Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Poker']Ona nie była znana we Wrocławiu.Nigdy nie myślałam,że jest od nas.Czy ona miała jakiś nick wcześniej? Odbierała niby w strasznym stanie sunię od Michelle 4.Były informacje jakoby urodziła dziecko.Czy mi się kiełbasi czy dobrze pamiętam.
Chyba wydany jest za nią list gończy nie za psy.Ciekawe za co.
Straszne.[/QUOTE]


dobrze pamiętasz



[quote name='amacariel']Jednego nie rozumiem, [B]czy jest znane miejsce pobytu tej kobiety?[/B]
jesli tak, skoro jest poszukiwana listem gonczym dlaczego nie zostala jeszcze ujęta? zniknęła gdzies po wykryciu "akcji"?
Czy moze została zatrzymana i w tej chwili zbierane są dowody? Nie wiem czy ogłaszać ze taka osoba jest poszukiwana czy tylko szukamy ofiar?
Rozumiem, że list gonczy zostal wystawiony wcześcniej ze względu na inne wykrocznenia (nie zwiazane psami?) i stad zmiana tożsamości nie tylko w realu ("Wiolka") ale także i na forum z kofeina na wiolka? [udawany zgon?]

Czy ktos moglby, bardzo prosze najlepiej datami uporządkować, tzn np.

X.2008 pojawienie sie na dogo pod nickiem takim i takim
XII.2008 reklama DT blablabla
I.2009 umieszczenie psa...
III.2009 'zgon' kofeiny, pojawienie sie Wiolki ...
itd?

To uporządkowałoby całą sprawę.[/QUOTE]


tak,jest w areszcie

Link to comment
Share on other sites

Czy ta kobieta urodziła dziecko faktycznie czy ciążę też pozorowała.Jak Miłosz mógł dać tak się oszukać? chyba,że jest w zmowie i struga wariata.
Możliwe ,że działała na wrocławskich bullowatych,ale nie wiem kto ją znał osobiście, nie z rozmów telefonicznych, bo dla mnie to nie jest osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Podłość ludzka nie ma granic.[/QUOTE]
zrobilam ostrzezenie przed nia na fb ,jest notatka z wszelkimi danymi ,te które znamy...
przypominam ze danavas to tez nie jest kryształowa osoba i na fb jest skonczona gdy wyszły jej rózne powiazania tez jest o niej info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Czy ta kobieta urodziła dziecko faktycznie czy ciążę też pozorowała.Jak Miłosz mógł dać tak się oszukać? chyba,że jest w zmowie i struga wariata.
Możliwe ,że działała na wrocławskich bullowatych,ale nie wiem kto ją znał osobiście, nie z rozmów telefonicznych, bo dla mnie to nie jest osobiście.[/QUOTE]

nie bylo zadnej ciazy ani dziecka..a wszyscy jej uwierzyli kto był na wątku Daszki, ze urodzila za wczesnie bo dostała priv od popzredniego tymczasu suni z zyczeniami wszystkiego najgorszego dla nienarodzonego dziecka (priv podobno sprawdzil mod i ono istnieje bo tez sie zastanawiałam czy nie jakos spreparowane) A miłosz ? teraz podobno chce ws[półpracowac ale chyab raczej chce wybielic siebie...

szkoda tylko że Daszka nie zyje..a nam wcisła kit ze ma cudowne ds i wszyscy uwierzyli...nie wiem czy ktos wlejal watek Daszy...(ja nie znalam innego z jej udziałem) ale ja z niego dowiedziałam sie co sie stało...szok
jak nie ma to wkleje...poczytajcie sobie

edit: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page75[/URL]

to jest od strony kiedy to martwilismy sie co z Wiolką bo niby miłosz (nick Sieropsiniec) poinformował ze ma problemy z sercem i cisnieniem i wyladowła w szpitalu..a potem nastała cisza..a Sieropsiniec to ona a nie jej facet

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']nie bylo zadnej ciazy ani dziecka..a wszyscy jej uwierzyli kto był na wątku Daszki, ze urodzila za wczesnie bo dostała priv od popzredniego tymczasu suni z zyczeniami wszystkiego najgorszego dla nienarodzonego dziecka (priv podobno sprawdzil mod i ono istnieje bo tez sie zastanawiałam czy nie jakos spreparowane) A miłosz ? teraz podobno chce ws[półpracowac ale chyab raczej chce wybielic siebie...
to jest od strony kiedy to martwilismy sie co z Wiolką bo niby miłosz (nick Sieropsiniec) poinformował ze ma problemy z sercem i cisnieniem i wyladowła w szpitalu..a potem nastała cisza..a Sieropsiniec to ona a nie jej facet[/QUOTE]
On musiał brać udział w tym całym procederze.Teraz pewnie ma pełne gacie ze strachu, więc chce współpracować.Ona była u mari23 chyba już w zaawansowanej ciąży.Ją też sfingowała tak,że nawet mari dała się nabrać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']On musiał brać udział w tym całym procederze.Teraz pewnie ma pełne gacie ze strachu, więc chce współpracować.Ona była u mari23 chyba już w zaawansowanej ciąży.Ją też sfingowała tak,że nawet mari dała się nabrać?[/QUOTE]

