Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Marinka']A widzisz...nie pomyślałam o tym :oops:
Ważne pytanie - dzwonił ktoś?[/QUOTE]
jest notatka na stronie komendy.Ale czy jeszcze jest w areszcie nie wiadomo.
[URL]http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-rzeszow/wydarzenia/art1867,7-lat-ukrywala-sie-przed-policjantami.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To jest jakis Matrix..............
[B]Czy ona czerpala korzyści finansowe?[/B]
Czy dla nie wiem "zabawy" te psy uśmiercala?

[B]Co do Miłosza wierzę, że może być niewinny. Ja od 2008 r. jestem na dogo, a może z 5 moich wpisow przeczytał mój TZ, albo i nie[/B].[/QUOTE]


czerpała

a Twój mąż odbiera telefony od dogomaniaków i jeździ z Tobą po psy?


[quote name='funia']A ja wierzę ,ze go oszukiwała i to tak perfidnie ....
Dowodem jest pw od niego .Utworzył je na potrzebę kontaktu ze mną bo nie miał mojego telefonu .
Prosił mnie o pilny kontakt bo Wiolka mu poowiedziała ,ze jedzie do Zamościa do mnie spać ??!!!!!a nie odbiera telefonu i on sie martwił ...
Ja zadzwoniłam do niego bo podał mi swój nr tel. powiedziałam ,ze w zyciu sie z nia nie umawiałam ...[B]Pytam ...to ona z dzieckiem w taką zawieruchę pojechała ??On odpowiedział bardzo zmieszany ,ze juz się z nim skontaktowała czy coś w tym stylu .[/B]

A jak jej powiedziałam ,ze MIłosz jej szuka i dziecka to była w szoku ze szukał kontaktu .Ze psychopata itp.ze zazdrośc jego jest już nmie do wytrzymania ...
Czyli wyszło ,ze kłamie ...I od tej pory chyba MIłosz zaczał coś podejrzewać .
ONa miała wszaystkie hasła na dogo .
On musiał załozyć swoje konto Miłosz 28 aby sie ze mną skontaktować .[/QUOTE]


w tym momencie powinien się zdziwić-jakie dziecko a zaczął kręcić,wiedział a teraz ma stracha i próbuje się wybielić



[quote name='waldi481'][B]Pod warunkiem,że te psy zostały uśpione faktycznie..Jak mój małżonek zaniósł do uśpienia Gucia,który był bezwładny(paraliż łap)itd to lekarz tak się nie rwał z uśpieniem..[/B].Chociaż Gucio nie mógł stać,załatwiał się pod siebie,miał bezwładny zad itd..Nie wierzę w uśpienia tych psów,nie wierzę w niedowidzenie TŻ owej Wioli..I nie wierzę w to,że ona siedzi..
Pies,któremu zarzuca sie agresję to tak od reki uspiony,bez obserwacji..Nie wierzę..
Jakiś taki niedowiarek się zrobiłam-dziwne nie?
E/W/R[/QUOTE]


są weci,którzy dla kasy chcą leczyć nawet konającego psa...

ja wierzę w to uśpienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']czerpała

a Twój mąż odbiera telefony od dogomaniaków i jeździ z Tobą po psy?





w tym momencie powinien się zdziwić-jakie dziecko a zaczął kręcić,wiedział a teraz ma stracha i próbuje się wybielić

[/QUOTE]

Ktoś pisał , że Miłosz ,na pytanie jak sobie poradzi z psami i dzieckiem jak Wiolka jest w szpitalu, wcale sie nie zdziwił. Chyba nawet coś o pomocy Gosi mówił.(choć z tą pomocą to mogło być przy okazji porodu). Dziecko, szpital- nie zanegował. Był świadomy jej działalnosci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To,że ktoś wierzy w uśpienie psów nie znaczy wcale,że psy zostały faktycznie uśpione.Mogły zostać np.wyekspediowane za granicę..Wiem,wiem zaraz zjawią się tu tacy co wypomną mi fobię antyniemiecką...Bo jak się nie ma argumentów lub dowodów namacalnych to najlepiej wycieczki adpresonam...
Przyjmijmy jednak,że zostały uśpione to niech lekarz wyda zaświadczenie o uśpieniu psów,a osoba,która wejdzie w posiadanie tego zaświadczenia niech je wklei - w czym problem?
Uważam,że dopóki takiego zaświadczenia tu na wątku nie zobaczę będzie to jednoznaczne z tym,że psy nie zostały uśpione tylko np.przehandlowane..A osoba,która uzyskała inf.o uśpieniu i to na podstawie oczekiwań stowarzyszenia powinna zgłosić takiego weta na policję...To jest zwykłe naciaganie i tyle.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']To,że ktoś wierzy w uśpienie psów nie znaczy wcale,że psy zostały faktycznie uśpione.Mogły zostać np.wyekspediowane za granicę..Wiem,wiem zaraz zjawią się tu tacy co wypomną mi fobię antyniemiecką...Bo jak się nie ma argumentów lub dowodów namacalnych to najlepiej wycieczki adpresonam...
Przyjmijmy jednak,że zostały uśpione to niech lekarz wyda zaświadczenie o uśpieniu psów,a osoba,która wejdzie w posiadanie tego zaświadczenia niech je wklei - w czym problem?
Uważam,że dopóki takiego zaświadczenia tu na wątku nie zobaczę będzie to jednoznaczne z tym,że psy nie zostały uśpione tylko np.przehandlowane..A osoba,która uzyskała inf.o uśpieniu i to na podstawie oczekiwań stowarzyszenia powinna zgłosić takiego weta na policję...To jest zwykłe naciaganie i tyle.
Elżbieta[/QUOTE]


