się lepiej i spadaj.[/QUOTE]

o teraz temat colli, co tym razem:) czy pani rozmawiała z osobami, które wzięły pod opiekę suczkę? domyślam się, że nie wiec znów tworzona jest nowa historia. Madziakato zapytała o stan zdrowia suczki i otrzymała odpowiedź, ze wszystko jest dobrze, zresztą ja też zdawałam jej relację jak się czuje colli. Czy madziakato jest prawniczką, prowadzi sprawę olkuską żeby organizacja pro zwierzęca musiała przesyłać jej dokumentacje?chyba nie?jeśli będzie potrzebna obdukcja oraz karta leczenia napewno bez problemu zostanie przesłana do Fundacji Pro Animals by mogła stanowić część dowodową

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']o teraz temat colli, co tym razem:) czy pani rozmawiała z osobami, które wzięły pod opiekę suczkę? domyślam się, że nie wiec znów tworzona jest nowa historia. Madziakato zapytała o stan zdrowia suczki i otrzymała odpowiedź, ze wszystko jest dobrze, zresztą ja też zdawałam jej relację jak się czuje colli. Czy madziakato jest prawniczką, prowadzi sprawę olkuską żeby organizacja pro zwierzęca musiała przesyłać jej dokumentacje?chyba nie?jeśli będzie potrzebna obdukcja oraz karta leczenia napewno bez problemu [B]zostanie przesłana do Fundacji Pro Animals by mogła stanowić część dowodową[/B][/QUOTE] To jakas nowosc dla mnie, ale jednak cieszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']DZIEWCZYNY SZUKAM KOGOŚ DO SPRAWDZENIA DOMKU W NOWYM SĄCZU!!!PILNE!!!

Dla psa z tego wątku:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248653-TALIK-przywiązano-mnie-do-drzewa-pod-schroniskiem[/URL][/QUOTE]
Szukalaś przez wyszukiwarkę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Nie wiem jak to się robi!!!![/QUOTE]
Kiedyś to robilam ale nie mogę sobie przypomnieć.
edit
Już sobie przypomnialam. Pod każdym uzytkownikiem jest liczba postow.

wnika Strona domowa Posty Reputacja Awatar
alabb1
16
annakom
128
ataK
9,270
Bartosz Nowak
3
Dalia
72
Diablica_8D
48
Edit164
11
Esse.
48
Ewka :)
348
Fem
1
fonja
10
Gabi_Posh
8
Grzesiekra
11
Hoszanna
8
JORGUS
10
KarolinaNS
32
KarolkaEngel
14
Kasia&Asti
134
kohler
1
Larra
15
limoon98
1
Luneczka
14
Magiaa
87
mgmagda
13
mirasowa
16
Piotr_32
131
Sara
468
Szami
263
Verdiana
2
Wercia123
2
Żaneta
240
Żaninka
6
zly_kalafiorek
58

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']wstep do Ol. podobno ograniczony, ale zapewne nie jest ograniczony wstep do schroniska w Szczytach, a tam tez sa olkuszaki, czy ktos jest chetny jechac do Szcztow po olkuszaki? madziakato moze Ty?[/QUOTE]

Gdyby Ktos wybierał się do Szczytów to bardzo proszę o kontakt . Jest ( mam nadzieję , że jeszcze jest ) Tam suczka , dla której mamy miejsce w hotelu , a sama niestety nie mam mozliwości tam pojechać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Gdyby Ktos wybierał się do Szczytów to bardzo proszę o kontakt . Jest ( mam nadzieję , że jeszcze jest ) Tam suczka , dla której mamy miejsce w hotelu , a sama niestety nie mam mozliwości tam pojechać :-([/QUOTE]
Proponuje skontaktowac sie z hyclem Jurczykiem lub Żmuda ktorzy tam jezdza, moze w drodze powrotnej przywioza sunie o ktorej piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...