odpowiedx mari jest na watku Daszy juz po ujawnieniu afery przez OTOZ Lubliniec...nie pamietam dokładnie w którym miesiacu rzekomej ciaży u niej nocowała (niby urodziła w 7 miesiącu) a ze była podobno przy kosci to wychodzi, ze mari sie nie zorientowała...
odsyłam do wklejonego watku..tam duzo osób sie wypowiadało po ujawnieniu afery kto miał z nia stycznosc.

Link to comment
Share on other sites

dlaczego bezbronne, potrzebujące pomocy zwierzęta na każdym kroku dostają w kość....nawet tutaj:( :(
czy uda się zachować chociaż maleńki fragment świata bez fałszu???

to jest straszne/....dla pieniążka (PAPIERKA) takie szoł!
czy można jeszcze komuś zaufać?

Link to comment
Share on other sites

Kot Gabrysia jest u mnie, jestem właścicielką mieszkania w którym Klaudia K , bo tak się przedstawiła przebywała z porywami od grudnia 2012r, i żeby nie było niedomówień wyjaśnię na forum wszystko co się działo w tym czasie, Miłosz przyjaciel mojego syna poznał Klaudie bo pod takim imieniem ją poznaliśmyw listopadzie zeszłego roku, opowiadała ze jest pracownikiem Otoz, która została delegowana do Rzeszowa, oby stworzyć tu nowy oddział, a ponieważ mieszkała gdzieś kątem szukała pokoju na dłużej, Miłosz bardzo zakochany i wiedząc, że mam wolny pokój, poprosił czy nie użyczyłabym, aby mogła się zatrzymać, wprowadziła się w grudniu z Tobim i Gabryśką. Stwarzała świetne pozory na początku i tak jak niektórzy z Was też obdarzyłam ją zaufaniem, niestety tak od lutego zaczęła znikać na 2-3 tygodnie tłumacząc że to ona musi się leczyć (operacja kolana), to zaraz potem ojciec ( cieżki stan rak) to pogrzeb kolegi( tu jak wybyła w kwietniu to wróciła 20 maja), zaczęły się moje podejrzenia, ponieważ znikała, a w domu zostawały psy średnio 4 sztuki którymi zajmował się Miłosz i mój syn. nasze podejrzenia skumulowały się kiedy w maju odkryliśmy, że posługuje się również innym dowodem osobistym na nazwisko Wioletta P. pozwoliłam sobie sprawdzić FB, jak że mnie tam zaprosiła i dane również mi się nie zgadzały i to co na nim pisała, odkryliśmy również że jest podobna do kobiety poszukiwanej listem gończym, pewności nie mieliśmy do końca, ale ponieważ wszystkiego się wypierała, powiadomiłam odpowiednie organa i została zatrzymana, wszystkie nasze podejrzenia okazały się prawdą. Obecnie przebywa w areszcie, więc jej konta są nieczynne, również wyjaśniam że nie było żadnego dziecka, choć w maju po powrocie usłyszałam z kolei ja, że jest w ciąży,ale nie uwierzyłam, zbyt wiele się już składało aby sądzić że jest świetną bajkopisarką.Psy po jej zatrzymaniu odebrała ode mnie Danavas, kotkę zatrzymałam, będzie miała naprawdę dobry dom.Jeżeli idzie o psy Daszę i Fenka to jak juz wiecie zostały uśpione. Piszę ponieważ zastanawiacie się nad sytuacją Miłosza, został tak samo wmanewrowany jak i wy, potrafiła być bardzo wiarygodna, znam chłopaka od dziecka, wiem jaki jest wszyscy zostaliśmy oszukani ale on podwójnie, ulokował uczucia i to wielkie w osobie takiej jak Katarzyno -Klaudio- Wioletcie. Jak macie jakieś pytania proszę pytać pisać wszystko co wiem odpowiem.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam te wątki które tu cytowałyście, na kórych to tak wspaniale pomagała. Niebywałe. Prawdziwa iluzjonistka.
Dziwi mnie tylko jedno jak umarła ta pierwsza (pierwsze jej wcielenie) to żadna z Was nie chciała pojechać na pogrzeb, w końcu pomagała zwierzętom, Waszym zwierzętom....albo odebrać psiaki po zmarłej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']On musiał brać udział w tym całym procederze.Teraz pewnie ma pełne gacie ze strachu, więc chce współpracować.Ona była u mari23 chyba już w zaawansowanej ciąży.Ją też sfingowała tak,że nawet mari dała się nabrać?[/QUOTE]