wierzę w to uśpienie ,bo w "oficjalnej wersji" Dasza poszła do wspaniałej adopcji a uśpienie wyszło po jej aresztowaniu

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie wierzę w niewinnośc Miłosza.Dlaczego? Dlatego,że sama rozmawiam ze swoim TZem o wszystkim co dotyczy psów. Pomaga mi w miarę możliwości w opiece. Wozi do weta.
No i przede wszystkim widzi ile i jakich zwierząt jest w domu-i na pewno by się zdziwił,gdyby któregoś zabrakło.
Fakt-nie czyta moich postów, nie ma konta ani na dogo ani na fb.
Mówiłam mu o całej tej sprawie-i jego zdaniem Dasza "znalazła" dom w Danii z prostego powodu-nikt nie jest w stanie tego sprawdzić.
Jeżeli szogunica to karmelcia, a karmelcia to Wiolka to...az boję się pomyśleć o ile psów powiększy się lista psów :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Ktoś pisał , że Miłosz ,na pytanie jak sobie poradzi z psami i dzieckiem jak Wiolka jest w szpitalu, wcale sie nie zdziwił. Chyba nawet coś o pomocy Gosi mówił.(choć z tą pomocą to mogło być przy okazji porodu). Dziecko, szpital- nie zanegował. Był świadomy jej działalnosci.[/QUOTE]
dokladnie, tez mnie to zdziwilo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ja też nie wierzę w niewinnośc Miłosza.Dlaczego? Dlatego,że sama rozmawiam ze swoim TZem o wszystkim co dotyczy psów. Pomaga mi w miarę możliwości w opiece. Wozi do weta.
No i przede wszystkim widzi ile i jakich zwierząt jest w domu-i na pewno by się zdziwił,gdyby któregoś zabrakło.
Fakt-nie czyta moich postów, nie ma konta ani na dogo ani na fb.
Mówiłam mu o całej tej sprawie-i jego zdaniem Dasza "znalazła" dom w Danii z prostego powodu-nikt nie jest w stanie tego sprawdzić.
Jeżeli szogunica to karmelcia, a karmelcia to Wiolka to...az boję się pomyśleć o ile psów powiększy się lista psów :([/QUOTE]

na wątku Boczka na pytanie gdzie on teraz jest Danavas odpisała mi, ze u Szogunicy w Opolu....

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232567-Bezdomny-Boczek-z-nadwagą-pogryziony-przez-amstafa-zbieramy-stałe-na-dt/page42[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych, ale wydaje mi się, że to jest dopiero czubek góry lodowej. Pękło jedno ogniwo, bo ciągnął się za nim smród innej sprawy i pomimo tego smrodu poczuło się zbyt pewnie i poczynało sobie zbyt śmiało. Myślę, że to jest o wiele grubsza sprawa. I tu, na dogo, nitki powiązań się przeplatają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Cioteczki u kogo baczek był zanim trafił do Wioli?[/QUOTE]
Boczek był u karmelci- tej u której zniknęła Iga (nie jestem pewna,ale to nie był pierwszy pies,który wyparował) są tam jego zdjęcia
[URL]https://www.facebook.com/PsieRanczoUKarmelci?fref=ts[/URL]
Tyle,że karmelcia mieszka (?) w Suchym Borze...to jest w opolskiem...

Link to comment
Share on other sites

Miała kilka tożsamości w Rzeszowie jako Klaudia.Lilith2 to osoba która rozszyfrowała ją.Wynajmowała na prośbę Miłosza u niej pokój który pozostawiła zdewastowany.Lilith podała mi na pw swój nr tel.i adres by można zrobić wizytę bo ona zostawiła sobie kota.Poczekajmy na wizytę Grzenki.Danavas była z koleżanką czy ktoś wie z kim?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...