Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']wiesz niby konkurencja mała jak na wystawe z nominacja, ale i tak znajac nasze szczescie bysmy przegrali ;)[/quote]

Bo to Polska :evil_lol: .. No a ja nie wiem czy wszstkim tak zalezy na tych nominacjach.. ja np mam szczeniaka zarejestrowanego w Polsce, więc nic mi to nie daje, zgłosiłam go, bo to pierwsza wystawa na którą się łapie, będzie miał 6 miesięcy i tydzień, no to go wsadziłam, przy okazji rodzine spotka, a ż[COLOR=black]e sam jest w szczeniakach, to nic nie tracę... a moja znajoma z leonką jedzie tylko dlatego, że liczy na duże CWC, bo jej brakuje do championatu, na te nominacje nawet nie patrzy ... Ja sama jakbym miała dorosłego psa to nie wiem, czy bym pokusiła się jechać taki szmat drogi na Crufta, bo to dla mnie kosmos :evil_lol: Chybabym zemdlała na miejscu albo jakiegos handlera wynajęła...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Molinari Carla, planowo o 10:45 :) Będziecie? :)[/QUOTE]
no właśnie nie wiem:-( mamy bardzo daleko...zgłosiłam bo myślałam, ze sędziować będzie pani Rogowska a wiele pozytywnych zdań na jej temat słyszałam i ze wzgledu na nią się zgłosiliśmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']no właśnie nie wiem:-( mamy bardzo daleko...zgłosiłam bo myślałam, ze sędziować będzie pani Rogowska a wiele pozytywnych zdań na jej temat słyszałam i ze wzgledu na nią się zgłosiliśmy[/quote]
i jedz bo jakie pozytywne opinie slyszalas???????..bo moja suka wygrala klubowke ale ja bym sie pozytywnie nie wypowiedziala :shake:.nas wzieli na otwarta-nie wyslalam kopii championa ale sie ucze wciaz:roll: i jade,a Arnold .znasz moje zdanie i wygra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']no właśnie nie wiem:-( mamy bardzo daleko...zgłosiłam bo myślałam, ze sędziować będzie pani Rogowska a wiele pozytywnych zdań na jej temat słyszałam i ze wzgledu na nią się zgłosiliśmy[/quote]
i jedz bo jakie pozytywne opinie slyszalas???????..bo moja suka wygrala klubowke ale ja bym sie pozytywnie nie wypowiedziala :shake:.nas wzieli na otwarta-nie wyslalam kopii championa ale sie ucze wciaz:roll: i jade,a Arnold .znasz moje zdanie i wygra

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]nadal szukam transportu do Katowic z Warszawy na piatek 28.03 dla 2 osob i jednego psa rasy amstaff.[/COLOR][/B]
Jesli ktos moglby pomoc bardzo prosze pisac na pw lub gg -9956498 (nawet jak jestem niedostepna) lub oczywiscie w tym temacie :smile:
Oczywiscie dokladam sie do wszystkich kosztow :smile:
jesli miejsce byloby dla jednej osoby i psa- amstaff to rowniez jestem zainteresowana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']kurcze, nie otwiera mi sie plan sedziowania :placz:
brakuje mi jakiegos programu...
czy moglby mi ktos skopiowac tu lub na pw plan sedziowania amstaffow- piatek?[/quote]
Pati ściągnij sobie Adobe Acrobat (bezpłatny). Szalenie przydatna rzecz. Coraz więcej dokumentów w sieci jest w formacie .pdf i bez Acrobata jak bez ręki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera']Pati ściągnij sobie Adobe Acrobat (bezpłatny). Szalenie przydatna rzecz. Coraz więcej dokumentów w sieci jest w formacie .pdf i bez Acrobata jak bez ręki.[/quote]

juz sciagnelam 2 dni temu- przypadkowo go niedawno skasowalam i dlatego rzeczywiscie wielu plikow nie moglam otworzyc..
ale bardzo dziekuje, ze o mnie pomyslalas :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tytuł:
[B]Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych[/B]
Data / godzina:
28-30.03.2008 r.
Rozpoczecie o godz. 9.00
Sedziowanie od godz. 10.00

Organizator:
Zwiazek Kynologiczny w Polsce
Oddzial Katowice
ul. Kosciuszki 42
40-048 Katowice
tel./fax 0 32 251 67 80, 0 32 251 30 80
email : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[URL="http://www.zkwp.katowice.pl/"][COLOR=#800080]www.zkwp.katowice.pl[/COLOR][/URL]
Ceny biletów:
Ceny biletów:
6 zl ulgowy,
12 zl normalny


Ze strony SPodka.

Link to comment
Share on other sites

Nam już przyszedł numerek: 2349 ładny nie? :evil_lol:
My pierwszy raz do klasy szczeniąt i MP o Boże jak się boję, że Birka się przestraszy czegoś czy nie będzie chciała podejść, bo ona ma jakieś wyrobione zdanie na temat obcych nawet za smakołyka nie chce do nich podejść :placz: może w klasie szczeniąt nam to wybaczą, ale na MP?

Link to comment
Share on other sites

[B]Chianti[/B], nie przejmuj się, najwazniejsze to się nie denerwować. (łatwo powiedzieć :roll: ). Moja suka też pierwszy raz na wystawie w szczeniakach, ale ona na widok sędziego chyba oszaleje ze szcześcia, zacznie skakac, lizać, itd. Ona taka wylewna jest. Widzowie będa mieli z czego (tzn. z nas) się śmiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...