opisałam ostatnie miesiące w miarę dokładnie, i wiem że Miłosz też jest ofiarą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilith2']Kot Gabrysia jest u mnie, jestem właścicielką mieszkania w którym Klaudia K , bo tak się przedstawiła przebywała z porywami od grudnia 2012r, i żeby nie było niedomówień wyjaśnię na forum wszystko co się działo w tym czasie, Miłosz przyjaciel mojego syna poznał Klaudie bo pod takim imieniem ją poznaliśmyw listopadzie zeszłego roku, opowiadała ze jest pracownikiem Otoz, która została delegowana do Rzeszowa, oby stworzyć tu nowy oddział, a ponieważ mieszkała gdzieś kątem szukała pokoju na dłużej, Miłosz bardzo zakochany i wiedząc, że mam wolny pokój, poprosił czy nie użyczyłabym, aby mogła się zatrzymać, wprowadziła się w grudniu z Tobim i Gabryśką. Stwarzała świetne pozory na początku i tak jak niektórzy z Was też obdarzyłam ją zaufaniem, niestety tak od lutego zaczęła znikać na 2-3 tygodnie tłumacząc że to ona musi się leczyć (operacja kolana), to zaraz potem ojciec ( cieżki stan rak) to pogrzeb kolegi( tu jak wybyła w kwietniu to wróciła 20 maja), zaczęły się moje podejrzenia, ponieważ znikała, a w domu zostawały psy średnio 4 sztuki którymi zajmował się Miłosz i mój syn. nasze podejrzenia skumulowały się kiedy w maju odkryliśmy, że posługuje się również innym dowodem osobistym na nazwisko Wioletta P. pozwoliłam sobie sprawdzić FB, jak że mnie tam zaprosiła i dane również mi się nie zgadzały i to co na nim pisała, odkryliśmy również że jest podobna do kobiety poszukiwanej listem gończym, pewności nie mieliśmy do końca, ale ponieważ wszystkiego się wypierała, powiadomiłam odpowiednie organa i została zatrzymana, wszystkie nasze podejrzenia okazały się prawdą. Obecnie przebywa w areszcie, więc jej konta są nieczynne, również wyjaśniam że nie było żadnego dziecka, choć w maju po powrocie usłyszałam z kolei ja, że jest w ciąży,ale nie uwierzyłam, zbyt wiele się już składało aby sądzić że jest świetną bajkopisarką.Psy po jej zatrzymaniu odebrała ode mnie Danavas, kotkę zatrzymałam, będzie miała naprawdę dobry dom.Jeżeli idzie o psy Daszę i Fenka to jak juz wiecie zostały uśpione. Piszę ponieważ zastanawiacie się nad sytuacją Miłosza, został tak samo wmanewrowany jak i wy, potrafiła być bardzo wiarygodna, znam chłopaka od dziecka, wiem jaki jest wszyscy zostaliśmy oszukani ale on podwójnie, ulokował uczucia i to wielkie w osobie takiej jak Katarzyno -Klaudio- Wioletcie. Jak macie jakieś pytania proszę pytać pisać wszystko co wiem odpowiem.
Pozdrawiam[/QUOTE]to bardzo ważne informacje , dużo wyjaśniają

Link to comment
Share on other sites

Lilith2 to ona mieszkała u Ciebie czy u Miłosza?Czy zgodzisz się na wizytę by sprawdzić czy ten kot naprawdę jest u Ciebie?Po tylu wcieleniach Katarzyny nasze zaufanie jest ograniczone.Mam jej adres zamieszkania w Rzeszowie bo na jednym z bazarków umieściła nr konta Miłosza wraz z adresem zamieszkania,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Lilith2 to ona mieszkała u Ciebie czy u Miłosza?Czy zgodzisz się na wizytę by sprawdzić czy ten kot naprawdę jest u Ciebie?Po tylu wcieleniach Katarzyny nasze zaufanie jest ograniczone.Mam jej adres zamieszkania w Rzeszowie bo na jednym z bazarków umieściła nr konta Miłosza wraz z adresem zamieszkania,[/QUOTE]
Popieram i dziekuję za bystrośc umysłu. Niestety też czytając długi post Lilith2 nachodziły mnie rózne myśli :( ( Tu przepraszam Liliith2)...widziałam tak wiele i myślalam, że mnie już nic nie zdziwi..jednak kolejny raz dochodze do wniosku...że mało wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...