Jump to content
Dogomania

Małe, białe i kudłate, czyli maltańczyk Tila i inni


Alise

Recommended Posts

[quote name='Floriska'][B]Klaki91 [/B]piesek na filmiku jest świetny, jak lisek! ^^ i ta biała końcówka ogonka :loveu:

[B]Motylek1007[/B]wydaje mi się, że dużą rolę ma godzina ostatniego spaceru. U Ciebie to 20:30 jakby była tak.. 23 pewnie pospałabyś dłużej ;)

Co do spania to mój Papiś również śpi do tej co ja. Ostatnio tak do 9. Generalnie jestem strasznym śpiochem, chociaż spacery na początku o 5-6 na szybkie siku też coś w sobie miały :) Mi było zimno i jemu :loveu: szybko wracaliśmy do domu i do 10 dalsze spanko :lol: Zobaczymy co z niego wyrośnie, czy też będzie śpioszkiem bo [B]Alise[/B] i [B]Klaki91[/B] zazdroszczę ![/QUOTE]


łe tam, zwykły rudy kundel :evil_lol: w życiu bym nie pomyślała że sobie takiego szczura wezmę pod dach, miałam brać innego szczeniaka z boksu ale mi go zwineli sprzed nosa :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alise']To pewnie chodzisz niewyspana czy wcześnie chodzisz spać? ;)
[/QUOTE]


chodzę wcześnie spać, bo mąż wstaje do pracy już o 3.50, a jak Domiś był mały nie lubił jak połowa stada spała a druga połowa siedziała przed TV - zaczęlam wiec chodzić szybko spać i tak mi weszło w krew

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']chodzę wcześnie spać, bo mąż wstaje do pracy już o 3.50, a jak Domiś był mały nie lubił jak połowa stada spała a druga połowa siedziała przed TV - zaczęlam wiec chodzić szybko spać i tak mi weszło w krew[/QUOTE]
Ranne ptaszki, chyba, że tak :) Przynajmniej korzystasz z całego dnia, jak się robi ciemno idziesz spać, jak jasno wstajesz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']sytuacja przymusiła ;)[/QUOTE]
Ma to swoje plusy. Paradoksalnie, ja uwielbiam wczesne poranki. O 5-6 rano na mieście, jest tak cicho i fajnie. Tylko nie mam motywacji, żeby wcześnie wstawać. ;)


Dla odmiany dodaje kilka zdjęć domowych :D

[IMG]http://oi43.tinypic.com/118kf9g.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi42.tinypic.com/2w4loqg.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi42.tinypic.com/15oxkkp.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi43.tinypic.com/x1jerd.jpg[/IMG]

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

[quote name='klaki91']Alise a co robisz żeby nie miała zacieków? Czy to może kwestia osobnicza?[/QUOTE]
Moim zdaniem w większości zależy to od genów i od danego osobnika. Są maltany, które nie mają w ogóle skłonności do łzawienia (Tili mama chociażby), a inne mają całe rdzawe pyszczki. Tila akurat nie ma dużych zacieków, coś tam jej te oczka łzawią, ale niewiele. Pielęgnacja ogranicza się do przetarcia oczu i ich okolic raz dziennie płatkiem nasączonym przegotowaną wodą lub solą fizjologiczną, żeby nic tam się nie posklejało. :) Tak nam się dobrze trafiło. Bo walka z zaciekami u psa, który ma do tego spore skłonności to walka z wiatrakami niestety.


Chyba nagram niedługo jakiś filmik :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alise']Mam kilka jej filmików, jeszcze sprzed obcięcia. Chciałabym je jakoś posklejać w jeden film. Zna ktoś jakiś darmowy, prosty program do obróbki filmów?[/QUOTE]


Nie umiem sklejać takich rzeczy, wrzuć je jako kilka, bo się niecierpliwie....

Mój budzik zaczął piszczeć o 5.12......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alise']Mam kilka jej filmików, jeszcze sprzed obcięcia. Chciałabym je jakoś posklejać w jeden film. Zna ktoś jakiś darmowy, prosty program do obróbki filmów?[/QUOTE]


Movie Maker, szału nie ma ale jest w za darmo razem z windowsem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...