Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katik']A czy w przypadku zgłoszenia psa (nawet szczeniaka) katalogu nie dostaje się za darmo? :cool3:
Tak przynajmniej wnioskuję z potwierdzenia zgłoszenia.[/quote]
Szczeniaki - z tego co się orientuję - praktycznie na żadnej wystawie nie dostają gratisowych katalogów. Inne klasy - nie wiem jak z weteranami - jak najbardziej. Przy czym tylko pierwszy zgłoszony pies.

A z innej beczki. W tym roku belgi po raz pierwszy będą na lodowisku. Dziwnym trafem, mimo iż do Spodka jeżdżę od "n" lat, nie zahaczyłam nigdy o taflę. Czy w środku jest dużo miejsca? Jakiej wielkości są ringi? Może ktoś dysponuje jakąś fotką z ubiegłych lat? Z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']A czy w przypadku zgłoszenia psa (nawet szczeniaka) katalogu nie dostaje się za darmo? :cool3:
Tak przynajmniej wnioskuję z potwierdzenia zgłoszenia.[/QUOTE]

Jeśli masz na potwierdzeniu róg z katalogiem to smiało go odbierz :evil_lol:
Jak my jeździliśmy na szczeniaczkach, to dostawaliśmy katalogi :roll:
Nie wiem jak jest teraz :oops:


Swoją drogą setery tez na lodowisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']A z innej beczki. W tym roku belgi po raz pierwszy będą na lodowisku. Dziwnym trafem, mimo iż do Spodka jeżdżę od "n" lat, nie zahaczyłam nigdy o taflę. Czy w środku jest dużo miejsca? Jakiej wielkości są ringi? Może ktoś dysponuje jakąś fotką z ubiegłych lat? Z góry dzięki :)[/quote]

Ringi dosyć duże, tu masz fotki z zeszłego roku:
[URL]http://img213.imageshack.us/img213/323/amberratownikzprzeczy2pi2.jpg[/URL]
[URL]http://img219.imageshack.us/img219/7917/maxolbrzymzgalicjiys3.jpg[/URL] ;-)

Link to comment
Share on other sites

Marymek - ogromne dzięki! Ringi rzeczywiście spore. Coś czuję, że lodowisko spodoba nam sie bardziej, niż zatłoczona hala. Tym bardziej, że pewnie zwiedzających również będzie tam mniej. Ale patrząc po ubiorze osób ze zdjęć, zabranie termosu z gorącą herbatą/kawą będzie chyba wskazane :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Tak, ja z Magią będe w szczeniakach i mamy 1 konkurentkę w klasie. :cool3: I liczę na 2 lokatę, ale to będzie debiut małej na ringu. Bardzo jestem ciekawa jak Magia zachowa sie na ringu (ona chyba zgłupieje widząc tyle psów i ludzi), no i ciekawe czy spodoba sie sędzinie.
Cieszę się, ze Was spotkamy. :multi:[/quote
WITAJ A JA UWAŻAM ŻE WSZYSTKO JEST W TWOJEJ GŁOWIE UWIERZ ŻE BĘDZIE PIERWSZA!!!!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gidelskie-psy'][quote name='katik']Tak, ja z Magią będe w szczeniakach i mamy 1 konkurentkę w klasie. :cool3: I liczę na 2 lokatę, ale to będzie debiut małej na ringu. Bardzo jestem ciekawa jak Magia zachowa sie na ringu (ona chyba zgłupieje widząc tyle psów i ludzi), no i ciekawe czy spodoba sie sędzinie.
Cieszę się, ze Was spotkamy. :multi:[/quote]
WITAJ A JA UWAŻAM ŻE WSZYSTKO JEST W TWOJEJ GŁOWIE UWIERZ ŻE BĘDZIE PIERWSZA!!!!!!:evil_lol:[/quote]Mnie to wszystko jedno. Przede wszystkim Magii ma się podobać (jej pierwsza wystawa) i razem mamy się dobrze bawić, a czy wygramy to już troche mniej ważne. ;) Oczywiście jadąc na wystawę chce sie wypaść jak najlepiej i wygrać. I ja postaram się przygotowac i zaprezentować małą jak najlepiej będę potrafiła. Jak nam sie uda to będę się bardzo cieszyć, ale co będzie to będzie. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Marymek - ogromne dzięki! Ringi rzeczywiście spore. Coś czuję, że lodowisko spodoba nam sie bardziej, niż zatłoczona hala. Tym bardziej, że pewnie zwiedzających również będzie tam mniej. Ale patrząc po ubiorze osób ze zdjęć, zabranie termosu z gorącą herbatą/kawą będzie chyba wskazane :lol:[/quote]


zimno jest jak sie siedzi w miejscu i nic nie robi;) jak jak co chwile co wystawiam to nawet nie mysle o tym, ze mi zimno a zawsze bylam w spodnicy i półbutach;) Ale gdy sie siedzi czy dluzej stoi lepiej ubrac cos cieplego.

Ja co roku (jako ze siberiany zawsze na lodzie) jestem na lodowisku w piatek i juz nie przesadzajcie ze jest tak strasznie;) lepsze to nic ring na dworze w pluche.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']w tym roku na lodowisku maja byc podobno ...briardy :([/quote]

Wszystkie pastuchy oprócz onków są na lodowisku. Zimno jest do przeżycia, wolę tak, niż zimno na dworze a gorąco w hali. Wtedy dopiero można się przeziębić.

Link to comment
Share on other sites

a ja sie znow przypomne bo juz nie wiem co robic...
[SIZE=4][COLOR=red]Szukam transportu na piatek dla jednej lub dwoch osob i jednego psa rasy amstaff !!! dokladam sie do kosztow co oczywiste. prosze o kontakt na pw, w temacie lub tez na gg : 9956498 (zazwyczaj jestem niewidoczna)[/COLOR][/SIZE]

Pomocy!!!! nie wiedzialam, ze tak ciezko bedzie ze znalezieniem towarzystwa do podrozy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote]
a ja sie znow przypomne bo juz nie wiem co robic...
[SIZE=4][COLOR=red]Szukam transportu na piatek dla jednej lub dwoch osob i jednego psa rasy amstaff !!! dokladam sie do kosztow co oczywiste. prosze o kontakt na pw, w temacie lub tez na gg : 9956498 (zazwyczaj jestem niewidoczna)[/COLOR][/SIZE]

Pomocy!!!! nie wiedzialam, ze tak ciezko bedzie ze znalezieniem towarzystwa do podrozy :placz:
[/quote]
W najgorszym wypadku pociąg.. Jeżeli przyjedziesz przed 8, to mogę odebrać z dworca w Katowicach albo w Sosnowcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']W najgorszym wypadku pociąg.. Jeżeli przyjedziesz przed 8, to mogę odebrać z dworca w Katowicach albo w Sosnowcu.[/quote]

wiem, ze jest pociag i w najgorszym wypadku tak zrobie... jednak jest to pociag bardzo drogi, bo z rezerwacja i doplata i koszty beda nieoplacalne... poza tym ciezko tak samej sie tachac... :(
juz z dworca na wystawe to podobno bliziutko to jakos sobie poradze, najgorszy ten sam dojazd... :(
ale dziekuje za propozycje odebrania z dworca :loveu:

ale moze jednak ktos jeszcze chcialby podzielic koszty i miec towarzystwo na podroz??? ja caly czas chetna i czekam na propozycje :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam psa zgłoszonego w szczeniakach, a na potwierdzeniu jest adnotacja, że niniejszy dokument upoważnia do odebrania darmowego katalogu. Dla szczeniąt nigdy nie ma takiego przydziału.. czyżby zmiana? Mogę z tym podejść po darmowy katalog czy jednak muszę kupić? Ile to może kosztować? ile katalog kosztował rok temu, bo ja zgłaszałam wtedy sunie w otwartej, to dostałam za darmo, a jak to jest teraz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...